Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: ЛМ  
Форум Счастливая женщина » Счастливая Женщина » Ремонт! :) Ура! :) » Занавески (Покупаем, придумываем, фантазируем...)
Занавески
КатюляДата: Четвер, 29.09.2011, 23:17 | Повідомлення # 16
Многогранная Женщина
Група: Дружим :)
Повідомлень: 405
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
У нас голі вікна стоять sceptic І я хочу щось таке, щоб штор-тюлів було поменьше :D
Дякую за ссилочки, буду вивчати :)


Summer moved on...
 
OlyaДата: Неділя, 02.10.2011, 16:27 | Повідомлення # 17
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Була в магазині Текстиль -Контакту на Ставокзальній - асортимент невеликий і, як на мій смак, характеризується словами однієї літературної героїні "Жуть!" і "Мрак!", але є однотонна гардинна тканина завширшки 1,5 м. по 54 грн/шт. Декілька дуже приємних відтінків на вибір - пісочний, кава з молоком та інші.
Гарний варінт для невеликого вікна.

Всі інші мої пошуки гардин поки марні.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
MelekДата: Неділя, 02.10.2011, 19:55 | Повідомлення # 18
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1209
Нагороди: 4
Репутація: 9
Статус: Offline
Olya, Мне знакомая говорила , что большой выбор тюля и органзы по хорошим ценам в магазине Текстиль на Житомирской, напротив автостанции Дачная.Я там правда еще не была.

Добро живет в каждом из нас...
 
OlyaДата: П`ятниця, 07.10.2011, 19:03 | Повідомлення # 19
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Невеликий звіт про мої пошуки.
Зранку була у "шоу-рум" сайту
Quote (Olya)
- враження на трієчку. В них лише готові комплекти, переважно на кільцях з максимальною шириною однієї фіранки 150 см - для мене цього замало. Їхати дивитися марно, якщо щось сподобається на сайті - можно сміливо брати і все.

Потім була на виставкі DESIGN. LIVING TENDENCY 2011, дивилася меблі з дерева та тюлі і фіранки. Результатом не дуже задоволена. Тобто не задоволена тим, що з`ясувала, що загалом у нас все продають через салони гардин.

Потім поїхала в Дім шпалер, ще раз подивилася їх зразки - можно знайти щось недороге, але основний асортимент коштує в діапазоні 250-350 грн/п.м. Бачила там зразки і за 799 грн. blink
Потім в магазин Текстиль-Контакт, про який згадувала Маруська - адреса - пр-т Перемоги, 123, в помешканні ф-ки Каштан, на місці магазину спец.тканин "Разнобутпродукт". Ось там тюлі від 20 грн/п.м. і можна знайти гарні фіранки до 200 грн/п.м. Мені сподобалось. Купила тюль. :)
Потім була в магазині Інсайт в ТЦ Україна - дорого, а потім знову в магазині Текстиль-Контакта, але на Старовокзальній - різниця між ним і тим. що на пр-ті Перемоги дуже велика. І навіть ціни на одне й те саме відрізняються.

Завтра ще планую заїхати в Гардинію.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - П`ятниця, 07.10.2011, 19:07
 
MelekДата: П`ятниця, 07.10.2011, 19:07 | Повідомлення # 20
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1209
Нагороди: 4
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Olya)
а потім знову в магазині Текстиль-Контакта, але на Старовокзальній - різниця між ним і тим. що на пр-ті Перемоги дуже велика. І навіть ціни на одне й те саме відрізняються.

А где цена дешевле ? Я все еще собираюсь на Житомирскую, никак не попаду.На Старовокзальной была, ничего не подобрала...


Добро живет в каждом из нас...
 
OlyaДата: П`ятниця, 07.10.2011, 19:08 | Повідомлення # 21
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Маруська, на Перемоги: і вибір а 4 рази більший, і ціни нижчі.

Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
MelekДата: П`ятниця, 07.10.2011, 19:13 | Повідомлення # 22
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1209
Нагороди: 4
Репутація: 9
Статус: Offline
Olya, Спасибо! :)

Добро живет в каждом из нас...
 
phasolДата: П`ятниця, 07.10.2011, 19:37 | Повідомлення # 23
Богиня
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4737
Нагороди: 11
Репутація: 43
Статус: Offline
Olya, а на этой выставке были подростковые кровати? может видела

http://phasol.livejournal.com
 
р_УмкаДата: П`ятниця, 07.10.2011, 19:49 | Повідомлення # 24
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1426
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Olya, а что такое фіранки dontknow

Не фига не Фея!
 
AnnaДата: П`ятниця, 07.10.2011, 20:32 | Повідомлення # 25
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
р_Умка, занавески :)

Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
OlyaДата: П`ятниця, 07.10.2011, 21:42 | Повідомлення # 26
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
phasol, я намагалася дивитися тільки на меблі з натуралнього дерева.
З того, що запам`яталося (це я про дитячі меблі):
Флеш меблі
Компасс
Irfa
Forte Польща


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
phasolДата: П`ятниця, 07.10.2011, 23:18 | Повідомлення # 27
Богиня
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4737
Нагороди: 11
Репутація: 43
Статус: Offline
Olya, оно меня и интересует :) Думаю, где б живьем посмотреть то, что подобрала малому в нете, а то мало ли как оно смотрится.

http://phasol.livejournal.com
 
OlyaДата: Понеділок, 10.10.2011, 09:43 | Повідомлення # 28
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Купила позавчора те, що хотіла - фіранки в дитячу. Хотіла насиченого, але неяскравого морквяного кольору, але купила насиченого жовтогарячого. love Майже 100% бавовна, купила достатньо, щоб відразу зробити в змінні чохли на подушки для дивану, це буде єднати простір в дитячій.

Купила в стоковому "Інсайті" на Петрівці. Знаходиться на першому поверсі в Декор-Сервісі, вхід з правого крила. Продають тканини з браком, тобто можете щось знайти для себе, а можете і не знайти. Продають, не відрізаючи.
За дві потовщені нитки на 2 шматках тканини (по одній нитці на один відріз) зробили знижку у 40% відсотків. В результаті чого я купила 6 метрів тканини - 2 відріза по 3 м (а потрібно було 5) по 120 грн, замість 5 метрів за 200 грн/м. Різниця очевидна.

Дуже сподобався вибір в "Гардиніі" - великий вибір, ціни, як у Домі шпалер - 250-350 грн/м.п. Бачила там дуже гарні тюлі для дитячої, є з купонним малюнком, одні з метеликами так сподобались, але купувати третю тюль для однієї і тієї ж кімнати не стала - домашні не зрозуміють. rolleyes

Ще один достатньо приємний магазинчик раптово відкрила у Інтервал-плазі на четвертому поверсі. Там багатий вибір тюлю у різноманітні квіточки - від радянсько-традійних визерунків до ультра сучасних.

А поки все це обходила, зрозуміла, що фіранки у кухню зможу пошити зі звичайного льону завширшки 150 см. :)
На тому мої пошуки всього для вікон поки закінчені. :)


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Понеділок, 10.10.2011, 17:02
 
zhyuliДата: Середа, 09.11.2011, 21:30 | Повідомлення # 29
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
На выходных была на Победы 123. Выбор тканей, учитывая ценовой диапазон, очень даже.
Увидела тюль по 131 грн, которую мне в 4 румс пытались втюхать по 200 грн/м, . Но блин не в том цвете :( Теперь даже не знаю как быть. Купить по 131 и перекрасить? Такое, кстати, никто не практиковал?
 
ЛМДата: Четвер, 10.11.2011, 00:07 | Повідомлення # 30
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Quote (Катюля)
І я хочу щось таке, щоб штор-тюлів було поменьше

А шторы-нити не смотрела? Мне в Киеве так неудобно на балкон ходить и все время тюль задергивать, что я прониклась идеей этих нитей. :)

Quote (phasol)
свекр обстрочил

Находка :)

Добавлено (09.11.2011, 23:07)
---------------------------------------------
Что-то я походила по ссылкам и стало грустно :( Теперь я знаю точно, почему мне хочется сделать шторы своими руками. dontknow
Кстати, тюль и шторы мы 4 года назад брали на Троещине. Да, обошли весь отдел и хотели уже,разочарованные, ехать домой, так как, блин, не было просто белой тюли: без вышивки, безцветочков, не органза, просто белая тюль. И я нашла ее по смешной (даже тогда) цене - 20 грн. за пог. метр. Матовая полупрозрачная белая тюль с несколькими атласными полосками внизу, где их никто не видит. Тоже самое со шторами. Оказалось, что с голубыми однотонными шторами напряг, а те, что нашли, хромало качество да и оттенок не тот. Я увидела одни, которые мне понравились, но они были разных цветов, но не голубого. Я ушла, а барышня нарыла где-то в остатках как раз такие, как нам надо - идеально под наши обои подошли. Еще из-за того, что на одной шторе было пятно прямо по центру, нам сделали скидку. А пятно отстиралось :) Так что надо искать


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
Форум Счастливая женщина » Счастливая Женщина » Ремонт! :) Ура! :) » Занавески (Покупаем, придумываем, фантазируем...)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей