Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » гнездышко Галчонка :) ((временно в Техасе))
гнездышко Галчонка :)
GalchonokДата: П`ятниця, 18.03.2016, 17:21 | Повідомлення # 361
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Алень, там не та амплітуда. І не ті качелі щоб щось зробилося.

Цитата Алень ()
Тебе нравится в Америке потому,
я цього не казала. Я зосереджусь на позитивних моментах, інакше буду вити вголос і дуже-дуже голосно.

Alyonushka, дякую.
Відносно житла і взагалі всього, то тут набагато складніше все.
Ми живемо саме там де ми живемо не тому що мені сподобалось місце, а тому що в нас вибору майже не було. В цьому комплексі живуть співробітники чоловіка, та школа поруч з будинком. Враховуючи, що в нас машина одна і іншої в перспективі найближчого часу нема, то я обмежена у виборі. Зараз я забираю Єгора зі школи пішки, бо живемо поруч, в нас фактично нема потреби в другій машині. А коли мені треба кудись поїхати з малими, то співробітники чоловіка завезуть його на роботу, таким чином я не повністю замкнена в 4х стінах. Якщо кудись переїжджати, то треба не просто шукати дешевше житло, а дешевше житло біля не найгіршої школи, а це вже набагато важче.  + сам переїзд, а ще фі при заселенні на 4х осіб, компенсація цьому аппартменту, де живемо - потягне вже на штуку баксів...  То ж поміняти житло  не так легко як хотілось би, а особливо мені шукати нове без знання мови...

з нового
В шкільній програмі заплановано 2 позакласних захода. В 2 класі це відвідування зоопарку, та прогулянка десь. Школі потрібні волонтери, я домовилась з чоловіком, що він побуде з Лукою, а я піду з Єгоровим класом. Волонтером можна стати лише офіційно, для цього треба заповнити форми онлайн, пройти перевірку кримінальної історії, волонтерський інструктаж та заплатити за квитки в той зоопарк та парковку.  Сьогодні був волонтерський інструктаж. З цікавого: торкатись дітей не можна, голосно розмовляти з ними - не можна, тайна особистості перш за все - то не можна навіть сфотографувати чужу дитину разом з твоєю на одному фото, діти їдуть автобусом шкільним, а батьки-волонтери на своїх машинах. 1 батько на 3-4 дітей, це гарно, але якщо 1 батько на 6 дітей, то буде важко, діти на екскурсії діляться на групки по 5-6 дітей. Мені одразу згадалось як наші діти їздять на екскурсії, по 30 дітей на 2 супроводжуючих... Якщо я не пройшла перевірку або інструктаж, то не маю права супроводжувати дитину будь-куди.


 
ЛМДата: П`ятниця, 18.03.2016, 21:31 | Повідомлення # 362
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
Набагато більше активних людей: бігаючих чи щось роблячих.
Це тому, що у них дач немає  :D В нас вже найзавзятіші городи копають, наче не встигнуть))))))

Цитата RedTata ()
в Америке все решает система и своевольничать тут очень трудно
Нашему народу нужен кнут без пряника. Ибо то, что происходит сейчас, просто ппц. Я начинаю тихо ненавидеть половину сидящих за рулем, ибо они считают, что им позволено все - и парковаться на газонах, и чуть ли не под вход школы подъезжать, и подпирать задницы идущих на работу, в дс/школу, так как по тротуару проехать короче... А была бы жесткая система штрафов, проблему можно было бы решить за неделю, а не как сейчас - я вызываю полицию, я должна стоять их караулить, я должна гавкаться с водителем и объяснять ему элементарные вещи. А потом приедет полиция и скажет ему "не паркуйтесь, пожалуйста, на газонах"  angry И все такие дартаньяны, одна я - "гей")))

Цитата RedTata ()
Галь, невже ти вважаєш, що якщо ви вирішите залишитися у Штатах, ситуація буде завжди такою, як є зараз?
Ага, вот такая же мысль мелькнула. Собственно, и у нас тут многие семьи не могут себе позволить, чтобы кто-то один из родителей не работал. И высшее образование бесплатно - это почти уже миф.

Цитата Galchonok ()
Але тато індуса все одно зупиняє свого сина і починає чекати.
Вот здорово. Не тебя начинает воспитывать, а сам заботится о безопасности своего ребенка. Но я, Галь, не на твоей стороне.
Когда-то была на тренинге у китайского тренера, так у него была тема о правилах, следовании/не следовании им и о том, каким образом это сказывается на свободе/несвободе человека и, как ни странно, на его безопасности. Он, выросший между Китаем и Гонконгом и привыкший жить по принципу "как хочу, так и живу, нас тут много, всем не угодишь", переехав жить в Канаду и работая по большей части в Штатах, очень быстро усвоил, что ему ВЫГОДНО жить по правилам, а вернувшись в Гонконг, он понял, что это еще и БЕЗОПАСНО. )))


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
ЛМДата: П`ятниця, 18.03.2016, 21:35 | Повідомлення # 363
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Galchonok, добавлю - спасибо за фотки, нравится мне ваша осень-зима-весна  love Еще бы торнадо обходили стороной...
И как, ты прошла на роль волонтера?

Цитата Galchonok ()
Мені одразу згадалось як наші діти їздять на екскурсії, по 30 дітей на 2 супроводжуючих...
А по одному не хочешь? Класс с учительницей...


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
GalchonokДата: П`ятниця, 18.03.2016, 23:39 | Повідомлення # 364
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Но я, Галь, не на твоей стороне.
та я ж нічого не кажу. Були б мої діти - вони б каталися б так разом, а так я тоді забрала малого - вмовивши  його піти на гірку. Бо мені не посміхалось  тоді щоб інша дитина не каталась через мою. Але такі не всі, в той же день, Єгора буквально зіштовхув з гойдалки афро, бо там була поруч вільна і хлопець хотів кататись із другом поруч, він спершу хотів зтягнути Єгора, а потім став кричати мені щоб я забрала його, бо мов він перший прийшов, але не встиг сісти (чи я не бачила!). І мені чомусь здається, що типовий американець би забрав свою дитину, аби не було конфлікту. 

Цитата ЛМ ()
И как, ты прошла на роль волонтера?
то був не відбір. Їм не вистачає волонтерів, вчителька наша не проти, то й вони не проти.  Але те волонтерство влетить мені в копієчку, дешевше було б самим сходити. Але так - корисніше. 

Цитата ЛМ ()
у нас тут многие семьи не могут себе позволить, чтобы кто-то один из родителей не работал
вірно, але я була в іншій ситуації. Але в мене був вибір. Тут його вже нема.. Треба думати що робити, вчитись і починати працювати, щоб можна було більш-менш комфортно жити та до дому їздити.

Цитата ЛМ ()
ВЫГОДНО жить по правилам
саме так!
А взагалі мені дуже імпонує позиція, що "моя свобода кінчається там, де починається свобода іншої людини".


 
ЛМДата: Субота, 19.03.2016, 00:40 | Повідомлення # 365
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
Але так - корисніше.
  Угу.

Цитата Galchonok ()
вірно, але я була в іншій ситуації
Так. Ось і мій чоловік каже, що хотів би емігрувати, але ж той заробіток, що він має тут, він не отримає там, бо конкуренція досить велика. Тут на нього працює його репутація та досвід, спрацьована команда, там усього ццього не буде, а йти різноробочим вже не той вік та здоров'я. dontknow
Наша кума, яка заробляла тут більше 5к на місяц (у доларах) та отримала від компанії дві машини у подарунок, через декілька років придбала спочатку одну, потім другу квартиру, а згодом і дім під Києвом. Поїхала на стажування з англійської до Штатів, жила в сім'ї, де чоловік спочатку дуже вихвалявся перед нею, зо заробляє 5к баків на місяц. Згодом, поспілкувавшись на тему, що вони можуть собі дозволити за ці гроші, виявилось - майже нічого більше, ніж задоволення основних потреб, оплати послуг, та бюджетного відпочинку... І вона спочатку так туди рвалася, а потім вирішила, що поки вона може працювати, буде жити тут, а ось доживати свій вік на зароблене буде там ...

Цитата Galchonok ()
моя свобода
Взагалі досить абстрактний термін. Іноді свобода полягає не в тому, що "роблю, що заманеться", а чомусь трактується це саме так (((


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
GalchonokДата: Четвер, 24.03.2016, 05:20 | Повідомлення # 366
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
що вони можуть собі дозволити за ці гроші
Ну ось ми на ЗП чоловіка можемо дозволити аренду квартири, їжу, трішки одягу та іграшок з гаражсейлів.  все. Весь жировий запас, що взяли з собою,   проївся на машину (кредит), меблі (б\у) та велосипеди.
В Україні в нас квитки з минулого року, а ось назад планую купити з перерахунку податків, принаймні на 2 квитка там повинно бути. А літо я тут не витримаю з двома малими не виходячи з квартири...

Сьогодні чудирнацька погода.
В сусідньому містечку сандерсторм та град з жолудь завбільшки, пару тижнів тому теж було.
В нас поки що вітрюган і блискавки.

такий захід сонця був!!! Не передати просто.
Наді мною небо чисте, а попереду хмара чорна, і сонце її контурує. А в цій
хмарі блискавки, особливо вражає коли ближче під'їжджаєш. А зараз я
сиджу-друкую, чекаю, коли діти в кімнату позасинають, то на вулиці
блискавки.
https://www.instagram.com/p/BDUQytCjyr8/?taken-by=galchon_ok
А на фото не видно, як контурується золотом сама хмара. Взагалі ракурс не найкращий

А зараз, а зараз...
ось такий град падає в якихось 10 милях від нас
https://scontent-dfw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos....788C915
а тут трішки відео:
https://www.facebook.com/maksym.mikhalov/videos/1028180190587821/

А ось така взагалі природа зараз. Це вид на гольфклуб закритий, що поруч з роботою чоловіка
https://www.instagram.com/p/BC8xo4tJ0mr/?taken-by=cyrillyun

а ще цікаво:
https://www.facebook.com/CBSDFW/videos/1169354779754323/
це найвищий будинок в  даунтауні Далласу. Зазвичай він має зелену акантовку, але зараз такого кольору в підтримку Бельгії.
The Dallas skyline is aglow in a tricolor of black, yellow and red in tribute to our friends in Belgium.




Повідомлення відредагував Galchonok - Четвер, 24.03.2016, 06:28
 
АленьДата: Четвер, 24.03.2016, 09:25 | Повідомлення # 367
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3077
Нагороди: 6
Репутація: 16
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
дуже імпонує позиція, що "моя свобода кінчається там, де починається свобода іншої людини".
надо запомнить выражение. Очень хорошо сказано.


Оставляю за собой право не соответствовать чужим ожиданиям
 
RedTataДата: П`ятниця, 25.03.2016, 02:28 | Повідомлення # 368
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Нашему народу нужен кнут без пряника.

увы, Ань. так везде. в Канаде огромная и налаженая система мотивации соблюдать правила. штрафы лишь малая часть денежных потерь за правонарушение. как верхушка айсберга.
в США явно тоже.

Цитата Galchonok ()
Сьогодні чудирнацька погода.

у нас теж. почалося з хуртовини, перейшло у мокрий сніг при морозі (-7), потім знову сніг. завтра +8 і теж сніг ))))
Цитата ЛМ ()
заробляє 5к баків на місяц

для наших країн це не так і багато...


Люблю Україну... :)
 
GalchonokДата: П`ятниця, 25.03.2016, 15:11 | Повідомлення # 369
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
в США явно тоже.
абсолютно вірно.

Цитата RedTata ()
для наших країн це не так і багато.
я б сказала що це не мало, але не супербагато.  Про ЗП чоловіка я краще буду мовчати, бо янакше мені хо плакати.  :( хник cry
Ми коли сюди їхали, то чоловік дивився, що за статистикою середній річний дохід родини 50к. доларів на рік. Я розмірковувала, що якщо це середній, то більшість людей живуть з нижчим доходом.  Зараз я не розумію як можна вижвати з таким доходом, якщо в тебе нема власного будинку... Ні, можна. Нелегали імігранти живуть купами в дешевих зйомномних квартирах, але половина нашої групи (або більше - хз, це ті що щось розовідали) на курсах, вже мають свої будинки. А для цього 50к сумарно на родину явно недостатньо.  І це враховуючи, що Техас - один з найдешевших штатів, дешевше лише Флоріда, мабуть.

Трішки вчорашнього дня.
Поки я зілью фото з камери, та якось проявлю їх сплине не мало часу...
Я сьогодні проспала зовсім, встала о сьомій, бо вчора малий кричав пару годин коли засинав (вчора находився і боліли коліна), то ж я
спала сьогодні з ним і будильника в іншій кімнаті не почула. Але вже
встигла тихенько від усіх потоптати цукерок зранку, чим і розбудила
чоловіка, що виповз з ліжка зі словами "чим ти там шурудиш?!" Я теж
хочу, мов :)) За вчора - очікуваних суперфото не вийшло, бо важко
дивитись за незнайомими дітьми в натовпі дітей (прогулянка в зоопарк
була не лише в нашій школі запланована, а ще як мінімум в декількох...),
носити за ними торбу з їжею і одягом, допомогати виконувати завдання
яке я сама зробити не можу. Але щось є, треба тепер це проявити з
камери. :)) Але й на телефоні щось залишилось:
наприклад ці карібські фламінго
https://www.instagram.com/p/BDWZRgjDylN/?taken-by=galchon_ok
або ця чудова зона для дитячих музичних витребеньок.
https://www.instagram.com/p/BDW577IDymN/?taken-by=galchon_ok
дівчата, просто замислитесь, це в америці, в зоопарку, що мегакрутий по нашим міркам, серед великої кількості сучасних забавлянок, тварин,
бомбезних легоінсталяцій є такий куточок рукодільний... де можна
подуріти по повній. Взагалі зоопарк - просто мрія.

А ось приклад лего інсталяції. Це павук метр завбільки в ширину, в довжину - всі півтора. Вперше бачу, щоб подібне вироблене з ЛЕГО висіло на дереві. :)))
https://www.instagram.com/p/BDW5Y1Ujylf/


 
GalchonokДата: П`ятниця, 25.03.2016, 15:23 | Повідомлення # 370
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Трішки додам ще позитиву.
Знайома виклала в фейсбуці відео козенят
https://www.facebook.com/realkraze/videos/751005088369484/

мені одразу згадался шматочок вчорашнього дня. Як Одна така, але дуже вагітна, кізонька вчора в зоопарку швиденько витягнула з
торбинки папірець з завданнями і так само швидко зі'їла половину, поки
ми з наглядачем за нею ганялися :)))
А щ дуже цікаво на папірці, що мені видали були правила відвідування зоопарку, т отам було написано, що тварини мають своє власне приватне життя, то ж не треба до них лізти, особливо якщо вони не хочуть. В зоопарку була дитяча зона, в якій дитячий майжанчик зоологічної тематики, річечка, камінці, місце для міні забігів, а також стойла для конів і окрема будівля для кіз і баранів, то досить велика ділянка для кіз в середині поділена ланцюгом на дві зони, якщо коза хоче спілкуватись - то виходить до дітей, а якщо не хоче - то іде за той ланцюг, що просто вісить  натягнутий між сторонами загону і все, її там ніхто чепати не буде. Бо там їх приватна зона, людям входити не можна.
Отак... я була у захваті.
Взагалі територія зоопарку менше за Київський, але компактніша і настільки продумана! Все щільно дуже, все поруч, але у звірів набагато більше місця і всі вони доглянуті.




Повідомлення відредагував Galchonok - Субота, 26.03.2016, 05:27
 
ЛМДата: П`ятниця, 25.03.2016, 16:09 | Повідомлення # 371
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
так везде
Ну вообще печаль, хотя я читала мнение, что "культура европейцев хорошо поддерживается высокими штрафами". Но не уверена. У нас вчера открылся сезон - кто-то в час ночи распевал пьяные песни. Вот реально у парня не голос, а голосище, слышала бы ты, как он песни Серова исполнял. Но, блин, в час ночи!

Цитата RedTata ()
для наших країн це не так і багато...
А я про що? З такими грошима кума себе почувала тут, як королева - придбала квартири, дім, зробила ремонти, ні в чому собі не відмовляла. Тобто порівняти її життя тут ("маю все найкраще, роблю, що хочу, їду відпочивати, коли хочу і куди хочу), і життя людей, у яких вона жила, в Штатах. У нас життя значно дешевше, а якщо заробіток в баксах, то взагалі - рай.

Galchonok, дякую за розповіді і фото - завжди заглядаю, чи оновлювалась тема.
На відео виготовлення якоїсь квітки, козенят не побачила...


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: П`ятниця, 25.03.2016, 17:02 | Повідомлення # 372
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Galchonok, фламінго супер :) як і твої враження від зоопарку.
ми тут ще не доїхали до жодного, міні-ферми до уваги не беру.
Цитата Galchonok ()
А для цього 50к сумарно на родину явно недостатньо.

наш середній дохід вважається 70-100 тис.на рік. це десь від 50 американський. на них вже можна жити і мати в іпотеці будинок. але у нас власне житло по грошам виходить дорожче в 1,5-2 рази в середньому, ніж арендоване.
Цитата Galchonok ()
Зараз я не розумію як можна вижвати з таким доходом

можливо вони отримують допомогу від держави. не тільки грошима, а й продуктами або купонами.


Люблю Україну... :)
 
GalchonokДата: Субота, 26.03.2016, 15:09 | Повідомлення # 373
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
можливо вони отримують допомогу від держави.
це залежить від багатьох факторів.
Допомогу надають в основному темношкірим, так само як і всілякі держ.  програми в основному для них.  Тут взагалі дуже цікаво в цьому плані, в мене відчуття, що палка перегинається зараз в інший бік. Раніше ж було рабство, кольорове населення притісняли, особливо темношкірих. Зараз з цього роздули незнамо що, настільки що багато людей вважають, що якщо ти не чорний, то субсидій та допомог тобі не бачити. Я з цим не стикалася, але в розмові мені таке вже пару разів казали.
А мексиканці апріорі не отримують допомогу. Бо більшість з них нелегали... Максимум на що вони можуть розраховувати - то на безкоштовний обід дитині в школі, щоб взагалі діти в школи ходили.

Цитата RedTata ()
ми тут ще не доїхали до жодного
ну й ми теж. Якби не шкільна програма з цим відвідуванням.
Я взагалі вважаю, що тут дуже дорого по музеям-зоопаркам ходити, то ж цього року ми мембери в науковому музеї, а наступного року візьмемо абонемент в зоопарк або ботанічний сад, він тут по відгукам теж більше ніж чудовий.

А цей зоопарк...
Я в Києві зоопарк дуже не любила, бо тварин жалію. Вони в нас в жахливому стані, а ті клітинки по 2 метра з ведмедями?! Тут в зоопарку нема жодного ведмедя, але ті тварини що є в чудовому стані. І територія кожному виділена відповідно виду, для слонів там взагалі повноцінна саванна зроблена, як і для жираф.  І всі тврини доглянуті, здорові, не можу сказати, що щасливі, але хм не так погано, це факт.  В цей зоопарк хочеться повернутися, а в наш - ні.

ЛМ, замінила відео. тепер там козенята :)


 
RedTataДата: Субота, 26.03.2016, 18:24 | Повідомлення # 374
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
це залежить від багатьох факторів.

у нас теж. але виділяють лише місцеве корінне населення - отоктонів (для нас це американські індійці, але їх дуже багато різних груп насправді), для них багато різних поблажок, якщо вони залишаються жити у власних резерваціях. якщо вибирають жити у Квебеку, як всі інші кебеку - то тоді багато своїх пільг втрачають.
а загалом - все залежить від рівня доходу.


Люблю Україну... :)
 
GalchonokДата: Неділя, 27.03.2016, 04:40 | Повідомлення # 375
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
RedTata, про корінне населення (індіанці) я нічого сказати не можу взагалі, крім того, що їх майже не залишилось. Я бачила пару людей, і вони намагалися заробляти на тому що вони native americans - продавали всіляке сувенірне щось пов'язане візуально з індіанцями на техаському ярмарку. Все. Про них в побутовому плані, чи на курсах, більше мова не йшла жодного разу. Їх ніби то вже й не існує - ті що десь є, скоріш виключення.

Завтра католицький Великдень і сьогодні день перед Великоднем. То ж по всьому Техасу проводять EggHunt або Eggstravagansa. Ми були на двох сьогодні. На першому все було чудово: велике поде, на ньому розкидують яйця, люди чекають, а потім по віковій категорії діти заходять і збирають яйця з цукерками виглядає воно приблизно ось так


або ось так


Все зібрали - розсипають для наступної вікової категорії.
Мене вразило як все організоване: всюди поліція, що регулює під'їзди, паркову і т.д., поле обмежене, ніхто, крім найменших тодлерів на поле не заходить поки нема команди, старші чекають поки буде їх черга і т.д. Неподалік пожежна машина для розглядування, лазання, та фото, і пожежник стоїть, розповідає і відновідає на питання. В стороні наметик де размальовують облича, в іншому безкоштовне фото з веикодневим кроликом, і третьому попкорн роздають. Ми там не затримались, бо були плани з'іздити на гаражсейл де я побачила Лего в описі. Лео вже не було. То ж ми поїхали на другий EggHunt, де по рекламі яйця повинні розкидуватись з гелікоптера. То ж туди пішло дуже багато людей. І то був жах... Захід розрахований день на 500 людей, а прийшло декілька тисяч... в результаті, ми спробували підійти до поля, подивились на той жах і поїхали гуляти в парк... Церква просто не розрахувала на кількість людей що прийшли на гелікоптер...
https://www.facebook.com/events/1093404307359603/
Але поки я дивилась посилання на фейсбук, то побачила, що пастор тієї церкви написав листа з проханням вибачити, бо вони не розраховували на таку кількість людей, мов було більше 10к...


 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » гнездышко Галчонка :) ((временно в Техасе))
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей