Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Счастливая женщина » Развлекушка » Тесты, игры » Тест на визначення типу особистості (Меньше 12 минут, чтобы узнать, кто ты)
Тест на визначення типу особистості
ЛМДата: Понеділок, 15.06.2015, 20:31 | Повідомлення # 1
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Сам тест - ТУТ

Мене не цікавить, чим ти заробляєш на життя. Я хочу знати, чого ти жадаєш та чи ризикнеш ти мріяти про те, щоб знайти, чого твоє серце так палко бажає. Мене не цікавить , скільки тобі років. Я хочу знати, чи ризикнеш ти виглядати як дурень – заради любові, заради своїх мрій – заради пригоди, що називається”.Орая, гірська мрійниця


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.

Повідомлення відредагував ЛМ - Понеділок, 15.06.2015, 20:31
 
ЛМДата: Понеділок, 15.06.2015, 20:34 | Повідомлення # 2
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Йа



Додано (15.06.2015, 21:34)
---------------------------------------------
Особистість ENFP – це справжній вільний птах.
Вони часто є душею компанії, але на відміну від Дослідників, їх мало цікавлять щирі душевні хвилювання і задоволення моменту, у якому вони знаходяться – вони насолоджуються соціальними й емоційними зв’язками, які встановлюють з іншими. Чарівні, незалежні, енергійні й співчутливі – 7% населення, які вони складають, можна неодмінно відчути в будь-якому натовпі.

ТИ МОЖЕШ ЗМІНИТИ СВІТ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛИШЕ ІДЕЇ

Втім, вони не лише дружелюбні й готові догодити: ENFP, як і їхніх братів Дипломатів, формує Інтуїтивна (N) якість, яка дозволяє їм читати між рядками з цікавістю й енергійністю. Вони бачать життя як великий складний пазл, де все пов’язано. Але на відміну від Аналітиків, які мають тенденцію бачити пазл як серію систематичних махінацій, ENFP бачать його через призму емоцій, співчуття й містицизму і завжди шукають глибшого значення.ENFP абсолютно незалежні, і більше за стабільність і надійність вони жадають творчості й свободи.Багато інших типів ймовірніше не зможуть протистояти цим якостям, і якщо ENFP знайшли справу, яка запалює їхню уяву, вони скеровують на неї свою енергію, що часто підштовхує їх до центру уваги своїх однолітків у якості лідера чи гуру, але це не завжди те, де любителі незалежності ENFP бажають бути. Все ж гірше, якщо вони опиняться серед груди адміністративних завдань і рутинних регламентних робот, що є невід’ємною часткою будь-якої керівничої посади. Самооцінка ENFP залежить від їхньої здатності вигадувати оригінальні рішення, і вони повинні знати, що мають свободу для інновацій: вони швидко можуть втратити терпіння чи стати пригніченими, якщо опиняться у пастці нудної ролі.

НЕ ВТРАЧАЙ ТУ “МАЛУ ІСКРУ БОЖЕВІЛЛЯ”

На щастя, ENFP знають, як розслаблятися, і вони ідеально вміють переключатися з пристрасного цілеспрямованого ідеаліста на роботі на багатого уявою й ентузіазмом вільного птаха на танцполі – часто так несподівано, що це може здивувати навіть найближчих друзів. Таке поєднання також дає їм можливість встановлювати емоційні зв’язки з іншими, приваблюючи друзів і колег жаданою проникливістю до того, що мотивує їх. Вони вірять, що кожен має приділяти час, щоб зрозуміти і виразити власні емоції, і їхня емпатія та товариськість перетворюють це на природну тему для розмови.Однак тип особистості ENFP має бути обачним: якщо вони занадто покладатимуться на свою інтуїцію, забагато братимуть на себе чи очікуватимуть від мотивацій їхніх друзів, вони можуть невірно зрозуміти сигнали і порушити плани, що навпаки міг би спростити більш прямолінійний підхід. Цей тип соціального стресу є кошмаром, який не дає зосередженим на гармонії Дипломатам заснути вночі. ENFP дуже емоційні й чуттєві, і коли вони наступають комусь на хвору мозоль, вони також відчувають цей біль.
ENFP присвячуватимуть багато часу, досліджуючи соціальні стосунки, почуття й ідеї перш, ніж вони знайдуть щось, що насправді звучить щиро. Але коли вони врешті знайдуть своє місце у світі, їхня уява, емпатія й сміливість скоріше за все дадуть неймовірні результати.

Відомі ENFP: Роберт Дауні, Керол Бьорнетт, Мег Райан, Робін Уільямс, Сандра Баллок Сандра Баллок, Енді РуніФранц, Джозеф Хейдн
Прикріплення: 6235273.jpg (24.7 Kb) · 7516994.jpg (24.7 Kb)


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.

Повідомлення відредагував ЛМ - Понеділок, 15.06.2015, 20:36
 
OlyaДата: Понеділок, 15.06.2015, 21:22 | Повідомлення # 3
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
ЛМ, це звичайний соціоністичний тест.
Просто  додали якусь ефемерну шкалу "індивідуальність".
А так - ENFP - це Гекслі ( ірраціональний інтуітивно-етичний екстраверт) в традиційно прийнятій трактовці.

Пам'ятаєш - ти сама запитувала тут рік тому -  Профессиональный индивидуальный тест
Цитата
Интуитивно-этический экстраверт Знаменитость: Том Хенкс, Американский актер. ENFP. что оно таке?

і моя відповідь була та сама.  bush

Тип співпав, значить, ти  - стала особистість, без роздвоєння, і твої відповіді не залежать від настрою.  cool


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
slyДата: Понеділок, 15.06.2015, 21:23 | Повідомлення # 4
Владычица сердец
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1881
Нагороди: 5
Репутація: 16
Статус: Offline
ВАШ ТИП ОСОБИСТОСТІ:“КЕРІВНИК”
 
OlyaДата: Понеділок, 15.06.2015, 21:38 | Повідомлення # 5
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
В мене по цій схемі - Консул, тобто мій головний тип - Гюго - раціональний етико-сенсорний екстраверт
Прикріплення: 6100252.jpg (21.9 Kb)


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Понеділок, 15.06.2015, 23:19 | Повідомлення # 6
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
Пам'ятаєш - ти сама запитувала тут рік тому
Теперь вспомнила. А то терзали смутные сомнения на тему "где-то я уже это слышала"

Цитата Olya ()
и  - стала особистість, без роздвоєння
Это радует. Хотя мне кажется, что я уже отвечала с кое-какими знаниями о себе и сделанными за это время выводами. А оно вона как - от себя не убежишь)))


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
RedTataДата: Вівторок, 16.06.2015, 01:46 | Повідомлення # 7
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
как бы я не старалась, все равно ESFP )))
сенсорно-этический экстраверт :) Гюго.


Люблю Україну... :)
 
Форум Счастливая женщина » Развлекушка » Тесты, игры » Тест на визначення типу особистості (Меньше 12 минут, чтобы узнать, кто ты)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей