Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Женщина и мужчина » Мы строим семью » Ваша семья+родные=Ваш РОД? (семейно-родовые отношения, кумовство, кланы и пр.)
Ваша семья+родные=Ваш РОД?
Ирен007Дата: П`ятниця, 05.04.2013, 16:15 | Повідомлення # 121
Всемогущая Нимфа
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 2758
Нагороди: 7
Репутація: 28
Статус: Offline
MuZa, в условиях Африки, в племенах, где женщины умудряют рожать по 2 раза в год и ходят обвешанные детьми как пальмы бананами - яка там на фик сексуальность! Разве что до замужества. Это мы можем рассуждать сидя в мегаполисе в отапливаемых офисах. А им там после очередных родов не до секса. Там есть традиции, по традициям женских прав там мало в основном, все вершат мужики и старейшины. Женщины там всем должны с рождения и до "подохнуть". Они там пашут как ненормальные, мужики ни фига не делают, кроме как размножаются.  Это я говорю о том, что забота о потомстве и без того смысл их жизни - они другой жизни просто не знают и не понимают в силу родовых и племенных представлений. Поэтому им абсолютно необязательно чего-то там обрезать, у них это обрезание в мозгах.
 
ЛМДата: Субота, 06.04.2013, 00:28 | Повідомлення # 122
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Ирен007cool
Я иногда, задумываясь о том, как жили мои предки (те, о ком я знаю) и предки моего мужа, думаю, а может и хорошо, что мы, по сути, друг у друга только и есть, да дети. И может это даже хорошо, что нам предстоит свой род начинать практически с нуля?


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
MuZaДата: Субота, 06.04.2013, 16:47 | Повідомлення # 123
Вдохновительница женственности
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4604
Нагороди: 10
Репутація: 20
Статус: Offline
Цитата (Ирен007)
Женщины там всем должны с рождения и до "подохнуть". Они там пашут как ненормальные, мужики ни фига не делают, кроме как размножаются.
откуда такая инфа? ты там жила? 
и как они пашут то? на работе, в поле? где? и мужики не делают нифига - это как?  на охоту не ходят, не воюют и т.д.?


...
 
ЛМДата: Субота, 06.04.2013, 18:09 | Повідомлення # 124
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
MuZa, а ты телевизор не смотришь, не читаешь, фотографий не видишь? Половина Африки живет первобытно-общинным строем...

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
MuZaДата: Неділя, 07.04.2013, 16:12 | Повідомлення # 125
Вдохновительница женственности
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4604
Нагороди: 10
Репутація: 20
Статус: Offline
Цитата (ЛМ)
Половина Африки живет первобытно-общинным строем
так я ж об этом, где ж там работа, дома целыми днями, без одежды, так что кушать приготовить женщине это не пахать, и сходить на охоту мужчине норма.


...
 
AnnaДата: Неділя, 07.04.2013, 16:24 | Повідомлення # 126
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата (MuZa)
так что кушать приготовить
Так это что приготовить сначала добыть надо, а мужчины лежать в тенечке под пальмой и попивают местную бормотуху. И у них это называется соблюдение традиций.
Да, не во всей Африке так, но и такие варианты есть. dontknow


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
ЛМДата: Неділя, 07.04.2013, 16:30 | Повідомлення # 127
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата (MuZa)
где ж там работа, дома целыми днями, без одежды, так что кушать приготовить женщине это не пахать
Работы там валом - воды наносить, очаг растопить, тех же фруктов насобирать, а на тебе дети, как груши висят. Они и шкуры дубят, и волокна какие-то мнут, так как жилища все-таки есть, веревки, ткани, та же посуда - все это из чего-то, как-то и кому-то делать надо.
Твои слова очень созвучны со словами некоторых моих знакомых, которые тоже считают, что я "дома целыми днями", типа, чем же ж заниматься дома-то?


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: Середа, 15.05.2013, 18:25 | Повідомлення # 128
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline


Люблю Україну... :)
 
_УМ_Дата: Неділя, 21.06.2015, 07:04 | Повідомлення # 129
Таинственность в шоколаде :)
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 6177
Нагороди: 18
Репутація: 42
Статус: Offline
Цитата _УМ_ ()
создала семейный сайт, на котором уже более 20 активных участников и более 250 родственников в древе...
мы "растем" - уже 632 персоны в древе


http://sana-saldan.livejournal.com/
 
OlyaДата: Середа, 01.07.2015, 11:55 | Повідомлення # 130
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Думки вголос на всю ту ж тему:

Цитата
Переїхати... не знаю. Ходили з мамою позавчора на кладовище в селі - поховані мій прадід, прабабця та одна з сестер діда. І ми до цього часу спимо в будинку, що ще мій прадід будував. І десь на тому ж кладовищі, у старій його частині, поховані батьки прадіда. Тут проводили дитинство моя мама з сестрою та кузиною, я з братом та кузинами, і тут його проводить моя донька та ось-ось приїде вперше її троюрідний брат. А у кінці наших колишніх володінь височіють дуби, які він саджав на честь своїх синів. І як я все це візьму, залишу та завіюсь кудись?

Провели декілька днів на дачі - 4 покоління:
1. моя бабуся (75 років);
2. мої тато та мама (53 та 54 роки);
3. я, мій чоловік та моя кузина (31, 38 та 27 років); її чоловік - жертва рос.пропаганди та рос.кризи - змушений працювати вдома
4. наша Аня (6,9 років) та її троюрідний брат Максим (1р 2 міс).

Хочу сказати ось що: я зрозуміла, що такий спосіб життя  - родовий або сімейний - він для мене, він просто здається правильним. Це система навчання себе та дітей спілкуватися з дорослими різного віку, це спосіб розподіляти роботу, відповідальність та відпочинок, це спосіб знаходити взаєморозуміння між різними поколіннями та різними точками зору, і не принижуватися до банальних конфліктів та взаємних звинувачень. Так, це не завжди вдається, але це дійсно правильно.
Поряд з нами дві родини сусідів (вони і мiж собою породичалися), і виходить такий куток, де всі свої (ясно, що всі все про всіх знають), де є діти 7, 6, 5, 3 років і 1 рік, і де дуже-дуже безпечно. Це такий мікро світ, як модель великого світу, де можна навчатися всьому. Племінник після періоду адаптації просто в захваті, дитині все подобається, такої свободи в його кам' яному кварталі в СПб він ніколи не бачив, як і кількості людей, з якими можна взаємодіяти.
Ось такі замальовки традиційної України від "дитини асфальту" зі столиці.
І фото:
хатка

лебеді на ставку



традиція спільних обідів та вечерь - починаємо приготування


Також я зрозуміла той факт, що хата нам малувата.))) Поки що влазимо, але через 10 днів приїде моя тітка, мамина молодша сестра, і моя інша кузина, і буде, як у рукавичці, на вихідних. А ще ж є мій брат з дружиною.
І що я дуже консервативна в деяких традиційних українських питаннях.
Вибачайте за фото, але в мене такий стан легкий, хочеться поділитися.
Прикріплення: 8120408.jpg (23.8 Kb) · 0501900.jpg (29.9 Kb) · 5053791.jpg (29.2 Kb) · 3321064.jpg (30.4 Kb)


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Середа, 01.07.2015, 13:38
 
ЛМДата: Середа, 01.07.2015, 14:02 | Повідомлення # 131
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Оля, согласна с тобой. Примерно то же я наблюдала в селе, где три двора - это близкие родственники, и остальные - в пределах 15 минут езды. (Был еще дом старшей сестры рядом). Это все разновозрастные дети обычно под присмотром кого-то из старших, им реально раздолье (о безопасности я не могу говорить - у хозяйкиного брата была стройка в разгаре, а за детьми особо никто не смотрел, кое-кого снимали с чердака, плюс хозяйкин племянник от большого ума метнул в Илью кирпич, слава богу - мимо и т.д. Но это - происки воспитания). Но это возможно, имхо, если семья дружная. Я бы не хотела с родителями и сестрами жить под одной крышей - слишком мы разные, принципиально разные.  dontknow

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
АленьДата: Середа, 01.07.2015, 14:47 | Повідомлення # 132
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3077
Нагороди: 6
Репутація: 16
Статус: Offline
А я вспоминаю "Кайдашеву сім'ю"
Не все так гладко и красиво. 
Цитата ЛМ ()
это возможно, имхо, если семья дружная. Я бы не хотела с родителями и сестрами жить под одной крышей - слишком мы разные, принципиально разные.
соглашусь, если учесть, что люди все разные, с разнонаправлеными векторами развития и возможностями. Причем сейчас это намного более выражено, чем даже лет 50 назад.
Я не против жить недалеко от родственников, но никак не под одной крышей с общим жизненным пространством. Мало кто способен чувствовать чужие границы.


Оставляю за собой право не соответствовать чужим ожиданиям

Повідомлення відредагував Алень - Середа, 01.07.2015, 14:49
 
OlyaДата: Середа, 01.07.2015, 15:57 | Повідомлення # 133
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата Алень ()
Я не против жить недалеко от родственников, но никак не под одной крышей с общим жизненным пространством. Мало кто способен чувствовать чужие границы.
Це все так. Але я б хотіла жити ще ближче до своїх батьків (зараз - 28-30  хвилин на авто) і до бабусі, бо в неї вже прояви старості і розумові, і фізичні, і за нею об'єктивно треба слідкувати (на що вона ображається) . Але я вважаю свою маму справжнім ангелом, дуже тактовною і найбільш досвідченою і правильною мамою в світі, набагато кращою за мене.
Ми - достатньо дружні, нас не турбує квартирне питання, так, комусь потрібні більші приватні межі - моєму брату, бо його дружина не звикла до такого, але і мій брат живе на відстані 4 тролейбусних зупинок від моїх батьків. А я  - я буду почувати себе погано, коли розмовлятиму з кузинами рідше, ніж за 1 раз на 10 днів, а з мамою - через день/кожен день.
Я просто зараз вчуся цінувати те, що в нас є.
Але це виключно по маминій лінії, всі чоловіки, що приходять в наш рід, вливаються в нього, а не дівчата йдуть до роду чоловіків. В липні ми плануємо подорож на малу Батьківщину моєї бабусі - до маминих двоюрідних, моїх троюрідних та їх дітей.
І я просто вбираю все це, як губка. Бо бабуся, мама та я - найстарші в своєму поколінні, а у нас це - як певний статус та відповідальність за погоду в домі /роді.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Середа, 01.07.2015, 16:02
 
RedTataДата: Середа, 01.07.2015, 17:25 | Повідомлення # 134
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Olya, некочовий тип сім"ї. в майже ідеальному варіанті реалізації. головне, щоб працював на довгострокову перспективу.
і щоб основний кістяк, навколо якого все тримається, оновлювався.
така родина, мені здається, у Ірен і у Валі. 
так було у мого дідуся з маминого боку, поки не вмерла моя прабабуся.
так не було у мого тата в мені відомому поколінні.
мені здається, я з кочового типу родин :))))
хоча нещодавно впереше відчула, яку б силу могла би брати (і брала в свій час) з тої місцини, в якій стояв будинок мого тата-його мами-його дідуся. 
але й інші місця сили, на щастя, не тільки родинне коло їх дає.
Цитата Алень ()
А я вспоминаю "Кайдашеву сім'ю"
и я. и еще простое понимание, что во всем есть плюсы и минусы.


Люблю Україну... :)
 
OlyaДата: Середа, 01.07.2015, 17:42 | Повідомлення # 135
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
RedTata, ну, ми багато кочуємо: зараз ми з чоловіком Україною - я дуже добре знаю Правобережжя, а брат з дружиною - Європою - 2-3 раз на рік, не дивлячись на кризу. Але все одно - немає нічого кращого, ніж повертатися додому.  :)

Цитата RedTata ()
в майже ідеальному варіанті реалізації
в реалістичному варіанті. Але дуже дякую. :)


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
Форум Счастливая женщина » Женщина и мужчина » Мы строим семью » Ваша семья+родные=Ваш РОД? (семейно-родовые отношения, кумовство, кланы и пр.)
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей