Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
Полиомиелит
OlyaДата: Четвер, 12.11.2015, 18:23 | Повідомлення # 106
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
alena, я прочитала. 
І 5 років тому 1 раз вакцинували Аню якраз Імовакс Поліо.
Що хочу сказати. Ясно, що формальдегід - це, м'яко кажучи, не корисно, але, ІМХО, для тих, хто планує вакцинуватися, з іншої сторони на вагах у даному випадку жива вакцина. Як написано у цій статті, та сама, яку ВОЗ рекомендує ніколи не використовувати з 2016 р. (А в інших випадках батькам треба обирати або формальдегід з органічної хімії або солі ртуті чи алюмінію з неорганічної хімії)


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
valenykaДата: П`ятниця, 13.11.2015, 00:07 | Повідомлення # 107
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
прочитала и я. И много разных эмоций вызвала у меня эта статья. Одна из них - все таки навязывание СВОЕГО видения автора статьи о прививании детей вообще...в общем, не однозначные эмоции от статьи и это не только рассказ о своем опыте. Мне тоже очень запахло навязыванием, только с другой стороны...типа если делаете - будете в категории "баранов" поддекст такой...
Еще момент - тоже слышала о не правильном хранении вакцины и ее размораживании.
Понравились некоторые ссылки на законы.



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
alenaДата: П`ятниця, 13.11.2015, 08:40 | Повідомлення # 108
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
valenyka, каждый видит свое.
я публиковала ссылку именно как альтернативную точку зрения и способ "защиты" от необоснованных запретов, на  которые многие просто закрывают глаза из-за своей пассивности.
 
OlyaДата: Понеділок, 30.11.2015, 17:04 | Повідомлення # 109
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
alena, це точно.
Я пам'ятаю, як писала листа зав. поліклініки, щоб отримати нормальні документи для садка в Києві - здається з цього ж сатй брала майже ідентичний перелік законів. В Києві нормально пройшло - Ірпінь, тут мені на них не вистачає сил. І тут чомусь в закладах освіти в першу чергу править бал СЕС.

Додано (30.11.2015, 17:04)
---------------------------------------------
В Білій Церкві помер 3-річний хлопчик. Батьки вважають, що через вакцинацію від поліоміеліту. Врачі так не вважають. Щоб там не було, але коли лікар видає фразу:


Цитата
что вакцина не вызывает ослабления иммунитета детского организма
то його треба гнати в шию з медицини, навіть, якщо він головний позаштатний імунолог Києва.
Всього за період з 19 жовтня по 8 листопада було 4 випадки звернень з приводу вакцини по Київській області, з них 3 - через смерть дітей!!! Кореспондент По 1 померлій дитині в тиждень в 1 області. В мене немає слів.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
НаталюшкаДата: Понеділок, 30.11.2015, 17:51 | Повідомлення # 110
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
Цитата Olya ()
что вакцина не вызывает ослабления иммунитета детского организмато його треба гнати в шию з медицини, навіть, якщо він головний позаштатний імунолог Києва.
Тим більше, що батьки сказали, що перше питання, яке задав лікар коли дитину привезли в такому стані в лікарні - чи робили дитині привику від поліомієліту(. Не просто ж так він це спитав.


Заходьте в гості
 
valenykaДата: Понеділок, 30.11.2015, 21:37 | Повідомлення # 111
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
а мне как то странно что то - диагноз в справке ОРВИ а папа расказывает о поносе, рвоте, болях сильных в животе ... как то что то я недопонимаю...


Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
НаталюшкаДата: Понеділок, 30.11.2015, 22:17 | Повідомлення # 112
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
valenyka, якщо буде час, подивись сьогоднішній Абзац на Новому каналі, там про це більше інформація і про те, скільки зараз дітей після цих крапельок в лакарнях - хто з паралізованими ніжками, хто з іншими симптомами і наслідками.( доречі батькам цього хлопчика вже кажуть, що він помер від вад серця, а коли спитали про симптому - головний лікар запнувся і промовчав) Інтервью з батьками. Симптоми у всіх однакові - болі в животі, понос , рвота і всім твердять одне і те саме. Поки дехто не звернувся в Київ і там вже хідо-бідно визнали , що це саме від цієї вакцини.( у дівчинки такі симптоми почалися на наступний день і зараз вона волочить ніжку і сказали, що чекайте, або пройде, або так і буде(((((

Додано (30.11.2015, 22:17)
---------------------------------------------
Нічого хорошо в цій ситуації нема. І стільки брехні і замовчування так і продовжується.


Заходьте в гості

Повідомлення відредагував Наталюшка - Понеділок, 30.11.2015, 22:17
 
RedTataДата: Понеділок, 30.11.2015, 22:26 | Повідомлення # 113
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата valenyka ()
а мне как то странно что то - диагноз в справке ОРВИ а папа расказывает

уж чему-чему, а диагнозу в справке я б не удивлялась...


Люблю Україну... :)
 
НаталюшкаДата: Понеділок, 30.11.2015, 22:36 | Повідомлення # 114
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
Ага, типу у нас колись медицина визнавала, що щось з дитиною саме через прививку(. У дитини ножки паралізувало, а їй ОРЗ пишуть(

Заходьте в гості
 
valenykaДата: Вівторок, 01.12.2015, 08:58 | Повідомлення # 115
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Капец, а у нас как раз в саду вторая волна вакцинации и что то мне расхотелось ее теперь делать, мы первую не делали т к не были в саду.

Додано (01.12.2015, 08:58)
---------------------------------------------
А по поводу гепатита А так он идет полным ходом, уже и до нас добрался, в саду в соседней группе девочку забрали!



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
OlyaДата: Вівторок, 01.12.2015, 09:15 | Повідомлення # 116
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
valenyka, а які проблеми  з гепатитом А? Я так розумію, це - хвороба Боткіна (в пост-радянському дитинстві так її називали). Так
а)ним завжди хворіли,
з мого оточення - крещена моєї доньки, в 1999, коли нам по 15 було, єдина тоді з нашого класу захворіла;
б) він не передається через повітря.
Питання в якості води та їжі. 
А захворювання ним приблизно однакове для всіх пост-соціалістичних країн - від РФ до Чехії, від прибалтів до греків.

Цитата
Гепатит А является одной из самых распространенных инфекций человека. В странах с теплым климатом и плохими санитарными условиями гепатитом А болеет очень много людей. Известно, что в Средней Азии практически все дети переболевают гепатитом А. 
В странах Восточной Европы заболеваемость гепатитом A составляет 250 на 100000 населения в год.
Логічно, що чим теплішим стає клімат (а у нас зараз дощ замість снігу), то тим вищою буде кількість перехворівших на гепатит А.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Вівторок, 01.12.2015, 10:01 | Повідомлення # 117
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
Питання в якості води та їжі.
 Так. А ще - особистої гігєни. Бо збудники хвороби виводяться з сечею. І якщо людина нехтує правилами гігієни (як миття рук після туалету), заразитися дуже просто. Плюс пагано помиті овочі/фрукти, заражена вода з невіомих джерел...
У лікарні доктор казав мені, що побутовим шляхом (через спільне користуванням посудом, рушниками) хвороба не передається, але у мене на цей рахунок є сумнів, бо заразилася я від молодшої сестри попри те, що санвузли прибиралися, руки мили. А от допити за малою чай, або їсти на ходу картоплю з однієї пательні однією виделкою - таке траплялося регулярно.

Цитата valenyka ()
в саду в соседней группе девочку забрали
Осень - самое "жаркое" время в плане гепатита А. Заражение начинается летом через немытые руки, фрукты-овощи, отдыхи-курорты, общественные туалеты. Учитывая инкубационный срок, как раз пик болезни приходится на осень, когда заражение идет уже непосредственно от больных.
При всем при этом у нас в классе (со 2го по 10й училась практически в одном и том же коллективе) было за все время аж 3 боткинца.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
valenykaДата: Вівторок, 01.12.2015, 10:23 | Повідомлення # 118
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Оля, через повытря - ні але контактно-побутовим шляхом - так.А я наприклад, не впевнена в якості та кількості миття /чи миттів  :D / рук в садочку а також як миються на кухні фрукти також. Тим більше якщо такий інцидент вже був, та й батьків "проходняк" у садку великий і ми теж не впевнені в їх здоров`ї та контактах. А у нас таких випадків виявляється, дійсно почастішало цієї осені

Додано (01.12.2015, 10:23)
---------------------------------------------
Тим більше після певного інциденту на кухні садочку, свідками якого ми стали та наших претензій з приводу цього - я вже ні в чому не впевнена...



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
OlyaДата: Вівторок, 01.12.2015, 12:33 | Повідомлення # 119
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
А ще - особистої гігєни.
О! у нас з цим дуже строго в школі. Реально вчитель над кожним стоїть, коли руки миють. А так - у Ані антисептик з собою.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Вівторок, 01.12.2015, 15:32 | Повідомлення # 120
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата valenyka ()
але контактно-побутовим шляхом - так
Ні. Через сечу, заражену воду і руки, які контактували з сечею або водою.
Як приклад - статистика. Сестра привезла хворобу з трудового табору з Джанкою. Там були великі проблеми з питною водою і вони (доречі - студенти-медики), коли верталися з саду або поля, від спраги пили воду з металевої діжки, в яку зі стріхи стікала дощова вода. З 28 чол. групи у лікарні з гепатитом опинилися 24, інші 4 теж опинились, але трохи пізніше, була підозра, що вони підхопили вірус вже від когось з одногрупників, але може  ні, просто інкубаційний період у них був довший. Тобто - майже 100% захворіли через неякісну воду. З нашої перенаселенної квартири - тільки я та сестра. В школі були лише поодинокі випадки приблизно раз на рік.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.

Повідомлення відредагував ЛМ - Вівторок, 01.12.2015, 15:34
 
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей