Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Переезд в Квебек :) (другую жизнь начать никогда не поздно ;))
Переезд в Квебек :)
RedTataДата: Вівторок, 29.03.2016, 00:16 | Повідомлення # 1531
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Galchonok, расизм - це ж не лише проти чорних.
це виділення людей за расами. тож може бути і проти азіатів, і проти монголів, і проти білих, і проти індусів теж.
Цитата Galchonok ()
просто викидають кульок з їжею зі сходів другого поверху
це не в інший бік - це все в тей же самий.
у нашому будинку, де всього лише 8 квартир! - так роблять армяни...
ну, а килимки і вонь - це китайці, ага... чудове дежавю про моє життя в гуртожитку з ними. вони тоді і мишей на кухні розвели...


Люблю Україну... :)
 
RedTataДата: Вівторок, 29.03.2016, 03:08 | Повідомлення # 1532
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
весна к нам таки дошла :)
вообще, ледоход я раньше только в картинах художников видела.
в прошлом году мы его почему-то не застали, а в этом ... слушайте, это ж медитативное зрелище - смотреть как льдинки разных размеров приплывают к заплаве, врезаются в нее. двигают остальные, иногда шумят, иногда тихо приклеиваются... и как у течения сила! плот перевернуло при нас раз 5...

льдины плывут

берег весь завален глыбами
хохлистых уточек уже прилыла

красавчик :)
Прикріплення: 2017915.jpg (47.3 Kb) · 9194270.jpg (52.9 Kb) · 4905638.jpg (36.6 Kb) · 9572678.jpg (22.7 Kb)


Люблю Україну... :)
 
НаталюшкаДата: Вівторок, 29.03.2016, 07:02 | Повідомлення # 1533
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
Весна прям як в старих радянських фільмах)

Заходьте в гості
 
mila_kanariДата: Вівторок, 29.03.2016, 07:58 | Повідомлення # 1534
Милая стерва
Група: Дружим :)
Повідомлень: 614
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Видео завораживает...
Наташа, с весной Вас! Красиво наблюдать за природой в весеннее время.


Щаслива матуся двійняток

Мой сладкий мир
 
ЛМДата: Вівторок, 29.03.2016, 10:06 | Повідомлення # 1535
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
не заплатити штраф, не попастися і т.д.
Та шо там лукавити? Не сплатити податки, вкрасти (будемо відвертими - кожен другий будь-де намагається це зробити)

Цитата RedTata ()
Но в идеале они должны считать не только выгоды от покупки страхового пакета у них, но и рассчитывать страховые потери и оценивать свои риски.
Все так.  Но теория вероятности работает. И страховой бизнес - ну очень рентабельный, если компания работает не в зоне вечных торнадо, тайфунов и военных действий.

Цитата Galchonok ()
но
але)

Цитата RedTata ()
після зими сміття немало на газонах.
Чоловік любить жартувати "весна покажет, кто где насрал", але цього року якось оперативно все прибирали після розтавання снігу. На диво Теремки прибирають непогано. А ось нашу липову алею мало того, що засмітили любителі котиків-собачок, так я розумію, що її не кожен тиждень прибирають.

Цитата Galchonok ()
що дорослий дядя, а не зливає за собою.
Наша курица. наверное, индуска))))


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
ЛМДата: Вівторок, 29.03.2016, 10:08 | Повідомлення # 1536
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата mila_kanari ()
Наташа, с весной Вас!
Да! Красивая настоящая весна  love С ледоходом, утками и пронзительною синевой неба...


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: Середа, 30.03.2016, 02:30 | Повідомлення # 1537
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Наталюшка, в мене теж такі спогади виникли :)
mila_kanari, да, весна и к нам дошла! :) скоро цветочки начнутся love
Цитата ЛМ ()
И страховой бизнес - ну очень рентабельный

опять же. это не потому, что люди покупают страховку. а потому что по факту ею мало пользуются - либо не завялют о страховых случаях, либо выплата страховой минимальна или вообще не производится (типа не предусмотрено договором и т.д.). хитрят ведь все ...
Цитата ЛМ ()
С ледоходом, утками и пронзительною синевой неба...

чайки еще ))


Люблю Україну... :)
 
GalchonokДата: Середа, 30.03.2016, 11:23 | Повідомлення # 1538
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
расизм - це ж не лише проти чорних.
я знаю, я тому й пишу, що пожив серед індусів іноді почуваю себе расисткою.  Бо проти чорних нічого не маю, а ось індуси реально брудні.

Цитата ЛМ ()
Не сплатити податки, вкрасти
в мене гарний знайомий нещодавно в фейсбуці поділився статтєю,
https://www.facebook.com/sermountain/posts/1311114685571424
Про те як в Хмельницькому жінка-юрист знайшла дірку в законі, оформила народну громаду і тепер всі, хто не хоче платити податки звертаються до неї і ухиляються від сплати... Але в статті то подається трішки під іншим кутом.
То одна "красуня" в треді написала:

Цитата
Yolanta Klusowska які податки?! Кому платити ііх, крадіям в законі?! Я маю вищу освіту та не
маю трудовоіі. Й не збираюся працювати в системі. Всі кошти мною
зароблені йдуть на сім'ю та на особистий розвиток. На нові знання, якими
користуюся і буду втілювати для забезпечення життєдіяльності моєіі сім'іі. Моє життя - в моііх руках. Відповідальна
за все, що я роблю. Від держави нічого не вимагаю, хоча моіім дітям
нараховує копіки, на які в місяць не реально жити. Підтримую такі спроби
людей жити незалежно, об'єднуючись в громади.
В мене ж точка зору, що поки таких людей більшіть, як серед керівництва, так і серед населення, то наша країна буде in recrum.
Хто хоче - приєднуйтесь, подискутуємо.

RedTata, відео взагалі таке що мені треба зараз Єгору показувати, бо він ніколи в житті не бачив як лід тане, лише вчить з природознавства зараз.


 
ЛМДата: Середа, 30.03.2016, 19:19 | Повідомлення # 1539
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Galchonok, Галя, з планшету не вмію вставляти цитати, але можеш переказати цій Іоланті - це перший рівень піраміди Маслоу, рівень життя ракової клітини - все в себе, для себе і задля себе. Бо коли людина стає Людиною, у неї з'являється бажання жити в соціумі і віддавати в соціум. Тільки-но обговорювали це на лекції з психології.

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: Середа, 30.03.2016, 23:54 | Повідомлення # 1540
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
бо він ніколи в житті не бачив як лід тане, лише вчить з природознавства зараз.

Галя, я теж в Канаді тільки таке побачила. раніше тільки в кіно чи на фото.
заворожує :)
Цитата Galchonok ()
В мене ж точка зору, що поки таких людей більшіть, як серед керівництва, так і серед населення, то наша країна буде in recrum.

та отож... це замкнутий круг. одні не платять податки, бо їх не використовує верхівка належним чином. а верхівка не витрачає їх належним чином, бо їх все одно нема, тож краще набити кармани.
я вже писала. в Квебеку дуже соціальноорієнтована система. багатим тут бути дуже дорого. податки зростаю відповідно до річного доходу, багато пільг також втрачається із його зростанням. це вибір Квебеку. не всі з ним згодні, але осікільки основна частина населення - середнього класу, то система працює :)


Люблю Україну... :)
 
GalchonokДата: Четвер, 31.03.2016, 05:06 | Повідомлення # 1541
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
податки зростаю відповідно до річного доходу,
в Америці, принаймні в Техасі, так само. Якщо дохід 2к доларів на місяць, то податків майже нема, можливо є якісь соціальні бонуси, типа талонів на їжу, хз. Але далі - чим вище ЗП, тим більше податків. Але багатим бути вигідно все одно, наприклад с зп (на родину) в 80к на рік будуть знімати 30%, якщо ж 300к, то можуть знімати вже 40-50%, але все одно ЗП буде більша ніж з 60-80-100к на рік... Проблема в тому, що ціни тут... Американські. Як казав мені чоловік колись, що в Америці жити можуть собі дозволити лише Американці.


Цитата RedTata ()
це замкнутий круг
особливо цікаво те що вона вважає що достатньо робить для суспільства - посадила 3 тюльпани у дворі, а коли дитина була на стаціонарі в лікарні, то подарували ліжечко... отакої. Я вчора коли читала, то мене майже тіпало.


 
АленьДата: Четвер, 31.03.2016, 08:19 | Повідомлення # 1542
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3077
Нагороди: 6
Репутація: 16
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
достатньо робить для суспільства - посадила 3 тюльпани у дворі, а коли дитина була на стаціонарі в лікарні, то подарували ліжечко.
основная масса и этого не делает. Или даже наоборот - уничтожает те крохи, которые пытаются сделать другие.


Оставляю за собой право не соответствовать чужим ожиданиям
 
ЛМДата: Четвер, 31.03.2016, 12:17 | Повідомлення # 1543
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
чайки еще ))
Они всесезонные и вездесущие практически))

Цитата Galchonok ()
осадила 3 тюльпани у дворі, а коли дитина була на стаціонарі в лікарні, то подарували ліжечко...
 Galchonok, це вже щось. Можливо, починаючи з малого, перейти до іншого рівня  свідомості. Слова про пухлину забираю назад.

Цитата Алень ()
Или даже наоборот - уничтожает те крохи, которые пытаются сделать другие.
Да. Вчера на дачном читала дебаты на эту тему и сделала вывод - в более-менее благополучных районах на клумбах остаются нетронутыми даже редкие и дорогие растения. В других же - выкопают все, даже если это банальные астры-сентябринки, растущие, как бурьян, или куст какой-нибудь... Но и уровень жителей - не показатель, увы. Везде по-разному.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.

Повідомлення відредагував ЛМ - Четвер, 31.03.2016, 12:17
 
GalchonokДата: Четвер, 31.03.2016, 14:48 | Повідомлення # 1544
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Алень ()
основная масса и этого не делает.
згодна. Але основна маса платить податки, а як заміна податків раз в житті посадити 3 квіточки у дворі(можливо приватному ніхто не уточнює) явно недостатньо.

Цитата ЛМ ()
це вже щось.
Згодна. Я не принижую те, що робиться. Але якщо порахувати скільки грошей повинно поступити в бюджет від однієї особи за рік, за весь період, що вона працює, то б\у ліжечко, з якого виросла власна дитина і все одно треба міняти, та 3 квіточки - то явно недостатньо для компенсації недостачі. Це при тому, що гроші по хворобі дитини (до дорослого віку, чи по-життєво - я не знаю), та по народженню дітей, ніхто приймати від держави не відмовляється...  Лише скарги, що грошей тих замало, щоб прожити на них.
А квіточки саджати та речі свої віддавати - це нормально, так повинно бути. Я ж не кричу всім, що декілька років поспіль висаджувала на нашому подвір'ї конвалію, проліски, підсніжники, кущі, що квітнуть багатьма жовтими квітами і т.д... Це нормально. Або давайте офіційно звільнимо від податків родину Альони, Алі? Вони взагалі на своєму подвір'ї щорічно озеленення влаштовують.


 
АленьДата: Четвер, 31.03.2016, 15:47 | Повідомлення # 1545
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3077
Нагороди: 6
Репутація: 16
Статус: Offline
Galchonok, налоги в Америке как считают? Если работают оба члена семьи, то налоги считают по шкале отдельно с каждого работающего или с совокупного общесемейного?

Оставляю за собой право не соответствовать чужим ожиданиям
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Переезд в Квебек :) (другую жизнь начать никогда не поздно ;))
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей