Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 34 з 34
  • «
  • 1
  • 2
  • 32
  • 33
  • 34
Модератор форуму: Айрис  
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Шоппинг НЕ продуктовый » Моя покупка- обувка (обувь для взрослых)
Моя покупка- обувка
zhyuliДата: Вівторок, 02.02.2016, 13:53 | Повідомлення # 496
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
ЛМ, такие нежные. Без нового платья никак...и сумочки :D
 
ЛМДата: Вівторок, 02.02.2016, 18:57 | Повідомлення # 497
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Алень ()
Замша???
Типо))) Была бы замша, они бы стоили от 1,5к и выше. А так, по скидке - всего 300 с хвостиком гривень пара.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
ЛМДата: Вівторок, 02.02.2016, 18:58 | Повідомлення # 498
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата zhyuli ()
Без нового платья никак...и сумочки
Да))) Муж уже повздыхал по этому поводу и задал риторический вопрос: "На какую сумму мне готовиться?" :D Вот думаю попробовать все-таки посотрудничать с портнихой.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
ЛМДата: Неділя, 26.06.2016, 22:55 | Повідомлення # 499
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Я в этом году по обуви. Двадцать лет спустя снова заказала себе балетки  :D Вообще-то это не моя обувь по форме ноги и самоощущению, но уж больно тяжко иногда бегать на каблуках. Фото, как доберусь до ноута :-)

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
valenykaДата: Вівторок, 23.08.2016, 09:51 | Повідомлення # 500
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
сохраню здесь про обувь и с чем ее едят  носят )
https://www.adme.ru/svoboda-kultura/gid-po-zhenskoj-obuvi-1343065/



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
OlyaДата: Вівторок, 23.08.2016, 11:29 | Повідомлення # 501
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
valenyka, ІМХО, делитанський опис - наша Аня, якщо б брала таке замовлення від сайту, набагато б якісніше зробила.
В'єтнамки,  крокси, пантолети - тут питання  не в тому, з чим поєднувати, а куди носити. В принципі, ніколи і  нікуди за межами дачі чи пляжу.
Оксфорди, дербі, брогі (всього лише наявність перфораії на оксфордах) - більшість людей не в курсі, яка взагалі між ними різниця, хоча і по цих малюнках видно, що носят з ними одне й те саме.

Ось ще варіант
Мене, як не любительку класичних туфель, окфорди-дербі дуже рятують, коли потрібен класичний діловий вигляд.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Вівторок, 23.08.2016, 17:12 | Повідомлення # 502
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Olya, дякую за високу оцінку моїх здібностей  love , але у статті - це ж особиста думка автора, і я багато з чим не погоджусь. Як на мене - забагато брюк та замало спідниць, в'єтнамки у поєднанні зі спідницею максі - це щось за межами мого розуміння, хіба що це якийсь пляжний варіант типу парео, напівпрозорої спіднички, у якої перед коротший.
Замшеві чоботи під шифонову сукню... Колись ми тут зачитувались та активно обговорювали одну даму-блогера-стиліста, так от я добре запам'ятала - немає у нас тут такої кліматиної зони, щоб такий одяг виглядав доречно.  dontknow
Ще я бачила дуже гарне поєднання грубих замшевих чобіт з дуже довгою, майже циганською спідницею з вельвету та грубого коттона у квітках, в'язаного крупним візерунком светра та короткої замшевої куртки типу пілот. Здається, що поєднано речі, що взагалі не мають нічого спільного, але так підібрані кольори та фактури, що виглчдає дуже стильно.  cool
А ще багато чого залежить від форми ніг та особливостей фігури. Не можу уявити свої сухі литки у низьких ботах на масивній підошві та важкі суто жіночі стегна у коротких шортиках  :D Це буде жах :-) 

valenyka, щось для себе взяти можна, але я віддаю перевагу своїм очам та якому-ніякому смаку - все треба побачити на собі.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Вівторок, 29.11.2016, 19:24 | Повідомлення # 503
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Випадково купила сьогодні пару взуття словацького спорт.виробника з їх серії міського взуття:


На таку погоду, як зараз. На гіршу та холоднішу у мене є Columbia Bugaboots.
Щастя в тому, що я їх купила в секонді (не збиралась сьогодні туди заходити, сусідка затягла), нові!!!, за 700 грн. 
Хоча зазвичай вони на таке взуття виставляють ціну 1100-1800 грн, а тут невеликі трансформації під міське взуття и вони просто не зрозуміли їх цінність. Прийшла додому, подивилася, можна в магазині купити зараз за знижкою за 2000 грн або на ebay за 80 баксів.
Я щаслива, як кожна дівчинка з новою парою взуття))))

А 2 тижні тому купила оригинальні нові Sneakers, привезены з Германії, за 29 євро.  Теж коричнева замша.

Ще у списку бажаннячок 2 пари спортивних кросівок і пар 5-6 різного "цивільного" взуття, і буде тимчасовий стан mission complete.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Вівторок, 29.11.2016, 22:41 | Повідомлення # 504
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Olya, ти взуттєвий маньяк. Гарні! cool
 Але як я тебе розумію, хоча якось так взуття вистачає. Але на літо щось треба думати, бо бюджетне відносила та віднесла (до смітника), а дороге у мене все на таких підборах, що до крамниці не збігаєш  :D


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Вівторок, 29.11.2016, 23:07 | Повідомлення # 505
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Olya, ти взуттєвий маньяк
У  всіх свої маленькі слабкості....
Просто оті іспанські черевики, що я купила у січні - у них немає водовідштовхоючих властивостей. На вчорашню погоду - прекрасно,  а сьогодні у мене в них вологі ноги.  Минулої зими виручали зимові кросівки Salomon, але на травневі свята я їх викинула у смітник у Яремче, 10,5 років вони у мене були,  зносилися. 
"Снікерси" - на заміну літнім кросівкам під джинси, які вже також тільки на тренування і то - треба міняти.  І потрібні просто кросівки - вискочити у двір, поганяти двірника чи на дачу поїхати.
Маньяк як маньяк, шо є, то є.))))
Виручає те,  що мені не потрібні золото, прикраси, діаманти, шуба та шкіряні вироби.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
zhyuliДата: Середа, 30.11.2016, 09:47 | Повідомлення # 506
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Olya, крутяцькі боти! А ціна...! cool
 
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Шоппинг НЕ продуктовый » Моя покупка- обувка (обувь для взрослых)
  • Сторінка 34 з 34
  • «
  • 1
  • 2
  • 32
  • 33
  • 34
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей