Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум Счастливая женщина » Девичник » Вопрос-ответ » Оформлення документів (у якому порядку)
Оформлення документів
ЛМДата: Середа, 04.02.2015, 22:51 | Повідомлення # 16
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата _УМ_ ()
возможно придется платить по итогу году за "лишние" кв.м
Говорят, что до 2016 вроде взимать не будут - не успеют отработать базу. Кто что знает по этому поводу?


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
DjiDДата: Четвер, 05.02.2015, 12:54 | Повідомлення # 17
Кулинар романтичного настроения
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2002
Нагороди: 4
Репутація: 22
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Говорят, что до 2016 вроде взимать не будут - не успеют отработать базу. Кто что знает по этому поводу?
Аня, у Києві не будуть (Київрада вирішила цього року не оподатковувати). У Ірпені не знаю, але у нас квартира трохи менша за 60, тому за це не хвилююсь. От думаю як вигідніше оформити кладовку. Квартира оформлена на чоловіка. Якщо оформимо кладовку на мене, то чи потрібно буде платити? Бо у сумі перевищує 60 м.кв.

Додано (05.02.2015, 12:54)
---------------------------------------------

Цитата Olya ()
DjiD, у нас ті, кому потрібно, брали свою прибудинкову книгу (її давали і реєстрували в БТІ, у нас у кожної квартири своя прибудинкова книга), паспорти, документи на квартиру - і в паспортний стіл. Обов'язкова присутність власника квартири.Паспортний стіл в Ірпені на нашій стороні на початку III Інтернаціоналу, тепер вона називається Соборна.
Дякую за цю інформацію. Треба буде якраз цим зайнятися.
Цитата Galchonok ()
DjiD, у нас домовая книга - это большой журнал А4 форматом где записаны все прописывающиеся и выписывающиеся из дома. Хранится у родителей дома. Когда надо ездят в ЖЕК регистрировать или получать формы по ней. А так - она на руках.
У батьківському будинку точно так само.


День за днем у фото (проект 365)
 
Форум Счастливая женщина » Девичник » Вопрос-ответ » Оформлення документів (у якому порядку)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей