Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Galchonok  
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Воспитание детей » хоумскулеры (особенности домашнего обучения детей; материалы в помощь)
хоумскулеры
GalchonokДата: Вівторок, 08.12.2015, 22:09 | Повідомлення # 31
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Anna, я вище написала що в нас підручників нема. Я дивлюсь теми і ми пропрацьовуємо їх по тому що я вичитала, по довіднику. Але без підручників, вони будуть лише з наступного року, якщо ми влітку доїдемо додому.  А шокувало мене те, що периметр, радіус,  діаметр і т.д. то є геометрія. Ми її починали вчити з 5-7 класу, в залежності від школи і вчителя.  А тут про них питання починаючи з другого класу, в програмі залікових тем такого нема. Але мене і в першому класі дивували формулювання лінії, відрізку, прямої. Каденюк згадувався в першому класі, так, але ми його вже давно забули, не ставила я собі цілі його пам'ятати, а тут в тестах про осінь іде питання про першого космонавта... якось нелогічно взагалі, як на мене.
Дякую, за поради по підручникам. Я завантажила поки  Ривклінда, то його з ноута читаємо, коли Єгор не знає що і як робити по зошиту. Він - рекомендований для цієї школи.

Які ти можеш порадити підручники для третього класу? Щоб наступного року привезти сюди.


 
DjiDДата: Вівторок, 08.12.2015, 22:25 | Повідомлення # 32
Кулинар романтичного настроения
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2002
Нагороди: 4
Репутація: 22
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
Які ти можеш порадити підручники для третього класу? Щоб наступного року привезти сюди.
Galchonok, можемо віддати наші підручники (після Іллі). Ми майже всі купували. Якщо треба, то можу скинути перелік.


День за днем у фото (проект 365)
 
AnnaДата: Вівторок, 08.12.2015, 23:01 | Повідомлення # 33
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
я вище написала що в нас підручників нема
Я видела и учитывая это написала авторов наших учебников.
Цитата Galchonok ()
А шокувало мене те, що периметр, радіус, діаметр і т.д. то є геометрія.
Меня это тоже шокировало в свое время (мои чуть постарше), но ольше шокировало то что очень мало времени отводится на закрепление материала - круг, радиус и диаметр - это все учится на одном уроке и все.
С Кадеником - да прикольно, кроме как в букваре больше не помню о нем упоминаний. Как мои запомнили из букваря - загадка.
Цитата Galchonok ()
Які ти можеш порадити підручники для третього класу?
спрашивай по какому предмету - скажу какие мы используем.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
GalchonokДата: Вівторок, 08.12.2015, 23:16 | Повідомлення # 34
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
DjiD, буду дуже вдячна. Напиши будь, ласка перелік, і які з тих підручників ти вважаєш гарними і радиш.
В нас зараз є довідник 1-4 клас Молодша школа (укл. О.М. Черевко) і доволі вдалі міні довідники теж на 1-4 клас. З математики теж довідник, англійська копія того що є вдома, але ним користуватися е щeрано.

Можемо привезти вам влітку англійських книжок, що зараз тут купили для читання. 
Доречі, якщо комусь потрібно буде весною купити щось на ebay.com або взагалі десь тут, то я можу привезти в Київ.


 
GalchonokДата: Вівторок, 08.12.2015, 23:22 | Повідомлення # 35
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Anna ()
спрашивай по какому предмету
по всіх. я весною буду детальніше думати що і де брати. Бо наступний рік ми так саме будемо десь тут і вчитись по тій ж схемі приблизно. Але я вже не зроблю такої помилки як цього року - приїхати без підручників... Хоч в принципі зрозуміло, що на них просто місця не вистачало вже.


 
DjiDДата: Середа, 09.12.2015, 09:25 | Повідомлення # 36
Кулинар романтичного настроения
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2002
Нагороди: 4
Репутація: 22
Статус: Offline
Galchonok, а може вам купити та переслати? Чи дуже дорого буде пересилка?

День за днем у фото (проект 365)
 
AnnaДата: Середа, 09.12.2015, 10:52 | Повідомлення # 37
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
зрозуміло, що на них просто місця не вистачало вже.
Ну да, не столько места сколько вес в них тянет. В вашем случае лучше в електронном виде, хотя мои не воспринимают так, им с книгой проще. По книгам - все авторы пишут и для 1, 2 и так дальше. В 4 у Артема перешли по математике на учебник другого автора - не скажу лучше или хуже - по другому немного написан, а дети все же немного консерваторы, пока понял что и как.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
slyДата: Середа, 09.12.2015, 11:28 | Повідомлення # 38
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1881
Нагороди: 5
Репутація: 16
Статус: Offline
Galchonok, а в электронном виде неудобно тебе?
 
valenykaДата: Середа, 09.12.2015, 12:30 | Повідомлення # 39
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Галя, вот сайт всех учебников новых по классам и разных авторов /думаю не проблема будет и распечатать их/ сын по ним занимается, есть и для 2го там. По разным предметам разных авторов.
http://4book.org/uchebniki-ukraina
А вообще я читаю тебя и как то смотрю, что материала у тебя много, но как мне показалось по твоим постам, что нет систематизации материала и нет постоянства в обучении Т е вы не занимаетесь каждый день? Может вам в этом помогло бы расписание уроков как в школе? только составлено тобой по удобному времени и предметам, но на каждый день и понедельно одинаково. Думаю, тогда бы процесс обучения ошел бы легче для всех.



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...


Повідомлення відредагував valenyka - Середа, 09.12.2015, 12:31
 
AnnaДата: Середа, 09.12.2015, 15:17 | Повідомлення # 40
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата valenyka ()
вот сайт
На этом сайте часть книг не полная - то есть половина книги выложили, а половину нет (обычно последних страниц 60 нет)


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
OlyaДата: Середа, 09.12.2015, 16:53 | Повідомлення # 41
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата Galchonok ()
Але мене і в першому класі дивували формулювання лінії, відрізку, прямої.
По Ельконкіну-Давидову у Ані в першому класі взагалі одна геометрія. Починали з відрізків, порівнянь та частин і цілого. Зараз проходять площу і ,та-дам, об'єм. Прикладів на кшталт 3+12=15 зовсім немає і ще не було, таблицю множення між першим на другим класом не проходять.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
valenykaДата: Середа, 09.12.2015, 16:54 | Повідомлення # 42
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Аня, возможно они их потом опять обновляют, у нас так было с украинским, мы пол книги прошли - потом скачали еще вторую часть позже.


Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
GalchonokДата: Середа, 09.12.2015, 18:09 | Повідомлення # 43
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата DjiD ()
Чи дуже дорого буде пересилка?
душе.  На пів року точно не варто.
А на наступний рік привеземо з собою з розрахунку, щоб не повертати назад.  Бо у валізах, кожні наступні 19 кг коштують 100 у.е. (+ валізу купити, або рюкзак)

Цитата Anna ()
мои не воспринимают так,
мої так саме.
З книгами я питала рекомендації, бо т.к. брати буду не в бібліотеці "що дадуть", то хотілось би вибирати зрозуміліші, а це дізнається лише по відгуках.

Цитата sly ()
а в электронном виде неудобно тебе?
мені зручно, а Єгор не сприймає взагалі.

valenyka, роздрукувати проблема. В нас же принтера тут нема. На роботі в чоловіка теж не дозволяється друкувати не робочі матеріали.
Про нерегулярність і т.д. я писала вже, в нас обіцяв з  малим займатися тато, а він забиває. В мене в будній день є година-півтори, коли Єгор зі мною, а далі - він з  татом, бо я на курсах.  То ж зараз цю годину витрачаємо на щоденні вправи, а не на ігри...Тато вимагає, щоб я залишила навчання на нього, але займатися і контролювати все так саме не хо... Це, як а мене, основна проблема.
Де завантажити всі книжки я знаю, вище давала посилання.

Olya, але ж з нею мабуть займаються? Розповідають що є що і про це в темах, в книжках? В нас теми були: складання, віднімання, тризначні числа і натяку на геометрію нема. а в питаннях є. При чому не найпростіша. В першому класу в нас один раз в підручнику мимохідь взагалі пряму, відрізок і т.д. Але вправ на це не було жодної... Прикольна  вас програма.


 
OlyaДата: Середа, 09.12.2015, 18:17 | Повідомлення # 44
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Galchonok, займаються. У нас же система побудована так, щоб діти робили домашнє завдання під наглядом вчителя та/або вихователя, в першу чергу з математики. 
Бо в іншому випадку батьки починають вдома розповідати так, як їх вчили, площа  S=a*b, а вони якось інакше вирішують такі завдання.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
valenykaДата: Середа, 09.12.2015, 18:34 | Повідомлення # 45
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Дивно, Галя, але ми тез в 1му класі вчили про пряму, відрізок і завдання на це робили неодноразово, при чому у нас звичайна школа. 
Галя, якщо хочеш, щоб син добре встигав - на тата надії мало. Бери в свої руки. Я раніше дуже багато прикладала зусиль на навчання сина і на те, щоб навчити його працювати з літературою правильно та самостійно. Зате зараз він виконує всі уроки самостійно, тільки з англійської ще потребує моєї допомоги.
А навчання вдома, як на мене це взагалі складно. Ми працювали так по англ. мові і мені було складно систематизувати все та всадити його. Зате зараз знайшли альтернативу, ходить на заняття + додатково зі мною ДЗ по цих заняттях та шкільних.
Крім того складно саме усні предмети - природознавство як виявилось для нас було також та читання /всякі перекази і т д/



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Воспитание детей » хоумскулеры (особенности домашнего обучения детей; материалы в помощь)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей