Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 34 з 34
  • «
  • 1
  • 2
  • 32
  • 33
  • 34
Модератор форуму: Айрис  
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Детский магазинчик » Детская обувка (где, какая, по чем)
Детская обувка
GalchonokДата: Субота, 28.05.2016, 22:35 | Повідомлення # 496
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
valenyka, оля конкретизувала. Написала в скайп, щоб я не пройшла повз теми :)))

Olya, відносно ортексу - в мене його носив Єгор, доволі довго. Я задоволена. Брала моделі з невисоким задником такі, завжди однакові. В цьому магазині ще минулого року було 5% знижки.  Думала і зараз купити такі, але треба дивитись на малому, бо чим більше ніжка, тим жахливіше вони виглядають на дитині. Демісезонні брала там само в магазині, не пам'ятаю сходу виробника, але не Ортекс (він мені зимовий не сподобався в руках). Більш високі трішки утеплені, малий відносив всю зиму. Я спробую згадати і показати посиланням. Через тиждень подивлюсь які в Лук'яна були цієї зими.

З устілками я нічого сказати не можу, бо ми не користувались змінними. Знаю, що роблять на Либідській десь.  Я купувала взуття відповідне і масажні всілякі фігні в квартиру.Ось такі дже раджу:
http://www.botiki.ua/index.p....temid=2
на такій подушці в мене малі кожного вечора зуби чистять, дже зручно

і ось такі килимки - пречудові
http://www.botiki.ua/index.p....temid=2


 
AnnaДата: Субота, 28.05.2016, 22:37 | Повідомлення # 497
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата valenyka ()
тоді конкретизуй, на чию відповідь чекаєш )
Но ты же не одна читаешь сообщения.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
zhyuliДата: Субота, 28.05.2016, 22:49 | Повідомлення # 498
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Olya, останні ми брали за рекомендацією з цієї ж теми, здається, на http://www.botiki.ua/.
Ми їздили до них у шоу рум. Мені здається, що в них були  і чобітки, як тобі треба.
Босоніжки виправдали себе на всі сто! Ми їх ось відносили з кінця літа по зараз, і ще поносимо. За досвідом знаю, що бартек і ортопедія були б уже "в г...но".  
До речі є функція "на замовлення". 4 тижні - і маєш саме ту пару, що хочеш: колір, фасон, розмір. Ми так і купували. Може і чобітки так можна замовити за вашими вподобаннями?
І що мені ще сподобалося, що вони виготовляються з прямою устілкою, верніше без неї. Розраховано саме на те, що зверху все рівно буде індивідуальна. Бо раніше нам доводилося виймати, а іноді реально видирати профілактичні устілки у моделях інших виробників.
Цитата Olya ()
всі варіанти, що можуть бути виготовлені з устілкою ВП-5, вони з дуже високим задником (чого ми уникати з перших кроків), хоча ортопед, коли показувала нам приклади взуття, там такого задника не було.
Я не шукала готове взуття. Робила завжди окремо устілки, потім підбирала взуття з необхідним задником (нам потрібні були якраз високі задники), і вклеювала нашу індивідуальну устілку.

Відкрила твоє посилання. Це ж ти там же і дивишся. Я прям по виробникам не скажу, що саме у нас. Мабуть у шоу румі все ж таки саме їхні "ботіки" були. Бо ми на замовлення ж брали. 

А оці тобі не високі чобітки?
Ми останній раз взяли демісезонну ортопедію. Задник був не таким високим, як нам треба було б, але й не низький. Такий собі компроміс. Хоча вартість не компромісна взагалі. canterhyou Але я тоді про "ботіки" ще не знала.

Додано (28.05.2016, 22:49)
---------------------------------------------

Цитата valenyka ()
тоді конкретизуй, на чию відповідь чекаєш )
Валя, а ти уважніше читай.  
Я розумію, що ті повідомлення, що тобі особисто не потрібні, ти пропускаєш, і не акцентуєш на них свою увагу. Але в цій темі вже не один раз випливали обговорення ортопедичного взуття, тому Оля розуміла, що мала всі шанси отримати тут відповідь. 
Іноді правило "не знаеш, що відповісти, то просто промовчи" дуже доречне. ;)
 
OlyaДата: Неділя, 29.05.2016, 08:48 | Повідомлення # 499
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Galchonokzhyuli,  дякую, дівчата!

Цитата zhyuli ()
А оці тобі не високі чобітки?
Это же ботиночки. Я имела ввиду высокие деми-сапожки, что самая удобная обувь для девочек в школу.
Після поїздок в "Ботікі", "Ваще здоров'я" та "Задаваку", напишу, що ми в результаті вибрали.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
zhyuliДата: Неділя, 29.05.2016, 10:19 | Повідомлення # 500
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Olya ()
напишу, що ми в результаті вибрали.
І що бачили. Дуже чекаю на звіт.
 
ЛМДата: Неділя, 29.05.2016, 12:23 | Повідомлення # 501
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
Бо у них точно діти ходили в ортопедичному взутті,
Сережка носил с высоким задником. Но у него проблема была в щиколотке как раз. Поэтому покупали такие, чтобы задник был высокий и щиколотку можно было зафиксировать в правильном положении.
Галя, спасибо за ссылку на коврики!  cool


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.

Повідомлення відредагував ЛМ - Неділя, 29.05.2016, 12:26
 
OlyaДата: П`ятниця, 03.06.2016, 22:37 | Повідомлення # 502
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Дівчата, доповідаю:
1. пунктом №1 ми сьогодні відвідали botiki. Попередньо не дзвонили.
З нашою готовою устілкою (ВП-5) була тільки 1 модель виробництва Ortofoot
http://zadavaka.com.ua/rus/catalog/4224
у них вона коштувала  трохи  дешевше, ніж у "задавак".
Не сподобалося, і Ані по нозі не сіла. Але це дуже складне питання, бо дуже тонка щиколотка і вузька нога.
32 р (20 см) був прямо на зараз без запасу, 33 р (21 см) був завеликий. Нам запропонували замовити 20,5 см.

2. забігли до найближчих реальних  магазинів http://zadavaka.com.ua/ та http://med-magazin.com.ua/ на вул. Теліги обидва - там не було нічого. Взагалі, у їх випадку спочатку треба дзвонити та питати. Тому після перерви та дзвінка поїхали до...

2.1. ще одного магазину "Ваше здоров'я" http://med-magazin.com.ua/ , Верхній Вал, 18. По суті, вони в одному приміщенні з http://ortocomfort.com.ua/, і називають один одного партнерами.
З виробників там був той самий Ortofoot, а також Sursil Ortho. Наміряли ось таку модель, у 31-му розмірі був запас!

Вона легка, не така дубова як попередня, і через це можна затягти "внахльост", щоб зафіксувати тонку щиколотку.
829 грн це щастя коштує. І я картку взяла (вона від "Отрокомфорта") на майбутнє.  Там ми спробували ще одну пару, низьку. Вона була важчою та ширшою - взагалі неможливо було зафіксувати ногу.

Додано (03.06.2016, 22:37)
---------------------------------------------
Ось в "Ортокомфорті" по акції зараз хлопчачі зимові черевики 34,35 р. по 999 грн.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - П`ятниця, 03.06.2016, 22:34
 
НикольДата: Четвер, 29.09.2016, 14:02 | Повідомлення # 503
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Итак. Отчитываюсь по поводу наших Джеоксов.
Носили босоножки с середины мая по начало сентября. Иногда чередовали с кроссовками и кроксами. Но все равно это была наша основная обувь. В ней мы бегали, пинали мячик и камушки, падали, лазили. Короче, не особо бережно относились.
По итогу: состояние почти отличное, если их хорошенечко выстирать. Все ремешки целые, липучки рабочие, внешне тоже все ок.
Вывод: с первой обувкой нам повезло. :) Жаль, на следующее лето будут малы. А так бы носили их еще и еще!


Мой блог
 
AnnaДата: Четвер, 29.09.2016, 17:03 | Повідомлення # 504
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Николь, не наезжаю - но в таком возрасте и мои носили аккуратненько. Сеня носил Темины, после они пошли по рукам и дальнейшая судьба не известна.  А вот после 3 обувь пошла улетать не дожив до конца сезона.
А Джеоксы у нас прожили - лето + полгода в саду Тема и лето Сеня, потом уехали добиваться племянниками.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
ЛМДата: Четвер, 29.09.2016, 17:26 | Повідомлення # 505
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Anna ()
но в таком возрасте и мои носили аккуратненько. Сеня носил Темины, после они пошли по рукам и дальнейшая судьба не известна.
 Ага. Сережкины отдавала, как новенькие. При том, что до характерного донашивали их вместо сменки в яслях и в садике.

Anna, у нас лететь обувь стала в школе. Это ж так прикольно - туфлями мяч попинать, или в новых ботинках в глину на даче залезть.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
НикольДата: Четвер, 29.09.2016, 21:42 | Повідомлення # 506
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Я свой отзыв написала как ответ на свое сообщение о том, что вот купили обувку, посмотрим как будет. Поскольку девочки здесь писали, что были траблы с Джеоксами.
Значит нам повезло с качеством.
Ой, мне тут соседка иногда подкидывает их обувку ( правда, мы почти ничего не носили - лапка у нас приличная). Так видели б вы.... Такое впечатление, что ее сын обувь тупо портит )))) хотя я склонна думать, что это просто качество такое отвратительное.


Мой блог
 
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Детский магазинчик » Детская обувка (где, какая, по чем)
  • Сторінка 34 з 34
  • «
  • 1
  • 2
  • 32
  • 33
  • 34
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей