Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум Счастливая женщина » Женщина и мужчина » Женщина, мужчина и ребёнок » Появление ребёнка (сколько времени были вместе до зачатия?)
Появление ребёнка
Какой период были вместе (встречались, жили) до момента зачатия первого малыша?
NysildaДата: Середа, 21.04.2010, 11:43 | Повідомлення # 16
Вдохновительница мудрости
Група: Дружим :)
Повідомлень: 1139
Нагороди: 9
Репутація: 12
Статус: Offline
Написала 1-2.
А було так, що в цьому році ми святкуватимем 20 річчя знайомства з чоловіком, але у кожного був свій шлях до 2001 року. А там ми зійшлись, і в 2002 думали одружуватись. Потім посварились і вирішили подумати. і перенесли плани на 2003. ну і в цей рік до нас постукав малюк...чоловік в "срочному порядку" тягнув мене під вінець :D

Оскільки ми були дуууже дорослими людьми, то так - стиль життя з малюком надзвичайно відрізнявся від стилю життя "до". Ми постійно носились. Робота-відрядження -подорожі-гульки. А тепер такі сімейні, що аж смішно :D

@lenka,
Дуже мені сподобались твої слова!!!

І справді, коли усвідомлюєш, що час іде тааак швидко, і що ще чуть-чуть і він скаже "мама, не лезьте в мою личную жизнь", то стає зрозуміло, чому треба ловити за хвіст і насолоджуватись цими деньками з немовлятками і карапузами.
У мене був дуже щасливий рік, коли я звільнилась з роботи, щоб побути зі Стю до 2-х років.
А стосунки з чоловіком штормились, але витримали. І якщо будемо ще розмножуватись, то тепер впевнена, що ми спокійно і з честю (та і з радістю) переживем.
Самостійними ми почуваєм себе вже тепер - малого можна вже всюди брати з собою, та і бубусі стоять за ним в черзі так, що ми на вихідних за ним деколи скучаєм.


Щастя, як здоров'я: коли його не помічаєш, значить воно є. І. Тургенєв
 
knopkaДата: Понеділок, 14.02.2011, 22:40 | Повідомлення # 17
Многогранная Женщина
Група: Дружим :)
Повідомлень: 268
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
А мы встречались почти 2 года, потом подали заявление и не дождавшись росписи, решили что нам нужен ребенок))

ХОЧУ УДИВЛЯТЬСЯ ВНЕЗАПНО И БЕЗОБРАЗНО
http://natashkaknopka.blogspot.com/
http://natashka-knopka.livejournal.com
 
OlyaДата: Вівторок, 15.02.2011, 10:11 | Повідомлення # 18
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
Отметилась в 2-3 года, все произошло как раз незадолго до второй годовщины совместного проживания.

Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
Форум Счастливая женщина » Женщина и мужчина » Женщина, мужчина и ребёнок » Появление ребёнка (сколько времени были вместе до зачатия?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей