Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Ирен007  
Форум Счастливая женщина » Счастливая Женщина » Дачница » Помидорные россыпи
Помидорные россыпи
UrsulaДата: Четвер, 12.02.2015, 15:33 | Повідомлення # 391
Настоящая Женщина
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 6182
Нагороди: 6
Репутація: 19
Статус: Offline
подготовительные работы по грунту проведены :) можно сеять :)

Додано (12.02.2015, 15:33)
---------------------------------------------
девочки, а с "семенами украины" некрасиво получилось....проплатила им по карте привата еще в понедельник днем заказ, написала по е-мейлу...и тишина....сегодня только, после 4го моего письма с вопросом "что там с моим заказом" и прямых угроз пропиарить их по соц.сетям через час пришел мессадж "посылку только что отправили. номер чека такой-то"....несерьезно....


Любя побеждай!
 
mila_kanariДата: Понеділок, 05.10.2015, 15:44 | Повідомлення # 392
Милая стерва
Група: Дружим :)
Повідомлень: 614
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Возможно кому-то будет полезна информация.
Впервые видела в продаже эти сорта помидоров, купила ,посеяла по пару семян весной , вот что получилось в итоге:



Сорт "Изумрудное яблоко" (в разрезе):


Сорт "Забава" (в разрезе):


Оба сорта салатные.
"Изумрудное яблоко" само по себе зеленое, при созревании, становится немного ярче с легким желтоватым или слегка бурым оттенком.
В транспортировке не особо хороши, особенно,если плоды перезрелые.
По вкусовым качествам понравились - сладкие, мясистые.

Сорт "Забава" только для салатов, не для консервации (хотя на упаковке указан и для консервации), т.к. плоды преимущественно  неровные, а с небольшим изгибом и довольно крупные в сезон созревания, но сами плотные.
Не понравилось что у них очень тонкая плодоножка и они часто осыпаются.
По вкусовым качествам понравились - сладкие.


Щаслива матуся двійняток

Мой сладкий мир


Повідомлення відредагував mila_kanari - Понеділок, 05.10.2015, 15:47
 
Ирен007Дата: Понеділок, 05.10.2015, 20:05 | Повідомлення # 393
Всемогущая Нимфа
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 2758
Нагороди: 7
Репутація: 28
Статус: Offline
mila_kanari, Изумрудное яблоко - один из моих самых любимых сортов! Я без него лета не представляю! Потому что лето - это помидоры :D А помидоры - это Изумрудное яблоко :D Ну и еще пять-шесть сортов, конечно же :D Но Изумрудное - это тот сорт, который ешь и понимаешь корейцев, которые помидоры считают фруктами и едят в десертах love

А Забава разве не с плотной шкуркой? Мне она казалась немного жестковатой для салатов. Я ее раздумала брать, у меня были тонкие сливки "Мыть", мне не понравились. Вроде и в банку и напихивать удобно, потому что узкие, и шкурка плотная... а в консервации получились мягковаты. Получились сопли в шкурке dontknow (пардон за не эстетичное сравнение).
 
mila_kanariДата: Вівторок, 06.10.2015, 13:43 | Повідомлення # 394
Милая стерва
Група: Дружим :)
Повідомлень: 614
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Ирен007 ()
Изумрудное яблоко - один из моих самых любимых сортов
аналогично! Влюбилась с первого укуса :) , я правда забыла о них после посадки и ждала пока этот сорт станет желтым (думала что это "Бычье сердце" желтое), а потом меня осинило, что это "Изумрудное яблоко" :), а так бы до заморозков ждала дозревания  :D

Цитата Ирен007 ()
А Забава разве не с плотной шкуркой?
плотные, я об этом написала.
Если сравнивать со сливкой, то шкурка "мягче", как по мне, но на консервацию мне такие не нравится , там нечего есть, поэтому для заготовок садила два других сорта.
Сорт "Мить" "пухлее", эти вообще пальчиковые, самое оно для салата или так поесть.


Щаслива матуся двійняток

Мой сладкий мир


Повідомлення відредагував mila_kanari - Вівторок, 06.10.2015, 13:44
 
ЛМДата: Вівторок, 06.10.2015, 17:15 | Повідомлення # 395
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Ирен007 ()
Изумрудное яблоко - один из моих самых любимых сортов!
Угу! Только хотела написать - Ирен нас на него подсадила) Но меня он не порадовал урожайностью...  :( Правда, было это уже два года назад, не знаю, как бы он повел себя у меня на даче.

Цитата Ирен007 ()
Но Изумрудное - это тот сорт, который ешь и понимаешь корейцев, которые помидоры считают фруктами и едят в десертах
Ну еще твоя оранжевая "тыковка" - дей хуанчи? Тоже - сладкий и вкуснейший.

А еще из "десертных" сортов мне понравилась Хурьма (но колорадам она еще больше понравилась, они обжирали у меня не листья - плоды!  angry ) и купленный у коллекционеров Верна (нигде такой сорт не нашла, подозреваю, что это ошибка, а поскольку сорт - болгарский, то название его, скорее всего - Варна). Болявый, конечно, жуть, но плоды по форме напоминают сердце, ярко-желтого цвета, изумительного вкуса и что самое интересное - в нем почти нет камер с семенами. Разрезаешь, а там такая сахарная блестящая мякоть, как у арбуза, только мягкая и не хрустящая))


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
Ирен007Дата: Четвер, 08.10.2015, 00:02 | Повідомлення # 396
Всемогущая Нимфа
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 2758
Нагороди: 7
Репутація: 28
Статус: Offline
О, да... Дей-Хуанчи... я его не сеяла в этом сезоне, семян не купила. Прошлый урожай слег от фитофторы, я собирать семена не стала. Эх, как мне его не хватало! Впрочем, мне не хватало всех салатных сортов, даже тех, которые посадила :D
Вместо моего любимого китайца я посадила Мандарин. Оооочень хвалили его. Семена Сырая, я теперь его преданная клиентка :D
Но шото не то... не хуанчи этот мандарин, вот никак...
семена еще остались, сейну на след. сезон, но Дей-Хуанчи куплю обязательно love . Интересно будет сравнить.
 
ЛМДата: Четвер, 08.10.2015, 21:46 | Повідомлення # 397
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Ирен007 ()
Дей-Хуанчи куплю обязательно
Если будешь сеять - сейни и на мою душу, а я уж чем-то віддячу) Или когда будешь покупать, свистни...


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
Ирен007Дата: П`ятниця, 09.10.2015, 10:51 | Повідомлення # 398
Всемогущая Нимфа
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 2758
Нагороди: 7
Репутація: 28
Статус: Offline
ЛМ, не вопрос.
Если найду семена, то обязательно сейну с запасом. С тебя цветочки)))
 
ЛМДата: П`ятниця, 09.10.2015, 13:45 | Повідомлення # 399
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Ирен007, по рукам)

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Неділя, 06.03.2016, 16:35 | Повідомлення # 400
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Аня, Іра, розкажіть, що треба робити.
Купила трохи насіння томатів, буду вперше сама вирощувати розсаду. Яким повинен бути алгоритм дій?
Язнаю, що бабуся замочувала насіння в марлі, з чимось.  Чим треба обробити насіння перед посадкою?
Саджати планую в торфяні горщики та в звичайні.

Додано (06.03.2016, 16:35)
---------------------------------------------

Цитата Ирен007 ()
Консервные                    Салатные
  18 сортів - мамадарагая!!! А де звіт, що путнє з цього виросло  в 2015 р?


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Неділя, 06.03.2016, 21:01 | Повідомлення # 401
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
торфяні горщики
nope Не треба. Вони дууже швидко пересихають. Можеш полити вранці, приїхати ввечері і побачити зав'ялі помідори. Як починаються сонячні дні, вони на підвіконні потребують поливу кожні декілька годин у цих стаканчиках angry А ще вони мають звичку розвалитися у найнепідходящий момент. 
Я зараз все сію не за правилами. У якусь невелику і не дуже глибоку "плошку". Все, що сходить, швиденько, поки не наросла коренева система, висаджую у стаканчики (100 мл, але помідори можно й у 200 одразу). Тобто не чекаю 2-4 справжніх листочка. Але, якщо є глибокий контейнер (у меня є такі з-під м'яса, що купувала в МЕТРО), то можна посіяти одразу рядочками і не чіпати, поки не підростуть (але не густо, бо почнуть падати). А вже як буде видно, що коренева дістає до дна, день не поливаю і підсохший грунт просто, як торт, нарізаю на шматки (по 1 помідору у шматку), дістаю ложкою  :D і пересаджую у обрізаний бумажний пакет з-під молока, соку та ін. Чим вони мені подобаються? Гарний об'єм, а при висадці в ОГ можна просто розірвати збоку та обережно, не порушуючи ком з коренями, висадити в грунт. Помідори навіть не помічають пересадки. Для мене цей спосіб ще й "палочка-виручалочка", бо у мене лютує кравчик. То я просто відрізаю дно, протискаю помидор вниз, але не до кінця, і висаджую разом з пакетом - таким чином навколо стовбура у мене "огорожа", через яку цей паскуда перелізти не може  :D
А що стосується торфяних стаканчиків, то після того, як восени я видерла петунію з цим самим стаканчикам (тобто він не розклався і корені не змогли через нього пробитися), я з ними не дружу. До того ж, торф, як правило, має кислу реакцію, а помідори не люблять.
Але це мій особистий досвід і я вже декілька років не граюсь з помідорами. Ось ще послухаємо Ірен.

Щодо грунту. Можно у магазинний, можно у той, що у тебе на ділянці, тільки добавити компосту (добре перепрівшого), пісочку (якщо грунт важкий) і трохи золи - помідорки її люблять, і вона знижує кислотність грунту. Я сіяла і у чисто магазинний, і у власноручно зроблену суміш, але найкращий результат у мене був, коли я висаджувала у принесену з берега кротовину  cool

Цитата Olya ()
18 сортів - мамадарагая!!!
У мене колись було півсотні, але... Було багато клопоту і великий пшик  :D Холодна весна, загублені записи, то висновки могла зробити досить приблизно лише на половину висадженого.
З того, що пам'ятаю.
Дуже-дуже смачний (майже цукровий, аж блищить на зрізі) сорт "Верна" (я його купувала під такою назвою, але сорт болгарський, то ймовірніше, що він - "Варна"). Жовто-гарячого кольру, розміром з кулак, серцевидної форми і майже без насіння і насінневих камер, тобто - одне "м'ясо". :D Але плодів зав'язує небагато, дуже хворобливий і жуки кидали їсти картоплю і жерли його. З листям, з плодами та стовбуром angry
Сподобався "Цыганенок" (чорний), але всі чорні солодкі. Цей, на відміну від славнозвісного Чорного Принця, менш хворобливий але й плоди дрібніші (що мені зручніше) - десь по 100-150 грам.
"Изумрудное яблоко" дуже смачний, але я його більше не саджаю, бо завжди забуваю, де він у мене росте і чекаю, коли ж ці кляті зелені помідори почервоніють, аж поки він не починає пропадати  :(
Дуже смачна "Хурма", але ті ж недоліки, що й у Варни. Але плоди великі.
"Болгарське Диво" - дуже великі і солодкі рожеві плоди, врожайний, але була проблема знайти "рогатки", аби підперти кожну гілку, бо витримати 1,5 кг вона не в змозі самостійно - у меня навіть з підпорками пару гілок відчахнулось. На вигляд ці помідори як кримські - такі ж ребристі, солодкі і рожеві. Рекорд одного плода - 850 грам. Це на першій китиці, яка загалом дала більш 2 кг плодів. Далі плоди дрібнішають. І хоча кущ поривався рости вгору, я після 3-4 китиці відрізала верхівку і всі китиці з квітками вище теж.
Сподобався "Виноградний" - дрібнюсенькі чері. Сам кущ дуже привабливий - високий і всипаний довгими гілочками з 20-30 плодами, що не більше вишні. Солодкий, дітям дуже подобався. З цієї ж серії "Чорний чері" і "Вишенька", але в них крупніші плоди і не такі цікаві та красиві грона.
Ну, ще сподобались подарунки від Ірен - "Корнеевский" (смачний, але болявий), Дей Хуанчі - оранжева "тыковка", смачний, та стійкий, і якийсь з полосатих - теж дуже солодкий і смачний.

У цьому році, мабуть, посію де Барао. Хоч багато хто їх не любить, але за стійкістю до хвороб і врожайністю рівних йому немає. Візьму жовтий та чорний.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Неділя, 06.03.2016, 21:23 | Повідомлення # 402
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Але, якщо є глибокий контейнер (у меня є такі з-під м'яса, що купувала в МЕТРО)

Цитата ЛМ ()
і пересаджую у обрізаний бумажний пакет з-під молока, соку та ін.

Все геніальне - дуже просте. А я купила все торфяних горщиків, бо ж естетика, і щоб не пересаджувати.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Неділя, 06.03.2016, 23:20 | Повідомлення # 403
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
і щоб не пересаджувати
Тоді треба хоча б дно відірвати, якщо до цього корені самостійно через нього не пролізуть.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
Ирен007Дата: Четвер, 10.03.2016, 16:04 | Повідомлення # 404
Всемогущая Нимфа
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 2758
Нагороди: 7
Репутація: 28
Статус: Offline
Цитата Olya ()
18 сортів - мамадарагая!!! А де звіт, що путнє з цього виросло  в 2015 р?
У 2015 році я накупила всякої дурні з новинок і вони в мене поплуталися...  :D

Тому звітом і не парилася))) Дуже сподобався сорт "Кобзар" - це з консервних. Я любителька Гібриду Тарасенка 2, так це точно такі, тільки низькі і не такі пізні, як Гібрид. Дуже врожайні. Тому тепер Гібрид Тарасенко 2 довисаджую те, що залишилося і переходжу на Кобзаря rolleyes

Сортів у мене вже 23... бо ще назбирала насіння з помідорів ніжинської кузини - в неї були минулого літа жовті і чорні низькорослі. Дуже класні, особливо жовті - солодкі-солодкі! 
Другий рік не висаджу мій улюблений Дей-Хуанчі... по-перше, я порахувала запаси і вирішила не маньячити (хіхі lol ), а по-друге - не бачу в наявності насіння цього сорту... і не треба, ну його в баню, мені б ці ще якось виростити... 

Цитата ЛМ ()
якийсь з полосатих - теж дуже солодкий і смачний.

Ю-Цзи - Фіолетова яшма))), китаєць))) Є, буду сіяти обов"язково love

Цитата Olya ()
Яким повинен бути алгоритм дій?

Я сію у коробки чи ящички, обробивши перед тим превікуром чи Мікосаном Н (але можна й В). Грунт 50х50 - покупний і кротовина з жменькою пічного попелу. Накриваю плівкою, так скоріше сходять. Салатні і цінні сорти пересаджую у одноразові стаканчики і обрізані пляшки з появою першого справжнього листочка. Консервні просто сію не густо і не пікірую (зовсім обнагліла, але з моїми обсягами все розсаджувати замахатися можна). В теплі дні виношу на балкон, в заморозки заношу. До +5 (в невітряну погоду!!!) рослини нормально себе почувають, загартовуються. Розсада тоді більш сильна, не витягується, краще приживається в ОГ.
 
OlyaДата: Четвер, 10.03.2016, 18:22 | Повідомлення # 405
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата Ирен007 ()
обробивши перед тим превікуром чи Мікосаном Н
Це саме насіння замочуєш у ньому?


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
Форум Счастливая женщина » Счастливая Женщина » Дачница » Помидорные россыпи
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей