Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Айрис  
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Услужливые места » Кино новинки и не очень (делимся впечатлениями!)
Кино новинки и не очень
chuchundraДата: Неділя, 29.06.2014, 07:18 | Повідомлення # 61
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3018
Нагороди: 7
Репутація: 17
Статус: Offline
Фу, даже в мультиках детям брешут.

Когда вы видите у меня грустные статусы - значит ... дома нет конфет!!! )))
 
OlyaДата: Неділя, 27.07.2014, 01:02 | Повідомлення # 62
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Знову європейське кіно:
Ідеальний чоловік (1993)
за творами  Достоєвського - дуже атмосферне кіно.

І, так ,в мене слабкість до британських та ірландських акторів-чоловіків, в. т.ч. до Тіма Рота.

Тому фільм другий:
"Grace of Monaco"


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Неділя, 27.07.2014, 01:02
 
UrsulaДата: Понеділок, 12.01.2015, 15:30 | Повідомлення # 63
Настоящая Женщина
Група: .Дружим:)
Повідомлень: 6182
Нагороди: 6
Репутація: 19
Статус: Offline
вчера был неожиданный выходной для меня как для мамы - что дало повод, случайно включив телек, так же случайно просмотреть по Новому каналу 2 фильма с Галустяном
"тот еще Карлсон" - хотелось фукать и плеваться...отстой полный...радует что не в кинотеатре смотрела и без ребенка
а вот "подарок с характером" лично мне понравился - легкий, шутливый фильмец-перепевочка для разового вечернего просмотра :) Галустян, конечно, не Пьер Ришар, но "поддержка" от Бондарчука и Со очень даже сыграло свою роль :)

Додано (12.01.2015, 15:30)
---------------------------------------------
кстати, топ 20 лучших французских актеров http://mistermigell.ru/post173892805/#


Любя побеждай!
 
RedTataДата: Понеділок, 12.01.2015, 18:11 | Повідомлення # 64
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Ursula, ты гений! Пьер Ришар!!!!
Пошла качать блондина ))))))


Люблю Україну... :)
 
OlyaДата: Неділя, 22.02.2015, 20:11 | Повідомлення # 65
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Копіюю сюди "Серену" - виключно, якщо:

Цитата
ви закохані у вже забуту та втрачену атмосферу початку 20-го століття та любите драми і лісисті гори



И ще з фільмів 2014 р.
Сен-Лоран. Стиль - це я.

Дуже атмосферне кіно! Дуже "трепетное" відношення до прототипу, до реальної історії.
Про перевтілення актора в головного героя - в мене просто немає слів. love  Не полінуйтесь, подивіться документальні відеозаписи з Ів Сен-Лораном та порівняйте.
Попереджаю: присутні інтимні сцени з життя геїв, бо це була частина його життя.
Всі дискутують, який фільм кращий: цей чи Ів Сен-Лоран 2013 р., я не знаю, фільм 2013 р. не дивилася.
-----
UPD: чомусь не зберіглось: П'єр Берже, багаторічний коханець і співвласник імперії YSL, консультував фільм 2013 р, і був проти визоду фільму 2014 р., що так сподобався мені.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Неділя, 22.02.2015, 21:05
 
RedTataДата: Неділя, 22.02.2015, 20:55 | Повідомлення # 66
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата Olya ()
присутні інтимні сцени з життя геїв
наскільки інтимні?


Люблю Україну... :)
 
OlyaДата: Неділя, 22.02.2015, 21:37 | Повідомлення # 67
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата RedTata ()
наскільки інтимні?
О, Б-же, я точно не пам'ятаю, поцілунки є так точно.
І, здається, їх більше, ніж у "Горбатій горі". Але все виключно виправдано, немає "обнаженки ради обнаженки", наркотиків заради наркотиків, просто, сама розумієш, 1960-ті  - це секс, наркотики, рок-н-рол. Свінг, фемінізм, сексуальна революція і Вільям Мастерз, хіпі, Бітлз і Діп Пьорпл, Гагарін та американці на Місяці. Час, що вплинув на розум кожного  та на світ загалом більше, ніж Перша Світова війна.
Є дотики, є повністью оголені чоловіки, вид спереду та вид ззаду без купюр на декілька секунд.  Здається, все.

Додано (22.02.2015, 21:37)
---------------------------------------------
7 причин посмотреть новый фильм про Сен-Лорана


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Неділя, 22.02.2015, 21:42
 
RedTataДата: Неділя, 22.02.2015, 22:16 | Повідомлення # 68
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
Olya, мені з мамою дивитись, якщо буду, тому занадто відверте не хочу :)))

Люблю Україну... :)
 
OlyaДата: Неділя, 22.02.2015, 23:16 | Повідомлення # 69
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
RedTata, ну, не знаю. Мама ж голих чоловіків бачила у своєму житті? Навряд чи вони торкалися інших голих чоловіків, але, не знаю, мене це не сильно схвилювало. Так, щоб аж занадто, по моїм відчуттям був лише один епізод з дооовгим чуттєвим поцілунком великим планом, лише обличчя. Але ж завжди можна закрити очі на 10-20 сек.   :)

Додано (22.02.2015, 23:16)
---------------------------------------------
А ще дивилася "Залізну леді", ну, я люблю і біографічні книги та фільми.
Як і  в "Ів Сен-Лоран" - там немає хронологічнох послідовності, фільм складається з маленьких сюжетних сцен;
дуже хвилюючі сцени, де леді Тетчер вже стара і розмовляє зі своїм померним чоловіком.

(це якраз "не очень кино новинка", 2011 р)
і 2012 - Той, хто пройшов крізь вогонь. Рекомендую.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Неділя, 22.02.2015, 23:25
 
DjiDДата: Понеділок, 23.02.2015, 12:15 | Повідомлення # 70
Кулинар романтичного настроения
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2002
Нагороди: 4
Репутація: 22
Статус: Offline
Цитата Olya ()
і 2012 - Той, хто пройшов крізь вогонь. Рекомендую.
Теж бачила - сподобався.


День за днем у фото (проект 365)
 
mila_kanariДата: Понеділок, 23.02.2015, 13:04 | Повідомлення # 71
Милая стерва
Група: Дружим :)
Повідомлень: 614
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
На прошлой неделе посмотрела нашумевший "50 оттенков серого" и "9 1/2 недель". Не знаю от чего такой восторг от оттенков, мне он не понравился, если сравнивать два фильма, то "9 1/2 недель" намного ярче.

Щаслива матуся двійняток

Мой сладкий мир
 
OlyaДата: Понеділок, 23.02.2015, 14:01 | Повідомлення # 72
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
mila_kanari, його дуже очікувати ті, хто читав книгу (всі 3 частини, бо екранізували лише 1-у частину, а вони пов'язані, їх не можна читати окремо, як Гарі Потера). Книгу спочатку читали ті, хто є фанами "Сутінок", потім - всі інші. Отак якось по колу воно і іде.

Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
mila_kanariДата: Понеділок, 23.02.2015, 16:42 | Повідомлення # 73
Милая стерва
Група: Дружим :)
Повідомлень: 614
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Olya
ради интереса и сравнения нужно будет прочесть книгу, мне кажется книга окажется намного интереснее.


Щаслива матуся двійняток

Мой сладкий мир
 
OlyaДата: Понеділок, 23.02.2015, 18:13 | Повідомлення # 74
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
mila_kanari, чи і цій, чи і в паралельній темі, чи в темі про книги я і Лара писал про цю книгу.
Знову ж таки, це - не література, бо спочатку автор не ставив за мету написати книгу.
Жіночка, фанат "Сутінок" писала фан-фік (fan fiction - фанатська творчість) про Белу Свон та Едварда Калена в AU (alternative universe) і за рейтингом NC-17 (що у фанфіку майже завжди означає багато сексу). Але популярність була така, що знайшлися люди, які вирішили видати це як книгу. Само собою, що імена та дещо з сюжету (подруг, кількість братів та сестер) було треба змінити, бо всі авторські права на "Сутінки" у Стефані Майерз. Так з'явилася на світ книга "50 відтінків сірого".
Чесно кажучи, я не читала оригінальний фанфік, але на одному з найбільших сайтів www.fanfiction.net
я читала англійською такі твори (про інших героїв ТБ), які просто заслуговують на те, щоб стати першокласними драмами - і фільмами, і серіалами. Так що я припускаю, що і оригінал був достатньо непоганим.
Я читала все разом "50 відтінків сірого", "50 відтінків темряви", "50 відтінків свободи", і от при такому прочитанні, я вважаю, що там не про секс, а якраз про "чужая душа - потемки", про душевні травми, які ми отримаємо, коли найбільш вразливі - маленькими дітьми та підлітками. І що задум авторки в процесі написання змінився. Десь так.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/

Повідомлення відредагував Olya - Понеділок, 23.02.2015, 18:14
 
mila_kanariДата: Понеділок, 23.02.2015, 18:48 | Повідомлення # 75
Милая стерва
Група: Дружим :)
Повідомлень: 614
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Olya
А ты читала в интернете или покупала? Заинтриговала, хотелось бы все же прочесть.


Щаслива матуся двійняток

Мой сладкий мир
 
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Услужливые места » Кино новинки и не очень (делимся впечатлениями!)
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей