Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Счастливая женщина » Девичник » Вопрос-ответ » Гнейс у дитини чи може щось інше? (як запевнити лікарів, що це не те, що вони бачать?)
Гнейс у дитини чи може щось інше?
OlyaДата: Середа, 12.10.2011, 09:05 | Повідомлення # 1
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Як і кожна моя ситуація, ця має попередню історію.
Влітку 2010 р я с Анею, с Дашою-Палітрою та її сином були у дитячому пластунському таборі в Карпатах.
Десь за 2 тижні до того, двоюрідна прабабуся на дачі перекормила Аню персиками невідомого походження. З`явилися висипи на головы. Дерматолог сказав, що це - себорейний дерматит та виписав гормональну мазь. Звичайно, я нею не користувалася.
А вже в Карпатах ми захворіли, дитині було 1 р 10 міс.
Виглядало це так.
Спочатку з`явився типовий алергічний висип на шиї,
наступного дня - на грудях, піднялася температура,
ще наступного - на кінцівках.
Температура сягала 39 С. Спочатку давала лише Зодак, Еффералган та Афлубін.

Місцевий врач (в Карпатах) з Охматдиту сказала, що це вирісна інфекція, хоча більше ніхто не захворів.

Ще через 2 дні почала давати Нурофен, бо неможливо було збити температуру.

Ще через 2 дні абсолютно весь висип, крім корочок на голові, зник як його і не було. blink

Після цього вся лікарі говорили одне й те саме - що було, не знаю, а ці корочки ви змиєте та вичешете. Пройшло вже більше року, корочки не вичісуються, на мою думку, волосся під ними не росте зовсім.

Те, що я все-таки, поїду з дитиною до Войнатовської, це питання одного-двох тижнів та моєї недовіри до лікарів.

Але питання таке - чи могла бути вся вищеописана хвороба лише алергічною реакцією? Чи може бути такий стійкий гнес специфічним проявов алергії?

В родини алергиків немає зовсім (крім на вакцини), алергічних реакцій у дитини більше не спостерігали.

Питаю, бо моя інтуіція говорить про те, що все, що пишуть про гнейс не відноситься у повній мірі до нашої ситуації - Аня не була немовлям, коли все почалося, у появі цих висипів є цілком реальна причинно-слідча історія. А інформація в інтернеті з цього питання вкрай суперечлива.

Чи може з таким краще до гомеопата?

А ще я бачу залежність між станом волосся у дитини на голові та цими корочками.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Середа, 12.10.2011, 15:57
 
Ирен007Дата: Середа, 12.10.2011, 10:59 | Повідомлення # 2
Всемогущая Нимфа
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 2758
Нагороди: 7
Репутація: 28
Статус: Offline
Olya, наскільки я пам"ятаю, гнейс не настільки заважає росту волосся. Під гнейсом волосся росте, просто пригнічується цими шкірками і сальними утвореннями. А підозри на скарлатину у вас не було? Шкіра на п"ятах і долонях не злазила? Бо схема висипу якась знайома, але я не пам"ятаю, де і про що читала... dontknow
 
ЛМДата: Середа, 12.10.2011, 14:06 | Повідомлення # 3
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Quote (Ирен007)
Бо схема висипу якась знайома,

Ветрянка начинается сверху вниз. И, кста, если при расчесывании папула лопнула и занесли инфекцию, возможно потом длительное течение. Во всяком случае, читая где-то про осложнения ветрянки, встречала подобную картину.
Оля, может показать ребенка толковому дерматологу? Пусть возьмут соскоб, или анализ какой? Просто мне когда-то лечили аллергию на лице canterhyou Потом врач на всякий случай сделала соскоб (проверить, чтобы не было демодекоза), и лишь через время, перелопатив кучу литературы, я нашла, что это стрептодермия. Вылечила народными средствами.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Середа, 12.10.2011, 16:02 | Повідомлення # 4
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
ЛМ, підемо скоро. Бо один толковий дерматолог, якого хвалили декілька знайомих, в т.ч. лікарі, толкової відповіді не надав - чекайте, пройде.
Точно - підемо робити соскоб.

Quote (Ирен007)
А підозри на скарлатину у вас не було? Шкіра на п"ятах і долонях не злазила?

Ні, скарлатину не пвдозрювали, ніяких симптомів, схожих на ОРВІ чи ангіну не було. Шкіра не облазила. Аня навіть від інших дітей не була ізольована. І точно не вітрянка, бо нею ми хворіли за 7-8 місяців до того.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Середа, 12.10.2011, 18:25 | Повідомлення # 5
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Olya, я бы обследовалась, чтобы исключить грибок и инфекцию. А вообще, честно говоря, ну что за напасть на ребенка? :(

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Середа, 12.10.2011, 18:48 | Повідомлення # 6
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
ЛМ, да не знаю, я чесно 14 місяців вірила ікарям про те, що воно пройде. Аню воно не турбує, але волосся в неї як у дитини першого року життя, всі дівчатка, які були такими ж "лисими" як вона у рік або у два, вже з волоссям ось це мене і турбує.
Дивно ще те, що, наприклад, вона бере мої гребенці, але в мене, т-т-т, все нормально і зі шкірою, і з волоссям.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Середа, 12.10.2011, 23:02 | Повідомлення # 7
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Quote (Olya)
ле волосся в неї як у дитини першого року життя,

Olya, это не показатель. То, что у других, еще на факт, что так должно быть у вас. У Сережки волосики долго были тонкими и воздушными, как у младенца. На моих глазах соседка выросла с копной курчавых волос - до 2х лет - Котовский.
Просто вполне может быть, что занесли инфекцию (читала, что именно поэтому у младенцев корочки надо выкатывать, а не вычесывать). Я сейчас точно не могу сказать, но у кого-то из знакомых что-то подобное было, а вспомнить не могу.
А что у нее с иммунитетом?
У Сережки корочки периодически появлялись аж до школы, вот что-то мне педиатр говорила по этому поводу, но... проклятый склероз, в упор не помню. Кстати, волосы у него тоненькие. Но это мои гены


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Четвер, 13.10.2011, 09:36 | Повідомлення # 8
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Quote (ЛМ)
А что у нее с иммунитетом?

В середньому ОРВІ переносить за 5 днів, якщо просто перемерзла - то за 2 дні.
Хворіла серьозно за минулий рік 2 рази - один раз бронхіт як адаптація о дит.садка, другий раз - вірус у маршрутці до УМ. Катю и Сашу тоді теж заразили. bush


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
_УМ_Дата: Четвер, 13.10.2011, 12:32 | Повідомлення # 9
Таинственность в шоколаде :)
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 6177
Нагороди: 18
Репутація: 42
Статус: Offline
расскажу о себе - в былые времена мне ставили диагноз ДИАТЕЗ - волосы росли пучками из-за корочек в голове, ресниц не было, потому как вываливались вместе с корочками на глазах, из за которых я была "китайской девочкой"... еще падала беспричинно в обмороки, тошнота и рвота сопровождали меня повсюду и всегда, аппетита не было и много других симптомов... Но когда меня в таком состоянии привезли на Украину к моей бабушке в 2,5 года, она за лето мне сделала шикарные волосы до плеч и "отрастила реснички", достаточно было исключить сладости и жирную пищу из рациона, ну и главное - ИЗБАВИТЬ МЕНЯ ОТ ПОСТОЯННОГО СТРЕССА, который нам гарантирован при общении с моей маман :D

Добавлено (13.10.2011, 12:32)
---------------------------------------------
о, забыла написать - аскарид тогда бабуля мне тыквой и березовым отваром выгоняла, а кожу лечила настойкой чистотела.


http://sana-saldan.livejournal.com/

Повідомлення відредагував _УМ_ - Четвер, 13.10.2011, 12:36
 
phasolДата: Четвер, 13.10.2011, 14:25 | Повідомлення # 10
Богиня
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4737
Нагороди: 11
Репутація: 43
Статус: Offline
_УМ_, блин, вот я так и знала, что многие наши беды от еды. Начиная от "надо знать что есть, когда есть и что при этом говорить" (с) Ф.Ф. Приображенский, заканчивая просто знанием физиологии человека.

http://phasol.livejournal.com
 
AnnaДата: Четвер, 13.10.2011, 22:06 | Повідомлення # 11
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (Olya)
але волосся в неї як у дитини першого року життя

Оля, у моего Сени практически также - Хоть он и мальчик, но меня это тоже волнует. Первый раз я его постригла в 3 года - до этого нечего было стричь и волосы отрастали почти год. Корочки на голове тож присутствуют. Подозревали атопический дерматит - но вумная тетя с Богатырской сказала что не - это больше похоже на чесотку. И ее не сильно волновало отсутствие зуда и была послана мной за это по известному адресу. Делала аллергопробы - у него оказалось несколько реакций которые и дают такое следствие (я так думаю), постаралась по возможности исключить аллергические продукты для него. Но с волосами это никак не связанно. dontknow


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
ЛМДата: П`ятниця, 14.10.2011, 12:22 | Повідомлення # 12
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Quote (_УМ_)
мне ставили диагноз ДИАТЕЗ

О, УМ ты, как всегда в тему. Мне такой диагноз поставили лет в 26 - у меня тогда был лоб страшный - постоянно в корочках, под которыми образовывались мокнущие прыщики. С волосами тоже был швах - на висках залысины, парикмахеры в обморок падали.

Quote (Anna)
Первый раз я его постригла в 3 года - до этого нечего было стрич

То же самое, только постригла в год и 7мес. И потом стригла раз в год. Только с 4х лет начали стричься где-то раз в квартал и то потому, что ему очень хорошо с очень короткой стрижкой.

Quote (Anna)
атопический дерматит

Да-да. Только Сережка без "атопический" ставили. Сказали, что это проявление аллергии, которая, возможно, является следствием жизнедеятельности глистов (у него еще и эозинофилы в крови были повышены). Вобщем, рекомендовала нам сделать аллергопробу, "чтобы зря глистов не гонять". Но мы решили погонять.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
AnnaДата: П`ятниця, 14.10.2011, 13:04 | Повідомлення # 13
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
ЛМ, Мы тогда анализ крови на глисты делали - все чисто было, чем я была удивлена и переспросила точно ли это наш результат. На коже уже ничего нет - но вот голова меня напрягает...

Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
ЛМДата: П`ятниця, 14.10.2011, 15:47 | Повідомлення # 14
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Слушай, Оль, я чего-то сразу подумала, что у вас там ужас-ужас с воспалениями, мокнутием и пр. Но если просто корочки, то чего грузится? Для успокоения поделай ей перед купанием масляные маски (можно репейное, касторовое масло, оливковое, жожоба - теплым легонько вмассируешь в кожу головы и укутать, или шапочку х/б, баевую, из махрушки одеть и хотя бы часик походить) - они укрепляют луковицу волоса. Правда вымываются не очень хорошо. Зато корочки раскиснут, их легче скатать и для волос полезно

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Четвер, 20.10.2011, 08:32 | Повідомлення # 15
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Були записані до дерматолога на вчора - не встигла вчасно розбудити/зібрати малу.
Знову записалася на завтра.

ЛМ, звичайно, там тільки корочки, але я ж писала, що
Quote (Olya)
Пройшло вже більше року, корочки не вичісуються, на мою думку, волосся під ними не росте зовсім.

Навіть привикористанні масла корочки дуже погано вичісуються, це, по-перше, а, по-друге, там, де вони є, волося не росте, з одного з боків
лисина за розмірами між 10 та 25 копійками.
А вичісується воно, навіть після масла, разом з волоссям, ось так:
Прикріплення: 8067974.jpg (194.6 Kb)


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Четвер, 20.10.2011, 08:33
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Вопрос-ответ » Гнейс у дитини чи може щось інше? (як запевнити лікарів, що це не те, що вони бачать?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей