Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
Полиомиелит
zhyuliДата: Понеділок, 02.11.2015, 20:45 | Повідомлення # 46
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Наталюшка ()
, а у нас взагалі прививки не питали при вступі в школу, аж дивно.

І не повинні. От з садочком ситуація не така однозначна, чи відноситься він до освіти, на яку мають конституційне право всі діти -громадяни України. А от до школи не мають права не пустити. Звісно лікарі намагаються і шкільну тему використати, щоб натиснути щодо вакції. Але в нашому, наприклад, випадку вистачило дзвінка на гарячу лінію МОЗ.
 
ЛМДата: Понеділок, 02.11.2015, 21:30 | Повідомлення # 47
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Anna ()
А школьникам тоже будут делать?
У нас документы из школы передали на поликлинику. Теперь все прививки - по месту жительства в п-ке.

Цитата alena ()
а в аптеках уже 450 грн (((
Вакцину продают на руки?


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
slyДата: Понеділок, 02.11.2015, 22:58 | Повідомлення # 48
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1881
Нагороди: 5
Репутація: 16
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Вакцину продают на руки?
нам предложили такую схему - звоним, заказываем доставку прямо  к кабинету, нам ее привозят в холодильнике, передают медсестре, она ставит укол
 
ЛМДата: Понеділок, 02.11.2015, 23:09 | Повідомлення # 49
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
sly, Люда, так и есть. И должно быть, ибо вакцина требует соблюдения температурного режима. Но я слышала от медсестры в манипуляционном кабинете, что таки где-то покупают и приносят... в сумочке. Мол, она два дня дома пролежала в сумке, ничего?  dontknow

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
alenaДата: Вівторок, 03.11.2015, 06:57 | Повідомлення # 50
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
Наталюшка, в школу потрібна підписана мед. картка і вони не дуже дивляться, що саме в ній є, а от поліклініка ваги собі додає в тими пісульками

Додано (03.11.2015, 07:57)
---------------------------------------------

Цитата ЛМ ()
Вакцину продают на руки?
конечно продают, зачем же тогда  она в аптеках ? confused
берешь направление у педиатра, идешь в аптеке (у нас  она дверь-в-дверь с поликлиникой ), они продают/выдают вакцину в сумке-холодильнике, потом просто сумку возвращаешь.
 
OlyaДата: Вівторок, 03.11.2015, 09:28 | Повідомлення # 51
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата alena ()
инфанрикс ИПВ
в аптеці Вірідіс минулого тижня були по 400 грн. 
Я якраз дозріла прищепити Ані АДС і поліомеліт цієї осені.  Але поки ніяк - то зуби лізуть, то вирусні ЛОР-захворювання. 

Дівчата, хто цікавився моновакцинами від поліомеліту - не знаєте, чому в продажу немає Імовакс Поліо (ІПВ)?
І чи є якісь інші ІПВ-моно-вакцини від поліомеліту на ринку?


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Середа, 04.11.2015, 23:21 | Повідомлення # 52
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
alena, у нас не прививают принесенными вакцинами. Во всяком случае - раньше не прививали. Потому что от момента выхода из аптеки, хз, где и сколько мама ходила, и не доставала ли она эту вакцину и вообще, как хранила. А не дай бог что, так в поликлинике будут мозги выносить. Я заказывала в манипуляционном кабинете, оплачивала в банке,  приносила квитанцию обратно и в нужный день вакцину привозили, как положено.

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
DjiDДата: Четвер, 05.11.2015, 10:22 | Повідомлення # 53
Кулинар романтичного настроения
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2002
Нагороди: 4
Репутація: 22
Статус: Offline
Від знайомої-педіатра, що працює в Охматдит.

Ітак, поліомієліт, хто віноват і шо дєлать (по слідам конференції з імунопрофілактики і для всіх інтєрєсовавшихся).
1. Поліомієліт- гостре інфекційне захворювання, яке зумовлене поліовірусом та здатне перебігати з ураженням ЦНС, з виникненням парезів і паралічів.
2. Поліомієліт може бути викликаний:
- диким вірусом (наразі циркуляція дикого вірусу лишається всього в двох країнах- Пакістан та Афганістан)
- вакцинальний вірус (той, що міститься в ОПВ- оральній поліомієлітній вакцині, вірус живий, ослаблений, але може викликати вакцинасоційований поліомієліт в 1 випадку на 1-2,5 млн вакцинованих ОПВ)
- вакциноспоріднений деріватний штам вірусу- це вірус, який походить з вакцини ОПВ, але циркулюючи в популяції, він набуває нові мутації (саме такий вірус викликав 2 випадки паралічів на Закарпатті)
3. Чи є в Україні спалах поліомієліту? Так,є. По класифікації ВООЗ спалахом вважається навіть один випадок поліомієліту (викликаний диким вірусом або вакцинасоційованим дериватним штамом) на території, яка протягом останніх 6 місяців вважалась вільною від поліомієліту (Україна була такою). Тому спалах поліомієліту в нас є.
4. Чому додаткова вакцинація проводиться ОПВ ("живою" вакциною)? Вірус поліомієліту, потрапляючи в організм людини, активно розмножується в кишечнику. Вакцина ОПВ створює достатньо сильний місцевий імунітет в кишечнику, який перешкоджає розмноженню та розповсюдженню віруса. Вакцина ІПВ (інактивована, яка вводиться внутрішньом'язево) створює загальний імунітет проти поліомієліту, але місцевого в кишечнику не буде. Тобто для того, щоб створити імунітет і дитина не захворіла, достатньо вакцини ІПВ (в уколі). Але для того, щоб припинити циркуляцію віруса в популяції, потрібна масова вакцинація вакциною ОПВ. Діти, які вакциновані ІПВ за графіком, не захворіють поліомієлітом, якщо вірус потрапить в організм, але вони будуть виділяти його в оточуюче середовище, тим самим підтримуючи циркуляцію вірусу поліо.
5. Шо дєлать? Саме цікаве питання.
Якщо дитина хоча б раз вакцинована ІПВ (це укол, як правило комбінована вакцина з АКДС- це щоб було зрозуміло), то можна сміливо зараз робити ревакцинацію оральною вакциною (ОПВ- рожеві крапельки:). Це створить додатковий місцевий імунітет в кишечнику і допоможе зменшити циркуляцію віруса в Україні.
Якщо дитина не щеплена ІПВ, але батьки не проти вакцинації, то потрібно якомога скоріше починати вакцинацію з інактивованої вакцини ІПВ (наприклад вакцина Імовакс поліо- це окрема вакцина проти поліомієліту, або Інфанрікс IPV- це комбінована вакцина проти кашлюка, дифтерії, правця та поліомієліту), а друга доза (через місяц) може бути зроблена ОПВ.
Якщо ви все ж таки вирішуєте не вакцинувати свою дитину ніяким способом- тоді мийте руки, дитині і собі. Діти, які отримують вакцину ОПВ, протягом 60 днів будуть виділяти вакцинальний вірус (той, що може викликати захворювання з частотою 1:1000000) з фекаліями, тому єдиною неспецифічною профілактикою є дотримання правил особистої гігієни.
6. Які є протипоказання до вакцинації ОПВ?
- алергічна реакція на будь-який з компонентів вакцини (неоміцин, стрептоміцин, поліміксин В)
- серйозна побічна реакція на попередню вакцинацію ОПВ (якщо така була)
- імунодефіцитні стани (первинні та набуті, як ВІЛ-інфекція наприклад), а також хіміотерапія, променева терапія, стан після пересадки кісткового мозку, злоякісні новоутворення (вакцинація в таких випадках розглядається індивідуально).
Якщо сама дитина, яку збираються вакцинувати ОПВ, здорова, але в близькому оточенні є люди з протипоказаннями до вакцинації ОПВ (які описані вище), варто проконсультуватись з лікарем до вакцинації, бо дитина буде джерелом виділення вірусу протягом 60 днів і цей вірус може викликати поліомієліт у людей з скомпроментованою імунною системою.
Приблизно так. А вирішувати кожен буде самостійно.

Тут


День за днем у фото (проект 365)
 
AlyonushkaДата: Четвер, 05.11.2015, 10:31 | Повідомлення # 54
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2865
Нагороди: 6
Репутація: 6
Статус: Offline
DjiD, дякую! дуже корисна інформація!

Чудеса происходят :)
Делай лучше, хуже получится само.
 
OlyaДата: Четвер, 05.11.2015, 10:54 | Повідомлення # 55
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Alyonushka, нам також пропонують Бустрікс (всім пропонують, кому виповнилося 7), але я таке колоти своїй дитині не буду. Можно відмовитися, купити за власний кошт Інфанрікс ІПВ і вакцинуватися.

 
Цитата
наприклад вакцина Імовакс поліо
Юля, а можно у твоєї знайомої дізнатися, де зараз можно купити цю вакцину?


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Четвер, 05.11.2015, 10:57
 
AlyonushkaДата: Четвер, 05.11.2015, 11:15 | Повідомлення # 56
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2865
Нагороди: 6
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата Olya ()
Можно відмовитися, купити за власний кошт Інфанрікс ІПВ і вакцинуватися.
я так теж хочу, але в поліклініці категорично тільки бустрикс+жива поліо
я так розумію, що треба йти в приватну клініку....
Olya, ще питання - імовакс - це ж жива вакцина?


Чудеса происходят :)
Делай лучше, хуже получится само.
 
OlyaДата: Четвер, 05.11.2015, 11:24 | Повідомлення # 57
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Alyonushka, ні не жива, ацелюлярна.
В поліклініці спитай, в якому це законі записано, що лікарі можуть позбавити батьків права на вибір вакцини.
Скажи, що напишеш письмове звернення про зміну вакцини, зареєструєш у приймальні поліклініки, подивись, що вони скажуть.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
AlyonushkaДата: Четвер, 05.11.2015, 11:28 | Повідомлення # 58
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2865
Нагороди: 6
Репутація: 6
Статус: Offline
Olya, дякую! дуже добре, що з цим можна щось зробити! 
а от це такий момент - я не хочу робити манту (із своїх причин, в дочки посилена реакція на неї та ще деякі моменти, що мене турбують), чи зроблять нам щеплення без манту? чи також все через письмове звернення вирішується?


Чудеса происходят :)
Делай лучше, хуже получится само.
 
OlyaДата: Четвер, 05.11.2015, 12:28 | Повідомлення # 59
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Alyonushka, ну, нічого не можу сказати, я своїй дитині жодного разу Манту не колола.
А, теоретично, це зовсім не пов'язані між собою речі. Червоне і гаряче. Не повинно бути так поставлено питання.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
АленьДата: Четвер, 05.11.2015, 13:20 | Повідомлення # 60
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3077
Нагороди: 6
Репутація: 16
Статус: Offline
Интересно. Если любой привитый человек может быть носителем вируса, то почему прививаются только дети? А взрослые?

Оставляю за собой право не соответствовать чужим ожиданиям
 
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей