Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Переезд в Квебек :) (другую жизнь начать никогда не поздно ;))
Переезд в Квебек :)
GalchonokДата: Четвер, 31.03.2016, 16:40 | Повідомлення # 1546
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Алень, податки рахують на кожного окремо, але враховується загальний сімейний дохід, та кількість неповнолітніх дітей та недієздатних людей на утриманні.
Для всіляких субсидій потрібен загальний сімейний дохід.
Взагалі це не так просто, на початку року люди наймають службу, щоб порахували податки, якщо річний дохід родини менше 45к. то безкоштовно порахують консультанти в бібліотеці в спец день. Нам ця процедура обійшлась в 300 з чимось доларів. При чому від коректного прорахування залежить сума податків, що тобі повертають за минулий рік, є декілька видів прорахування податків, треба вибірати що тобі вигідніше, а в цьому краще розбирається спеціалісти - бухгалтера.
Тут постійно платиться ще паралельно податок на купівлю будь чого. В кожному штаті цей такс різний. В техасі 8.5%. Ціни в магазині пишуться без того таксу, він додається в кінці чеку.


 
RedTataДата: Четвер, 31.03.2016, 17:58 | Повідомлення # 1547
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
ЛМ, у нас чайки на заморозки улетают (фигзнаеткуда). Их возвращение - первый символ весны :) лед начал таять :)
Galchonok, я з тобою згодна. Краще заробляти багато і мати більші податки, ніж не платити податки, бо дохід мінімальний :)


Люблю Україну... :)
 
RedTataДата: Четвер, 31.03.2016, 18:01 | Повідомлення # 1548
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Galchonok, у нас податки розраховуються на сім'ю, якщо це сім'я. Декларація на кожного дорослого окремо, але повернення виплат чи навпаки, доплата - все це з доходу розраховується сімейного.
у нас на товари йде 9,5% провінціального і 5,5% федерального. Продукти харчування не оподатковуються.


Люблю Україну... :)
 
GalchonokДата: П`ятниця, 01.04.2016, 05:35 | Повідомлення # 1549
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
у нас податки розраховуються на сім'ю, якщо це сім'я. Декларація на кожного дорослого окремо, але повернення виплат чи навпаки, доплата - все це з доходу розраховується сімейного.
так само. Може я не зовсім зузуміло сформулювала, бо то для мене темне болото. Але в нас сума що повертається ще залежить в багатьох факторів, наприклад за мене не працюючу податки не повертають, бо в мене віза така, що дозволяє в теорії працювати. За дітей повертають.

В нас оподатковується все, що має склад на території Техасу або магазин в Техасі. Всі товари з Амазону оподатковуються, якщо замолвяти з Китаю, то не оподатковуються.


 
НикольДата: П`ятниця, 01.04.2016, 21:27 | Повідомлення # 1550
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Galchonok, я маю думку на рахунок громад і народного підприємництва. Тому якщо є бажання давай у новій темі обговоримо це питання.
Аби час ще знайти ))))

RedTata, хотела узнать такой момент по поводу обучения. Не помню может ты и писала, тогда подскажи где именно.
Есть ли тестирование перед школой? И что нужно знать/уметь ребенку, который идет в начальную школу.
Хочу сравнить, так сказать с тем, что есть сейчас тут.


Мой блог
 
RedTataДата: П`ятниця, 01.04.2016, 23:42 | Повідомлення # 1551
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
якщо замолвяти з Китаю, то не оподатковуються.

прикольно. в нас, здається, оподатковується.
але завжди майже дешевше купити з американского сайту, ніж з канадського :)
Николь, сравнение, скорее всего, будет не совсем адекватным, потому как в школу ребенок тут идет в 5 лет (включительно до 30 сентября). и Аиша проходила собеседование потому что мы - иммигранты, и в школе нужно определить, нужен ли ей класс дакей (дополнительно учить франсе) или она может идти в регульер.
у Агибу для приема в школу спрашивали что-то по математике, что-то про разговорное, но я не была там, потому точно не в курсе. естессно, про читать и писать речи и не шло.


Люблю Україну... :)
 
ЛМДата: Субота, 02.04.2016, 12:56 | Повідомлення # 1552
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
кущі, що квітнуть багатьма жовтими квітами
Форзиция)

Цитата Galchonok ()
Але якщо порахувати скільки грошей повинно поступити в бюджет від однієї особи за рік, за весь період, що вона працює, то б\у ліжечко, з якого виросла власна дитина і все одно треба міняти, та 3 квіточки - то явно недостатньо для компенсації недостачі.
Согласна

Цитата Galchonok ()
Це при тому, що гроші по хворобі дитини (до дорослого віку, чи по-життєво - я не знаю), та по народженню дітей, ніхто приймати від держави не відмовляється...
  Вот это меня вырубает больше всего. Не бери. Не хочешь отдавать, то и не бери. А то государство должно, а я - как захочу.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
ЛМДата: Субота, 02.04.2016, 13:03 | Повідомлення # 1553
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
у нас чайки на заморозки улетают (фигзнаеткуда).
Ближе к воде, наверное. Хотя они и по помойкам не хуже голубей с воронами кормятся. Была в шоке, когда случайно проезжали мимо свалки где-то в Обуховском районе - такого кол-ва чаек сразу я не видела ни на Бугазе, ни в Крыму, ни в Прибалтике...

Цитата RedTata ()
Их возвращение - первый символ весны
У меня такой символ - синицы. Бабушка научила - как зацвиринькала синица на улице "то зима до весни повертає". Раньше замечала первые звуки где-то во второй половине января, а сейчас заметила, что активнее цвиринькают синицы, когда появляется солнце. Ну и все - даже если мороз на улице, в душе уже весеннее настроение))

Цитата RedTata ()
у Агибу
Наташа, а он уже все - свободно французским владеет?


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
GalchonokДата: Субота, 02.04.2016, 14:35 | Повідомлення # 1554
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Вот это меня вырубает больше всего.
угу. Саме так.

RedTata, ваші пташки відлітаюсть до нас :D


 
НикольДата: Субота, 02.04.2016, 16:08 | Повідомлення # 1555
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
RedTata, ок, поняла. Спасибо!

Мой блог
 
RedTataДата: Субота, 02.04.2016, 18:01 | Повідомлення # 1556
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Вот это меня вырубает больше всего. Не бери. Не хочешь отдавать, то и не бери. А то государство должно, а я - как захочу.

если б вопрос стоял только в теме выплат на детей. вся жизнь города организована на налогах.
только живущий в глухом лесу на полном самообеспечении человек в состоянии скзатаь "я ни у кого не беру ничего". школы, садики, улицы, больницы.... все это не находится на самообеспечении, а взяточничество оплачивает жизнь работников, но не самой структуры.
Цитата Galchonok ()
ваші пташки відлітаюсть до нас

Цитата Galchonok ()
ваші пташки відлітаюсть до нас

гуси думаю, що так. але чайкам явно і на рівні НЙ буде вже комфортно :))


Люблю Україну... :)
 
AnnaДата: Субота, 02.04.2016, 19:29 | Повідомлення # 1557
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
Николь, сравнение, скорее всего, будет не совсем адекватным, потому как в школу ребенок тут идет в 5 лет (включительно до 30 сентября).
Еще немного и будем сравнивать. Очередная реформа от нашего минобразования - разделение школы на младшую, среднюю и старшую. С разводом по разным школам. У нас в гимназии в этом году 1 классы не набирают - наш микрорайон в шоке - куда детей пристраивать, у нас там во всех школах и до этого был перебор.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
RedTataДата: Субота, 02.04.2016, 20:11 | Повідомлення # 1558
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Anna, квебекская система отличается даже от канадской )))
у нас две школы - примэр и сэкондер.
в примере есть прематернель (это с 4 лет и по необходимости оправданой), матернель (с 5 лет), и потом 6 лет примера.
потом переходишь в секондер - это отдельная школа уже и в ней учишься обязательно до 16-ти лет, а там уже по желанию.
чтоб попасть в университет - нужно закончить все 6 лет секондера, выучиться в сежепе-колледже и уже только потом идти в университет.


Люблю Україну... :)
 
AnnaДата: Субота, 02.04.2016, 20:39 | Повідомлення # 1559
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
RedTata, Ната, ломать ведь проще.
Хотят что было похоже на западную модель. Схожесть с вашим - в университет без старшей не попадешь, а в старшую попасть - либо с высоким проходным балом, либо на платной основе. canterhyou
У меня родственница работает в МО, они разрабатывают эти изменения.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
RedTataДата: Субота, 02.04.2016, 21:16 | Повідомлення # 1560
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Anna, гм... загибаются куда-то не в ту степь, имхо.
Цитата Anna ()
а в старшую попасть - либо с высоким проходным балом, либо на платной основе.

у нас старшая бесплатна и обязательна до 16 лет. беслпатно в государственных, но экзамен и проходной бал есть, если хочешь не в ту. что по адресу проживания прикреплена. если устраивает местная - то проходного бала нет.


Люблю Україну... :)
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Переезд в Квебек :) (другую жизнь начать никогда не поздно ;))
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей