Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум Счастливая женщина » Счастливая Женщина » Автолюбительница » Страховки и страховые компании
Страховки и страховые компании
RedTataДата: Четвер, 07.04.2011, 01:31 | Повідомлення # 16
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
итак, 7 апреля мы наконец-то забрали постановление суда confused
нам говорили, что суд будет после 15 января. хотя... он таки был после 15 января :D
теперь нужно оформить счет в банке (страховая возмещение перечисляет только на банковский счет) и с реквизитами, протоколом суда и прочая идти в страховую подавать доки


Люблю Україну... :)
 
OlyaДата: Середа, 18.03.2015, 16:06 | Повідомлення # 17
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Дівчата, порадьте, де б його оформити нову автоцивілку.
Минулого року страхувала в Allianz-Україна, зараз  у їх кол-центрі всі лінії зайняті, але, судячи, з сайту вони відмовилися від страхування приватних осіб.
ТАС не підходить, бо це - регіонали, Провідна  - російський бізнес.
Хочеться щось солідне, щоб можна було до цієї страховки потім оформити Зелену карту,і щоб не перейматися, що компанія залишиться без ліцензії, як Провіта.  Поки що дивилася лише в бік PZU, але ж я не знаю ніяких компаній-посередників, таких, надійних.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛараДата: Середа, 18.03.2015, 17:32 | Повідомлення # 18
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1714
Нагороди: 10
Репутація: 27
Статус: Offline
Olya, муж буквально недавно оформлял в ПРО100. Тётенька его страхует лет  10 лет точно. Если интересно, могу спросить

Наконец-то научилась играть в похер и жизнь стала налаживаться!
 
OlyaДата: Середа, 18.03.2015, 17:35 | Повідомлення # 19
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Лара, цікаво, питай!

Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Середа, 18.03.2015, 19:32 | Повідомлення # 20
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
ТАС не підходить, бо це - регіонали
А кто ними сейчас рулит? Тигипко ж вроде фсе. Муж страховался у них, потом его агент перестала ему звонить (что было очень удобно с его-то пофигизмом), и он купил страховку в Магелане. Где он сейчас страхуется - хотела спросить, но барин спят. :D Спрошу, когда проснется.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
zhyuliДата: Середа, 18.03.2015, 20:54 | Повідомлення # 21
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2306
Нагороди: 3
Репутація: 10
Статус: Offline
Цитата Olya ()
з сайту вони відмовилися від страхування приватних осіб.
І не тільки. Вони скоротили види продуктів, які пропонують на ринку Украиїни. Цього року не подовжили нашій компанії страхування від нещасного випадку. 
Цитата Olya ()
Поки що дивилася лише в бік PZU, але ж я не знаю ніяких компаній-посередників, таких, надійних.
Наші робочі авто оформлені у ПЗУ, і зелені карти у них же.. Я в них купую страхування за кордон собі і родині.
 
OlyaДата: Середа, 18.03.2015, 20:59 | Повідомлення # 22
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
zhyuli, на закордон я теж купувала в PZU в 2013, а до того - в ТАС.
Мда, погано з Альянсом.

ЛМ, Тігіпко все  з банком ТАС. Страхування він не продавав.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
Форум Счастливая женщина » Счастливая Женщина » Автолюбительница » Страховки и страховые компании
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей