Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Мой 2012 год (поделимся впечатлениями)
Мой 2012 год
КатюляДата: Вівторок, 19.02.2013, 17:01 | Повідомлення # 16
Многогранная Женщина
Група: Дружим :)
Повідомлень: 405
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата (sly)
Очень коротко - 2012 очень непростой для нашей семьи. Год ожиданий, болезней и потерь.

Слово в слово про нас.
Захотіла поділитися з вами, на це мене наштовхнуло питання про мої новини однієї форумчанки на фейсбуці :)

Найголовніше для мене в 2012 - те, що я мала втретє стати мамою. Але не стала. Не буду приховувати, це була не запланована вагітність (як і попередні дві :) ), але така, якій вперше не раділи, стрибаючи до стелі. Я задумувалася про третю дитину, але пізніше, коли б син підріс.
І от коли я вже звикла, раділа, придумала імена, дізналася, що сердечно не б"ється. Це сталося у 12 тижнів, але дізналася я аж через 4 тижні...
Далі ми дізналися, що у мого папи рак нирки. І налякали тим, що вже 4 стадія. Зробили операцію, але про те, що метастаз немає вияснили ще через кілька місяців.
Далі те ж, що було зі мною, сталося з Сашиною сестрою.
Померла його бабушка.
Брат потрапив в аварію, несерйозну, але неприємно, тому що в день народження своєї дочки. Пізніше його звільнили з роботи.
Такі були у нас події до кінця літа. Дуже хотілося від всього відволіктися, тому сімейно поїхали на море, налаштувалися на те, що така приємна подія закриє ту чорну смугу. Поки що працює :)


Summer moved on...
 
_УМ_Дата: Вівторок, 19.02.2013, 17:51 | Повідомлення # 17
Таинственность в шоколаде :)
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 6177
Нагороди: 18
Репутація: 42
Статус: Offline
Цитата (Катюля)
налаштувалися на те, що така приємна подія закриє ту чорну смугу. Поки що працює
пусть настрой не меняется, ищите новые приятные вдохновения для счастливой жизни :)


http://sana-saldan.livejournal.com/
 
RedTataДата: Вівторок, 19.02.2013, 18:19 | Повідомлення # 18
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Катюля, слов подобрать не могу.
очень сочувствую всем твоим и вашим семейным утратам.
Цитата (Катюля)
Дуже хотілося від всього відволіктися, тому сімейно поїхали на море, налаштувалися на те, що така приємна подія закриє ту чорну смугу. Поки що працює :)

классно! желаю чтоб не работало, а просто было :)


Люблю Україну... :)
 
КатюляДата: Вівторок, 19.02.2013, 18:32 | Повідомлення # 19
Многогранная Женщина
Група: Дружим :)
Повідомлень: 405
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
_УМ_, RedTata, дякую вам! Стараємося :)

Summer moved on...
 
LatteДата: Вівторок, 19.02.2013, 19:34 | Повідомлення # 20
Многогранная Женщина
Група: Дружим :)
Повідомлень: 221
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Катюля, нет слов :(
давайте начийте новую белууууую полосу длинною в жизнь :)


Пусть мы не способны вершить великие дела на этой Земле, но мы способны делать хоть и  маленькую работу, но с великой Любовью.
 
НикольДата: Вівторок, 19.02.2013, 21:15 | Повідомлення # 21
Всемогущая Нимфа
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 2830
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Катюля, співчуваю :( Але маю надію, що усі випробування позаду і відтепер вас чекають гарні новини і цікаві події :)

Мой блог
 
DjiDДата: Вівторок, 19.02.2013, 21:56 | Повідомлення # 22
Кулинар романтичного настроения
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2002
Нагороди: 4
Репутація: 22
Статус: Offline
Катюля, співчуваю втратам. Нехай цей рік буде вдалішим!

Для мене 2012 був мінливим. Відпочинок місяць на морі влітку досить порадував. Стали більше реальними плани на власне житло і у зв’язку з цим вирішили коли Іллю віддавати у школу (для мене це було важко). Після подумали і зачали 2-гу дитину.
Лікарня у вагітності була досить очікуваною (з Іллею теж була на збереженні), але затягнулось це довгенько. Вперше зустрічала Новий Рік в прямому сенсі "у ліжку".
Мій чоловік втратив дідуся (тата його тата) в честь якого його назвали - старійшину його роду, а я бабусю (маму моєї мами) - у якої я проводила усі канікули та часто й вихідні.
Після довгої перерви (4 роки) завели кота. Але він теж вирішив не довго нас радувати. Зараз поки тварин не заводимо (боїмося повтору хвороби), хоча син просить і дуже котика любив та оберігав.
Я здала на права і із задоволенням керую авто. Мені подобається рух, влітку самостійно (лише з сином) проїхали Київ-Рівне-Львів-Луцьк-Рівне-Київ близько 1400км.
Сім’я, з якою ми дружимо усією сім’єю переїхали жити у іншу країну. Для мене ця звістка була досить болючою. Серце раділо, що у них буде нове, сподіваюсь краще, життя, але розум показував, що ця розлука вже назавжди (хоч віртуально ми й спілкуємося, але не ті стосунки).


День за днем у фото (проект 365)
 
ГюрзаДата: Вівторок, 19.02.2013, 23:08 | Повідомлення # 23
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2460
Нагороди: 9
Репутація: 25
Статус: Offline
Катя, сочувствую. У меня уже два месяца как рассосалось, а все равно серпом по яйцам sceptic
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Жизнь моя, ты так загадочна и прекрасна » Мой 2012 год (поделимся впечатлениями)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей