Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Форум Счастливая женщина » Девичник » Вопрос-ответ » Детский проездной документ (для выезда за границу)
Детский проездной документ
zhyuliДата: Вівторок, 24.03.2015, 23:15 | Повідомлення # 61
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Olya ()
як в РФ зараз
І в Білорусі.
 
RedTataДата: Вівторок, 24.03.2015, 23:20 | Повідомлення # 62
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Olya, с этими биометрическими паспортами муть какая-то. я читала, что ЕС в них визы не ставит, к примеру.
а практика паспорта для ребенка есть и в Канаде.
имхо, если выезды за границу планируются не разово, лучше иметь паспорт/проездной, чем вписаность в мамин/папин.


Люблю Україну... :)
 
zhyuliДата: Вівторок, 24.03.2015, 23:31 | Повідомлення # 63
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
имхо, если выезды за границу планируются не разово, лучше иметь паспорт/проездной, чем вписаность в мамин/папин.
Тут не все так однозначно. Детский паспорт дается только на 3 года. Т.е. его каждые 3 года нужно делать заново. Страниц там - кот наплакал. Если нужно несколько виз, то не факт, что все влезут.
Ну, и если сейчас есть шансы получить визы шенген на 5 лет, то в детский втискивается только двухгодичная виза, а вот в паспорт мамы/папы можно и подольше получить (в зависимости от лояльности посольства и срока окончания действия паспорта).
 
OlyaДата: Вівторок, 24.03.2015, 23:41 | Повідомлення # 64
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
zhyuli, ну, їх розповіді про те, як вони тричі дитину фотографували, поки їх ФМС сподобалося фото - мені цього вистачило. І це просто, що праонука показати прабабусі в Україні. Або, що свідоцтва про народження недостатньо для того, щоб встановити громадянство дитини. Там місцями таке кіно, що наша бюрократія - то ягідки.

Ми не їздимо часто, і відкритих шенгенів немає, але, раптом нам захочеться у Польшу на авто, або в Болгарію.
Польські візи в нас з чоловіком вже були, а в мене і болгарська (та, що культурний обмін), тому я думаю візи дадуть, а от чи дадуть дитині її в мій паспорт? 

Цитата zhyuli ()
Ну, и если сейчас есть шансы получить визы шенген на 5 лет, то в детский втискивается только двухгодичная виза, а вот в паспорт мамы/папы можно и подольше получить (в зависимости от лояльности посольства и срока окончания действия паспорта).
такий варіант не розглядаємо


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
zhyuliДата: Вівторок, 24.03.2015, 23:45 | Повідомлення # 65
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Olya ()
а от чи дадуть дитині її в мій паспорт?
  В вимогах до потрібного пакету документів у кожного посольства написані і вимоги до паспорту. Почитай. Якщо щось змінилося, то про це буде написано. Ще у лютому батьківський паспорт в Німецькому посольстві приймали. Це останній раз, коли я читала вимоги до переліку документів у них.
 
RedTataДата: Вівторок, 24.03.2015, 23:51 | Повідомлення # 66
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата Olya ()
а от чи дадуть дитині її в мій паспорт

именно болгарские визы детей стояли в моем паспорте.
zhyuli, эх. всегда с этими документами все неоднозначно.
я вот сейчас крепко думаю, делать ли малым....
многие в Канаде дожидаются гражданства и этими проездными для детей не заморачиваются.


Люблю Україну... :)
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Вопрос-ответ » Детский проездной документ (для выезда за границу)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей