Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Переезд в Квебек :) (другую жизнь начать никогда не поздно ;))
Переезд в Квебек :)
AnnaДата: Субота, 02.04.2016, 21:25 | Повідомлення # 1561
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
загибаются куда-то не в ту степь, имхо.
Отож.
Цитата RedTata ()
у нас старшая бесплатна и обязательна до 16 лет.
Обязательна будет младшая и средняя. Старшая будет для "елиты".


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
OlyaДата: Субота, 02.04.2016, 21:50 | Повідомлення # 1562
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
Anna, гм... загибаются куда-то не в ту степь, имхо.
Це чого це?
Це  - абсолютно нормальний шлях. Якраз приклад США і, навіть, Франції, я соціалістичної системи якої слизано більшість держ,процесів у Квебеці. Щоб працювати продавцем у магазині в США  потрібна наявність закінченої середньої освіти, не більше.  (ясно, що  говорю про деякі штати в США, про які я знаю, бо не існує федерального стандарту з цього питання)
Можна не вчитися у старшій школі, а закінчити щось на кшталт нашої вечірньої школи і отримати замість атестату, довідку про закінчену середню освіту. І працювати ким завгодно  у певній ніші - продавати меблі чи пластиковий посуд чи туристичні путівки. Ніхто не буде вимагати, як в Україні, корочки вищого навчального закладу для цього. А після середньої школи можна буде піти в ПТУ чи технікум. Точно, аналог французької системи - до 15-и(16-и) років обов'язковий мінімум, а далі - хто як хоче.

Я повністю підтримаю той факт, що ВНЗ має бути набагато більше, так і старша школа в державі не має бути розрахована на 100% учнів середньої школи.
Україна може собі дозволити підтримувати талановиту молодь та виховувати тих, хто бажає гризти граніт науки, але повально спонсорувати більшість молоді отримувати вищу освіту при тому, щоб нам трагічно не вистачає адекватних спеціалістів у робітничих спеціальностях (навіть комбайнерів на імпорті комбайни із з/п до 36-40 тис. грн в сезон), Україна точно не має на це коштів.
І, взагалі, якщо я правильно пам'ятаю, лісабонська система чи конвенція зараз )і мною) вважається більш адекватною, а ми це не повністью імплементували Болонську онвенцію 1999 р.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Субота, 02.04.2016, 21:57
 
ЛМДата: Понеділок, 04.04.2016, 18:38 | Повідомлення # 1563
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
только живущий в глухом лесу на полном самообеспечении человек в состоянии скзатаь "я ни у кого не беру ничего".
И то, земля де-юре в какой-то принадлежности числится...


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: Понеділок, 04.04.2016, 23:12 | Повідомлення # 1564
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Olya, я дивлюся на квебекську систему освіти.
вона теж базується на принципі - для кожної професії виправданий свій рівень освіти, і вища освіта тут дійсно являється привілеєм, це раз, необхідною лише для визначених професій, це два.
плюс тут, щоб працювати за будь-якої спеціальності - необхідно мати освіту. для брокера, для посередника, для нянєчки, для секретаря - і це займає півроку-рік. в Уаїні ж всі з дипломами, а працюють де завгодно і ким завгодно, отримуючи спеціалізовану освіту по факту на місці роботи.
при цьому старша школа - обов"язкова і безкоштовна.
коледж/сежеп/прочая профспеціалізація умовно безкоштовна (є внесок адміністративний в сумі в середньому 500-600 доларів).
університети - платні, сума залежить від статусу (громадянин, резидент, нерезидент). можна брати кредит на навчання, адле його оплату починаєш максимум за півроку після закінченняч універу, тобто починаєш працювати.
Аня ж написала дещо інше
Цитата Anna ()
а в старшую попасть - либо с высоким проходным балом, либо на платной основе.


Люблю Україну... :)
 
RedTataДата: Вівторок, 05.04.2016, 04:12 | Повідомлення # 1565
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
чтоб разбавить тему. :)

а река в этом году разлилась как 2 года назад. сильно, но красиво :)
Прикріплення: 1486728.jpg (51.0 Kb) · 0875890.jpg (84.5 Kb)


Люблю Україну... :)
 
RedTataДата: Середа, 06.04.2016, 01:04 | Повідомлення # 1566
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
и они же расцвели! подмерзли, конечно многие.... но все равно - весна пришла!
Прикріплення: 3976714.jpg (76.3 Kb)


Люблю Україну... :)
 
RedTataДата: Четвер, 07.04.2016, 03:21 | Повідомлення # 1567
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Alyonushka, спасибо! :)
Цитата Alyonushka ()
и с весной вас!:)

настоящей, канадской! ))) апрель не подвел )))
Прикріплення: 6841675.jpg (50.4 Kb)


Люблю Україну... :)
 
RedTataДата: П`ятниця, 22.04.2016, 21:40 | Повідомлення # 1568
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Весна до нас дошла! :))








Прикріплення: 3612675.jpg (29.4 Kb) · 3802133.jpg (31.9 Kb) · 1742364.jpg (16.4 Kb) · 3331626.jpg (51.2 Kb) · 6832252.jpg (62.4 Kb)


Люблю Україну... :)
 
ЛМДата: П`ятниця, 22.04.2016, 23:13 | Повідомлення # 1569
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
RedTata, класс! Не намного позже, чем у нас. :) Хотя для нас это рановато. Сегодня ехала общ. транспортом, так в городе местами уже выкосили газоны. Хотя обычно это в мае делают.

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
НикольДата: Субота, 23.04.2016, 16:00 | Повідомлення # 1570
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
RedTata, красиво дошла love
А у нас сутки через трое с ноябрем ))) Как в том анкдоте - вчера в майке, сегодня - в фуфайке )))) Я снова достала теплый шарф и зимние кроссовки.


Мой блог
 
ЛМДата: Субота, 23.04.2016, 23:54 | Повідомлення # 1571
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Николь, для апреля - это нормальная погода. Где-то читала в народных приметах, что в апреле зима пытается взять реванш. Ну и уже давно замечено - цветет магнолия, черемуха + еврейская пасха - 146% холодно.

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: Неділя, 24.04.2016, 04:00 | Повідомлення # 1572
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
ой, у нас и снег еще прогнозируют, девочки ))))
но - словья я уже слушала :)
Цитата ЛМ ()
Не намного позже, чем у нас.

если я не сбилась, то это около 2-х недель разницы каждый год.
Цитата Николь ()
красиво дошла

оой, да :) так радуют эти вездесущие разносортные цветочки :)


Люблю Україну... :)
 
ЛМДата: Неділя, 24.04.2016, 21:40 | Повідомлення # 1573
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
RedTata, нас в этом году весна обошла стороной - тепло стало резко и сразу. У меня некоторые тюльпаны и нарциссы так и не расцвели - было жарко и бутоны посохли... Сейчас уже все зелено, почти как летом (только цвет зелени еще нежный, да некоторые деревья-тугодумы еще не раскрыли почки). Одно радует - изобилие одуванчиков. Ну и на даче яблони еще не расцвели - только-только начинают, то вот они (и вишни) и дают ощущение весны. А так... Абрикосы оббил дождь, а после все сразу стало, как летом  :D Ну, пришедший в гости ноябрь чуток приостановил буйство красок)))

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: Середа, 27.04.2016, 03:36 | Повідомлення # 1574
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Наше стабильное развлечение в парке :)


Люблю Україну... :)
 
АленьДата: Середа, 27.04.2016, 08:27 | Повідомлення # 1575
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3077
Нагороди: 6
Репутація: 16
Статус: Offline
RedTata, на жаркое!  :D
Здоровенные. Они не щипаются?


Оставляю за собой право не соответствовать чужим ожиданиям
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Переезд в Квебек :) (другую жизнь начать никогда не поздно ;))
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей