Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
Полиомиелит
valenykaДата: П`ятниця, 04.12.2015, 09:33 | Повідомлення # 136
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
понятно что так, просто єто укремпляет организм и ему тогда в целом легче намного.


Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
ЛМДата: П`ятниця, 04.12.2015, 22:26 | Повідомлення # 137
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
А ти якось це відчуваєш?
Запоры, тяжесть после еды, дурнота на голодный желудок, вздутие, предсказуемая реакция на некоторые продукты...
Временами тянущая боль в правом подреберье и неприятно ощущение какой-то болезненной пустоты внутри.

Алень, мда, точь-в-точь, как у моей сестры, я отделалась легким испугом, можно сказать.

Цитата Алень ()
Так что теперь мне приходится раз в полгода делать себе курс слепого зондирования и регулярно гонять застои желчи травками
У меня слепое ни разу не прокатило. Поэтому просто разные масла натощак по ложечке, дробное питание и никаких длительных голодовок - всегда имею под рукой какой-то перекус.

Цитата valenyka ()
перестали закаляться и вести здоровый образ жизни, вот и весь ответ
Бабушка моя никогда в жизни не закалялась, тяжело работала физически, имела пристрастие к сладкому и злоупотребляла алкоголем, проваливаясь в двухнедельные запои. Была здоровее здоровых.

Цитата valenyka ()
У одних ОРВИ переростает в бронхиты
Переростает, если "правильно" лечить. Имхо - ОРВИ не нуждается в лечении. Только в определенном режиме: обильное теплое питье и отдых. О бронхитах и воспалениях хорошо написал Комаровский - чаще всего именно родители (иногда - в соавторстве с врачами) загоняют болезнь вглубь и в хронику.

Цитата valenyka ()
у закаленных - все проходит сезонными минимальными простудами и не так часто
У меня дети не закаленные. Вот в этом году зачастили, а в прошлом - ттт.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Неділя, 31.01.2016, 13:24 | Повідомлення # 138
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Прошли ми цього тижня коло аналізи-> огляд педіатра -> вакцинація. Моновакцина ІПВ "Імовакс Поліо" (Франція).
Є деякі питання до медсестри в маніпуляційному кабінеті, але сама вакцинація пройшла без будь-яких ускладнень. В принципі, як і минулого разу, що мав місце 5 років тому.

Зараз мені буде потрібна консультація адекватного імунолога, тому що ми як би розпочинаємо вакцинацію заново.
А календар щеплень від поліоміеліту в 2015 виглядав так:
I 2 міс. - ІПВ + все інше (раніше було в 4 міс)
II 4 міс. - ОПВ +все інше (раніше було в 5 міс)
III 6 міс. - ІПВ +все інше
IV 18 міс. - ІПВ +АКДС
V 6 років - ІПВ + все-все-все
VI 14 років - ІПВ чи ОПВ?

1. треба з'ясувати з яким проміжком в 1 міс, або в 2 міс робити II та  III щеплення.
2. так як  III  буде ближче до 7,5 років, то IV в 8,5 років, а V - в 13 років, то то треба з'ясувати, чи буде V - останньою ревакцинацією.

Додано (31.01.2016, 13:24)
---------------------------------------------
Продивилася календарі щаплень Канади, Великобританії та Франції.
У Канаді те саме - в 2-4-6 міс  вакцина 5в1. (а ревакцинація починається в 4 роки)
У британців - в 2-3-4 міс. вакцина 5в1. і ревакцинація в 3 з четвертиною роки.
У Франції до 2013 було в 2-3-4 міс, а зараз в 2-4-11 міс. 
Вакцинування в 18 міс. немає ні в кого.

Немає в житті досконалості - +/- однаковий графік тільки в країнах ЄС (крім Британії). Без спеціаліста нема чого робити.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей