Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Жизнь такая, какой мы хотим её видеть (как зеркало сознания)
Жизнь такая, какой мы хотим её видеть
RedTataДата: Неділя, 11.04.2010, 22:18 | Повідомлення # 1
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Что вы думаете по этому поводу?
Жизнь действительно такая, какой мы почему-то хотим её видеть (пусть даже совершенно несознательно, и пусть даже сознательно стремясь её улучшить)?
Это зеркало нашего сознания?


Люблю Україну... :)
 
ЛучинкаДата: Неділя, 11.04.2010, 23:08 | Повідомлення # 2
Снежная волшебница
Група: Администрируем
Повідомлень: 1550
Нагороди: 6
Репутація: 5
Статус: Offline
Я бы сказала, жизнь такая, какой мы её видим. И как мы к ней относимся. Если кто-то считает, что все мужики - козлы, встречает одних козлов. Кто живёт с мыслью, что вокруг полно обманщиков и жуликов, того постоянно обманывают.
Но это грубо говоря. Мне кажется, есть какие-то нюансы, о которых я не знаю rolleyes
А, и к этой же теме: нас раздражает и злит больше всего то, что мы не принимаем в самих себе. Например, я сама очень категорична. Но других категоричных обхожу стороной, потому как считаю их ненормальными вообще :D И обижаемся только на то, что считаем правдой о себе. Т.е. мы сами о себе плохого мнения, а тот, кто нам это высказал - лишь сыграл роль зеркала нас самих и нашего отношения к самим себе.


Нормальные люди не бывают без странностей (с)
 
Enn_NadiaДата: Понеділок, 12.04.2010, 00:04 | Повідомлення # 3
Лисичка со скакалочкой
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2896
Нагороди: 6
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Если кто-то считает, что все мужики - козлы, встречает одних козлов. Кто живёт с мыслью, что вокруг полно обманщиков и жуликов, того постоянно обманывают.

Тоже так считаю cool


Денис 19.05 1998 Артем 27.10 2000 Демьян 26.06 2010
Делай что хочешь - и будь что будет
Заходите, гостями будете
 
NysildaДата: Понеділок, 12.04.2010, 01:46 | Повідомлення # 4
Вдохновительница мудрости
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1139
Нагороди: 9
Репутація: 12
Статус: Offline
Угу :D
Але якщо
Quote (RedTata)
Жизнь действительно такая, какой мы почему-то хотим её видеть

то таким чином ми себе свідомо обмежуємо своїм бажаносвітоглядом. І губимо з нашого поля зору її іншу сторону.
Ще донедавна багато хто з нас question називав себе реалістом, а тепер хоче звузити світ до розміру своїх знань і уподобань.
Моя позиція - світ різний, не залежно від того, що ми про нього думаємо. Пам"ятаєте цю історію про те, що аборигени не помітили кораблі відкривачів Америки тільки тому, що кораблі не вписувались в карту їхнього світу?!
Веду це до того, що краще дивитись на світ відкритими очима, а от діяти вже в ньому відповідно до своїх позитивних установок. Бо нехтуючи мінусами (потенційними ризиками), в прокті нашого життя з"являється дуже великий ризик "несподіванок", котрих в надії на краще не врахував, не передбачив = не запобіг. Підсилюй плюси і мінімізуй мінуси усвідомлено.


Щастя, як здоров'я: коли його не помічаєш, значить воно є. І. Тургенєв
 
ЛучинкаДата: Понеділок, 12.04.2010, 10:13 | Повідомлення # 5
Снежная волшебница
Група: Администрируем
Повідомлень: 1550
Нагороди: 6
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Nysilda)
світ різний, не залежно від того, що ми про нього думаємо

Да, мир разный. Но в зависимости от нашего к нему отношения поворачивается к нам той или иной стороной.
Quote (Nysilda)
Веду це до того, що краще дивитись на світ відкритими очима

Тоже да :) Но не всегда мы понимаем на сколько открыты наши глаза. У нас в головах тонны мусора, закладываемого туда с самого детства, кучи стереотипов, поспешных выводов и предвзятого отношения. Чтобы всё это осознать и отфильтровать нужно очень много осознанности. Нужно быть осознанным и честным с собой каждую минуту, всё анализировать. Или хотябы начать с самых проблемных ситуаций и отношений. Понять, чем именно мы сами их к себе притянули, какие наши недостатки они отражают.


Нормальные люди не бывают без странностей (с)
 
NysildaДата: Понеділок, 12.04.2010, 11:04 | Повідомлення # 6
Вдохновительница мудрости
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1139
Нагороди: 9
Репутація: 12
Статус: Offline
Лучинка,

так, я з цим цілком згідна. Але вважаю світ не тільки нашою (своєю) власністю, тому і бачу, що відображено в ньому дуже багато всього - систему, анархію, добро, зло, закономірності і випадковості.


Щастя, як здоров'я: коли його не помічаєш, значить воно є. І. Тургенєв
 
ЛучинкаДата: Понеділок, 12.04.2010, 11:59 | Повідомлення # 7
Снежная волшебница
Група: Администрируем
Повідомлень: 1550
Нагороди: 6
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Nysilda)
Але вважаю світ не тільки нашою (своєю) власністю, тому і бачу, що відображено в ньому дуже багато всього - систему, анархію, добро, зло, закономірності і випадковості.

А можно подробнее, ато я не улавливаю мысль bush А точнее как то, что я улавливаю связано с данной темой или вышевысказанными мнениями :D


Нормальные люди не бывают без странностей (с)
 
NysildaДата: Понеділок, 12.04.2010, 12:27 | Повідомлення # 8
Вдохновительница мудрости
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1139
Нагороди: 9
Репутація: 12
Статус: Offline
Та це я про ідеалізацію світу. Ми всі в дитинстві малюмо принцес і навіть віримо в те, що ми ними можемо стати.
Нам всім хочеться, щоб у нас були ідеальні сімейні, родинні стосунки, нам всім хочеться не хворіти, однак чомусь реальність не така.
Себто я думаю, що від того, що ми хочемо світ бачити тільки з гарної сторони мало що залежить. Він є таким, яким він є.
А от вже те, що стосується наших посилів у цей світ і нашої в ньому щасливості залежить від того, які з рис цього світу ми закріплюємо у своїй голові. Якщо ти один раз скажеш, що світ прекрасний і 100, що він страшний - світ не зміниться, а от наше єство напевно почне сприймати його таким. Так само, якщо ти 100 разів скажеш, що він чудовий, а один раз, що він страшний, то світ від цього теж не зміниться, а себе ми чимось і порадуємо.

Для того, щоб ми себе емоційно почували добре нам достатньо принамні тричі на день усвідомлено переживати моменти щастя - насолодитися чимось гарно-приємним - зафіксувати цого у свідомості, а негатив нгавпаки не затримувати, хоча робити з нього висновки.

А ще - є у одного психоаналітика закон балансу "беру-даю". Але це окрема опера :)


Щастя, як здоров'я: коли його не помічаєш, значить воно є. І. Тургенєв
 
ЛучинкаДата: Понеділок, 12.04.2010, 12:39 | Повідомлення # 9
Снежная волшебница
Група: Администрируем
Повідомлень: 1550
Нагороди: 6
Репутація: 5
Статус: Offline
Nysilda, а, ну так тема как раз про второй абзац, не про первый :)

Ещё почему-то мне вспомнилось, что вот мой муж всё время говорит: "Всё будет хорошо!". Мне смешно становится, особенно через 5 лет после того, как он впервые это сказал :D Всё УЖЕ ХОРОШО! А будет разве что ещё лучше :) А до него пока не могу этого донести dontknow


Нормальные люди не бывают без странностей (с)
 
NysildaДата: Понеділок, 12.04.2010, 13:28 | Повідомлення # 10
Вдохновительница мудрости
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1139
Нагороди: 9
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote
ну так тема как раз про второй абзац, не про первый

Хм., соррі, якщо вам так здалось.
Може я сприйняла слово Жизнь в назві, як слово Світ.


Щастя, як здоров'я: коли його не помічаєш, значить воно є. І. Тургенєв
 
Enn_NadiaДата: Понеділок, 12.04.2010, 14:27 | Повідомлення # 11
Лисичка со скакалочкой
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2896
Нагороди: 6
Репутація: 8
Статус: Offline
Nysilda, а ми все одно можемо побачити не все розмаїття світу, а лише настільки, наскільки наша свідомість нам дозволяє :D Тобто тут вже питання в розширенні власного кругозору.

Денис 19.05 1998 Артем 27.10 2000 Демьян 26.06 2010
Делай что хочешь - и будь что будет
Заходите, гостями будете
 
RedTataДата: Понеділок, 12.04.2010, 14:44 | Повідомлення # 12
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Nysilda)
А от вже те, що стосується наших посилів у цей світ і нашої в ньому щасливості залежить від того, які з рис цього світу ми закріплюємо у своїй голові. Якщо ти один раз скажеш, що світ прекрасний і 100, що він страшний - світ не зміниться, а от наше єство напевно почне сприймати його таким. Так само, якщо ти 100 разів скажеш, що він чудовий, а один раз, що він страшний, то світ від цього теж не зміниться, а себе ми чимось і порадуємо.

я именно об этом.
зеркало :)
мир вообще нейтрален, ИМХО.
а что я вижу - это то, что я хочу видеть. хочу не в том плане, что управляюсь хотелками, а в том плане, что готово увидеть мое сознание и как интерпретировать.
то есть видеть можно многое, но акцентировать на том, что я хочу. обычно почему-то люди выбирают негатив.
та же программа 100 дней позитива не была бы так популярна, если бы люди не имели проблем с позитивным мышлением.


Люблю Україну... :)
 
NysildaДата: Понеділок, 12.04.2010, 15:13 | Повідомлення # 13
Вдохновительница мудрости
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1139
Нагороди: 9
Репутація: 12
Статус: Offline
Можемо, якщо себе для цього тренувати.
От в моїй роботі без пошуку сімнадцятого (чи то там 18) верблюда ніяк. Кожного разу доводиться щось винаходити.


Щастя, як здоров'я: коли його не помічаєш, значить воно є. І. Тургенєв
 
RedTataДата: Понеділок, 12.04.2010, 22:22 | Повідомлення # 14
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Nysilda)
А ще - є у одного психоаналітика закон балансу "беру-даю". Але це окрема опера :)

а можно по-подробнее?
Quote (Nysilda)
Можемо, якщо себе для цього тренувати.

но ведь мало кто понимает, хочет понимать, что все в общем заложено в нашей голове.
особенно тяжело принимать такую точку зрения, когда вокруг все не так получается.
я думаю, нет людей, которые бы не хотели жить хорошо.
а живут все по-разному. почему?


Люблю Україну... :)
 
NysildaДата: Понеділок, 12.04.2010, 23:06 | Повідомлення # 15
Вдохновительница мудрости
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1139
Нагороди: 9
Репутація: 12
Статус: Offline
Хеллінгер називає закон балансу беру-даю одним із найважливіших в стосунках для нормального почуття сторін.
і ще закон любові: отримуєш добро - віддаєш трохи більше добра.
отримуєш зло - віддаєш зло, але трохи менше.


Щастя, як здоров'я: коли його не помічаєш, значить воно є. І. Тургенєв
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Жизнь такая, какой мы хотим её видеть (как зеркало сознания)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей