Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Galchonok  
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Воспитание детей » ПІдручники у школі та батьки (та інші організаційні шкільні питання)
ПІдручники у школі та батьки
OlyaДата: Четвер, 09.04.2015, 07:21 | Повідомлення # 31
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата valenyka ()
Кроме того, уже озвучили, что учебники будем
Нічого нового - я ж писала, якщо і далі керувати реформою освіти будуть грузини, то робити вони це будуть як у себе: їжа та підручники за рахунок батьків, але жодних поборів у школі. Спеціальна шкільна антикорупційна поліція + планшет кожному першокласнику від держави.
Що стосується навчання - позавчора розмовляла з директором школи-методистом, нічого не говорить про те, що МО готове не тільки говорити, а й втілювати якусь нову програму (наприклад, 12-ирічну) навчання. Єдине, на чому наполягала ця директор (але, думаю, її не почули) - це, щоб оцінуювання було відсутнє і в 1-му, і 2-му класі, і щоб навчання велося виключно в ігровій формі (як у прескул в Канаді, і у деяких крахїнах ЄС). Вона говорить, що те, що вчителі масово забувають, що 6-ирічки не повинні так навчатися, як 8-9-річні діти,  - це біда всього нинішнього покоління дітей.  
Ну, і при 12-ирічній системі, лише меньша частка дітей йде до старшої школи. Більшість закінчує навчання в 9-ому класі.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
valenykaДата: Четвер, 09.04.2015, 07:23 | Повідомлення # 32
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Цитата Olya ()
жодних поборів у школі. Спеціальна шкільна антикорупційна поліція + планшет кожному першокласнику від держави.
а у нас реформы ооочень выборочно - эти пункты пока упустили из вида. dontknow Как всегда - денег нет, они найдутся у родителей.



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
OlyaДата: Четвер, 09.04.2015, 07:36 | Повідомлення # 33
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
valenyka, всім батькам нічого не заважає допомагати втілювати реформу правильніше.
Пропоную перенести обговорення про підручники та реформу
або в тему Выбор школы. Какая?
або в тему ПІдручники у школі та батьки
Бо в мене цього року буде першокласниця, я буду сидіти в темі Первоклашки, в основному,
та і реформи не впроваджуються за 1 рік, ми будемо час від часу повертатися до цієї теми, і, якщо вона буде компактно зберігатися, то простіше буде відслідковувати зміни. 
У тут - поговоримо та загубимо.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
AnnaДата: Четвер, 09.04.2015, 09:28 | Повідомлення # 34
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата valenyka ()
а там гляди и женятся все еще в школе
А что раньше такого не было?Не все повально,но бывали случаи.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
НикольДата: Четвер, 09.04.2015, 11:24 | Повідомлення # 35
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Цитата Anna ()
Не все повально,но бывали случаи.
А некоторые и рожали, будучи школьницами :) У меня так соседка умудрилась в 14 лет стать мамой.

Сорри за офф-топ bush


Мой блог
 
valenykaДата: Четвер, 09.04.2015, 12:22 | Повідомлення # 36
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Цитата Anna ()
Цитата valenyka ()а там гляди и женятся все еще в школе
А что раньше такого не было?Не все повально,но бывали случаи.
я вообще о соответственном возрасте. 
А там- туда -сюда да и на пенсию с такими реформами  :D



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
RedTataДата: Четвер, 09.04.2015, 19:30 | Повідомлення # 37
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата Olya ()
Більшість закінчує навчання в 9-ому класі.
ага. і йдуть вчитися в коледж або сежеп (типу технікума).
імхо, в радянській і пострадянскькій системах освіти занадто завищений рівень потреби у вищій освіті. "корочка" - це фікція, нікому не потрібна. більшість працює самоучками в інших спеціальностях.


Люблю Україну... :)
 
ЛМДата: Четвер, 09.04.2015, 20:27 | Повідомлення # 38
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата valenyka ()
я вообще о соответственном возрасте.
Каком? У меня в окружении все начали создавать браки после 22-24 лет...  dontknow

Цитата valenyka ()
А там- туда -сюда да и на пенсию с такими реформами
С нововведениями насчет пенсионного возраста - не дождетесь  :D Пенсия будет присуждаться посмертно)))

Цитата RedTata ()
"корочка" - це фікція, нікому не потрібна. більшість працює самоучками в інших спеціальностях.
cool


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
alenaДата: П`ятниця, 10.04.2015, 12:34 | Повідомлення # 39
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
"корочка" - це фікція, нікому не потрібна. більшість працює самоучками в інших спеціальностях.
мульён раз поддарживаю эту мысль и не разделяю стенаний по поводу сокращения кол-ва высших учебных заведений.
читала несколько интервью Квита плюс знаю о нем отзывы из независимых источников. то, о чем он говорит, вполне обоснованно и приемлемо для адекватного восприятия.
 
ЛМДата: П`ятниця, 10.04.2015, 14:41 | Повідомлення # 40
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Нам до послепасхи дали срок - сдать деньги на учебники по французскому и английскому. Будет заказывать в типографии мама из параллельного класса. Комплект с рабочими тетрадями (учебник полноцветный, тетради - ч/б) - 420 грн. Оригинальный комплект - 700 с чем-то  canterhyou

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
alenaДата: П`ятниця, 10.04.2015, 17:28 | Повідомлення # 41
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
ЛМ, а что за такие особые учебники, что их будут особым тиражом заказывать?
 
ЛМДата: П`ятниця, 10.04.2015, 19:19 | Повідомлення # 42
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
alena, учебник плюс рабочая тетрадь. Чем мне нравится - много иллюстраций, диалоги, слова для запоминания и что важно для меня (я так понимаю, что в варианте самиздата такого не будет) - CD. Илья, например, никак не мог въехать в английский, послушали уроки на диске, разучили песенки, и я понимаю, что я скоро буду шпрехать))) Ну, вот, например, Сережкин комплект по франсе на этот год. Вот один из Илюшкиных учебников по английскому, плюс есть еще один и рабочая тетрадь.

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.

Повідомлення відредагував ЛМ - Понеділок, 11.05.2015, 00:32
 
slyДата: Вівторок, 14.04.2015, 18:56 | Повідомлення # 43
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1881
Нагороди: 5
Репутація: 16
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Чем не нравится - много иллюстраций, диалоги, слова для запоминания и что важно для меня (я так понимаю, что в варианте самиздата такого не будет) - CD
Аня, учебники есть в интернете, в том числе и диски с песнями и цветные картинки. Книга удобнее, безусловно, но как вариант можно пользоваться
 
ЛМДата: Середа, 15.04.2015, 18:25 | Повідомлення # 44
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Чем не нравится
Опечатка. Чем МНЕ нравится - так писала)

sly, да вот Сережкин Деклик скачала с трудом - везде был удален из-за нарушения авторских прав. И если Сереже он нужен только для домашней работы, то Илья по учебникам работает в классе. Но уже будем покупать оригинальные - сегодня был последний день сдачи денег, а мы, увы и ах - мне только после обеда приехали деньги.
Но будем выкручиваться. Может быть учебники купим (поговорю с учителями, они часто продают б/у или знают, где взять дешевле), а с тетрадками решим - может и правда скачаем, а муж в типографии напечатает и сошьет.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
alenaДата: Субота, 09.05.2015, 07:28 | Повідомлення # 45
Весенняя красавица
Група: Самоизучаемся:)
Повідомлень: 4677
Нагороди: 12
Репутація: 39
Статус: Offline
Міністерство освіти і науки України отримує звернення від батьків учнів та вчителів про те, що окремі директори шкіл та працівники місцевих органів управління освітою спонукають до передчасного збору коштів на придбання підручників попри те, що конкурс підручників для 4 і 7 класів ще не завершений (конкурс триває до 12 травня включно (відповідно до наказу МОН № від 30.04.2015 № 503).
Наголошуємо, що такий збір коштів із батьків є неприпустимим, адже перелік підручників, що будуть друкуватися за кошти держбюджету, їхні наклади, а відповідно і вартість будуть відомі лише після підведення результатів конкурсного відбору підручників.
Про механізм забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів буде поінформовано додатково.

сайт МОН
 
Форум Счастливая женщина » Детки - моя радость » Воспитание детей » ПІдручники у школі та батьки (та інші організаційні шкільні питання)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей