Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
Полиомиелит
phasolДата: П`ятниця, 30.10.2015, 12:51 | Повідомлення # 31
Богиня
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4737
Нагороди: 11
Репутація: 43
Статус: Offline
Я отказ написла и даже отнести не смогла - Зо дома сидит :) Но у нас большая часть чада не привита, там отказов ведрище.  Нам еще третью АКДС делать.
Но уже читала случаи прививки без спросу. У знакомой ребенок поднял метеж "не буду делать". Молодец, т.к. мама отказ написала и даже принесла его. 

ЗЫ: а по поводу липовых справок - я жутко против. Все тайное всплывает и большей частью через с посдедствиями себе или кому-то.


http://phasol.livejournal.com
 
НаталюшкаДата: П`ятниця, 30.10.2015, 15:38 | Повідомлення # 32
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
На прикарпатті є  випадок захворювання дорослої жінки поліомелітом, породіллі.(( Зараз у Франківську лежить, не знають чи врятують.
Сьогодні дуже детально спілкувалась з нашим сімейним лікарем, довіряєм їй на 100%, як професіоналу. Зараз Юнісеф проводить семінари для всіх лікарів України, починаючи з педиатрів - по неофіційним данним, випадків поліомеліту набагато більше, ніж нам кажуть. Міністерство охорони здоров'я взагалі відморозилось, 3 тижні мовчало - випадки стались раніше, ніж про це повідомили і їх не 2, поки захід не почав тиснути і вирішили робити імунізацію.
Ситуація на Закарпатті з санітарією і якістю води в цьому році стала набагато гарші, в зв'язку з великим напливом туристів, особливо в усі ці оздоровчі термальні курорти.
Це так в двох словах ситуація.

Додано (30.10.2015, 16:38)
---------------------------------------------

Цитата phasol ()
ЗЫ: а по поводу липовых справок - я жутко против. Все тайное всплывает и большей частью через с посдедствиями себе или кому-то.
В нашій поліклініці в Києві був такий випадок- мама зробила ліпові довідки для садочка, і так сталось, що дитина захворіла , вже не пам'ятаю чим точно, мама  прибігає , щоб зробити щеплення, а їй відмовляють, бо щеплення вже в довідці "зроблено", а повторне саме від цієї хвороби робити не можна, там лише лікування. Дійшло до головного лікаря, але та теж не взяла на себе відповідальність робити щеплення.Мама в сльзах, довго вмовляла, там такий кіпіш піднявся, але їй все одно відмовили( Чим історія закінчилась для дитини, невідомо, бо мама пішла і в поліклініку більше не звернулась. Це реальний випадок з маминою колєгою, саме цим головним лікарем, до якого прибігла мама дитини.
Ось чому не варто робити такі довідки.


Заходьте в гості

Повідомлення відредагував Наталюшка - П`ятниця, 30.10.2015, 14:23
 
НикольДата: П`ятниця, 30.10.2015, 20:15 | Повідомлення # 33
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Нам никто не звонил. Но это скорее потому что у нас запрет на прививки до 7 месяцев.
Но я лично ещё не решила когда буду делать ИПВ или может комплексной вакциной лучше.
Но у меня фобия уже - боюсь в поликлинику идти на грудничковый день. Вроде бы умом понимаю, что заразиться шансы минимальные, но блин стремно. И с другими детьми теперь пересекаться нам зась. Весело, однако.
Ох уж эти массовые кампании.


Мой блог
 
НаталюшкаДата: П`ятниця, 30.10.2015, 21:33 | Повідомлення # 34
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
Дівчата, а хтось розглядав щеплення реактивованою вакциною?Чи всі крапельки?

Заходьте в гості
 
valenykaДата: П`ятниця, 30.10.2015, 22:21 | Повідомлення # 35
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Цитата Николь ()
Вроде бы умом понимаю, что заразиться шансы минимальные, но блин стремно. И с другими детьми теперь пересекаться нам зась. Весело, однако.Ох уж эти массовые кампании.
это только потому, что много инфы - меньше знаешь, крепче спиш  :D Сын у меня был на медотводе до 6 мес, никакой паники, что кто то чем то заразит не было, я просто об этом не думала. 
Просто вообще противник общественных мест для грудничков. Ну а поликлиника - от нее никуда не деться, или показываться платным, а они от недавна опять подорожали  confused
Была сегодня в поликлинике со старшим для справки на басейн и послушать т к болеет, была в шоке от "прослушивания" и сказала опять сотый раз, что я ни ногой к нашей участковой  canterhyou



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
AnnaДата: П`ятниця, 30.10.2015, 22:31 | Повідомлення # 36
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата sly ()
мою Алису пригласили)
А вы куда ходите - на Урловскую?
 
Племяннику месяц назад +/- сделали планово прививку от полимеелита, сейчас в саду сказали что будут делать всем и ему тоже. Сестра в шоке - медсестра говорит указание делать всем без исключений.

А школьникам тоже будут делать?


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...


Повідомлення відредагував Anna - П`ятниця, 30.10.2015, 22:35
 
slyДата: П`ятниця, 30.10.2015, 23:29 | Повідомлення # 37
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1881
Нагороди: 5
Репутація: 16
Статус: Offline
Цитата Anna ()
А школьникам тоже будут делать?
Руслан школьник, все прививки, что-то медсестра сказала о том, что ему в январе эту вакцину надо будет

Цитата Anna ()
А вы куда ходите - на Урловскую?

на Мишуги
 
valenykaДата: Субота, 31.10.2015, 21:58 | Повідомлення # 38
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Вроде детям до 10 лет
Нам тоже сказали придти на прививку в связис эпидемией полиомиелита назападной Укр. идет дополнительная вакцинация.



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
НикольДата: Неділя, 01.11.2015, 08:46 | Повідомлення # 39
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
valenyka, в данном случае не соглашусь с тем, что меньше знаю, тем лучше.
Скорее наоборот, предупреждён, значит вооружён.
Любая болезнь - это сложно для детского организма и рисковать совершенно не хочеться.


Мой блог
 
alenaДата: Понеділок, 02.11.2015, 17:14 | Повідомлення # 40
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
Цитата phasol ()
по поводу липовых справок - я жутко против
+1
долго металась, но в итоге решила сдвинуть начало прививочной истории на после 3 лет и Лешка пошел в сад уже после 4 лет.
мне спокойнее, когда я знаю, что не наврала сама себе в первую очередь.

пришла Вовку забирать, воспитательница говорит папе девочки, чтоб подписал какую-то писульку, а завтра будут делать прививки.
дошла моя очередь, сказала, чтоб внимательно читали карточку малого: у него индивидуальный график. отстала, надеюсь, завтра ничего не натупят.
нужно не забыть Вовку предупредить: в случае нападения - атаковать )))

врачи могут говорить что угодно, потому что им тоже  выдают то, что им нужно бы было знать, а не то, что есть в реальности. многим проще, удобнее и спокойнее ссылаться на директивы.


Повідомлення відредагував alena - Понеділок, 02.11.2015, 19:38
 
НаталюшкаДата: Понеділок, 02.11.2015, 18:29 | Повідомлення # 41
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
Цитата alena ()
врачи могут говорить что угодно, потому что им тоже  выдают то, что им нужно бы было знать, а не то, что есть в реальности. многим проще, удобнее и спокойнее ссылаться на директивы.

Та звісно, з них вимагають явку. 
Посиділа, послухала, є про що подумати, але поки що ставлення до щеплення не змінила.

Додано (02.11.2015, 19:29)
---------------------------------------------
Не дивлячись на те. що у Асі коклюш, не дають медвідвод і вимагають або вакцінуватись або писати відмову. Феєрична у нас медицина.


Заходьте в гості
 
alenaДата: Понеділок, 02.11.2015, 19:41 | Повідомлення # 42
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
только что говорила с кумой (педиатр и мама маленького мальчика )): в их поликлинике весь ОПВ был неправильного хранения. а АКДС-ы из Индонезии, оказывается, уже везут  canterhyou
так что рассматривайте внимательно флаконы, если решаетесь на прививку детей.
Вовке нужен третий инфанрикс ИПВ - в поликлиниках нету, а в аптеках уже 450 грн (((

Додано (02.11.2015, 20:41)
---------------------------------------------

Цитата Наталюшка ()
або вакцінуватись або писати відмову.
ну то напиши відмову, що тобі заважає?
 
НаталюшкаДата: Понеділок, 02.11.2015, 19:48 | Повідомлення # 43
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
alena, нічого не заважає, ми написали, тим більше , що ми дітей взагалі не вакцінуємо.. Справа в самій ситуації - в принципі лікарів не хвилює стан дитини, просто треба позбутись вакцини якнайшвидше. Довіри до системи охорони як не було, так його ніколи і не буде з таким злочинним підходом до дітей.

Заходьте в гості
 
alenaДата: Понеділок, 02.11.2015, 19:53 | Повідомлення # 44
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
Цитата Наталюшка ()
лікарів не хвилює стан дитини, просто треба позбутись вакцини якнайшвидше.
мені не хотіли Льошину картку в школу підписувати, попросила написати, що дитині з алергічним ринітом не буде побічних ефектів від вакцинації, закрили пельку і все підписали.
радію, що маю з ким консультуватись
 
НаталюшкаДата: Понеділок, 02.11.2015, 19:58 | Повідомлення # 45
Вдохновительница домашнего уюта
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2602
Нагороди: 6
Репутація: 11
Статус: Offline
alena, а у нас взагалі прививки не питали при вступі в школу, аж дивно.

Заходьте в гості
 
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Прививки » Полиомиелит
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей