Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Айрис  
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Шоппинг НЕ продуктовый » Мои покупки сегодня (дневник шопоголиков и не шопоголиков тоже)
Мои покупки сегодня
valenykaДата: Четвер, 01.10.2015, 15:35 | Повідомлення # 3271
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 3715
Нагороди: 1
Репутація: 12
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
все в силе, просто игрушки становятся дороже)))))
наш тоже выпросил сенсорный телефон, на день рождения УЖЕ, хотя до него еще далеко.



Радуйтесь тому, что уже имеете, и не жалейте о том, чего нету...
 
OlyaДата: Четвер, 01.10.2015, 19:15 | Повідомлення # 3272
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
ЛМ, який молодець!
Постою-послухаю, що витут про телефони розповідатимете.
Аня отримала на цей ДР звичайний біленький Самсунг - їй обіцяли телефон, як у школу піде. 
Їй трохи дивно, що він не сенсорний, але знає, що сенсорний їй не світить.
Але смартфонами користується, як кінокамерами, тому, можливо, б/у цифрова камера їх колись перепаде.
(важке дитинство - вдома немає ні фотоапарата, ні камери, ні планшетів).


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
ЛМДата: Четвер, 01.10.2015, 22:24 | Повідомлення # 3273
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Olya, Сережка для школы просит такой телефон, как у меня сейчас (у меня б/у-шная нокия, доставшаяся мне от УМки, за что ей огромное спасибо - телефон простой, без наворотов, антенна оч. хорошая (порой, у меня единственной в нашем первом этаже-бункере есть связь), ну и при падении он разлетается на запчасти, но собранный даже ни чихает. Прошел тест утоплением в унитазе - тоже не чихнул. Согласился, что это отличный вариант. Но таки ж тяга ко всякого рода развлекаловкам есть. В этом году (наконец-то) детям разрешили читалки и планшеты в школу носить и тонкие тетради (в прошлом году по отдельным предметам требовали на 24-36-48 листов). Но с условием, что там не будет игр и дети не будут играть. Вот теперь мониторю и пока не могу решить, то ли пытаться чинить его читалку, то ли купить новую, то ли уже купить на убой какой-то планшет недорогой. dontknow

Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
OlyaДата: Четвер, 01.10.2015, 22:41 | Повідомлення # 3274
Богиня
Група: Дружим :)
Повідомлень: 4915
Нагороди: 16
Репутація: 40
Статус: Offline
ЛМ, в цьому році - це який клас? Я теж за читалки, замість того, щоб багато підручників таскати.
В першому класі класно - підручники в школі та все д/з в школі, додому, крім читання та англйської нічого не носимо. А підручникиз читання  у нас нестандартні, тому тонкі та легкі.


Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет. /Данте Алигьери/
 
GalchonokДата: П`ятниця, 02.10.2015, 21:34 | Повідомлення # 3275
Неповторимая уникальность
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 4049
Нагороди: 8
Репутація: 10
Статус: Offline
ЛМ, в мене була читалка покетбук, дуже зручна і кльова, але малий розбив екран, але малий рзбив екран і стало таке ж питання. Зважаючи на все (виробництво російське, вартість заміни скла дорожче нової іншого виробника) вирішили  купити нук, то я в ньому до сі розібратися не можу, а чоловіку все інтуїтивно зрозуміле. Я без нього не можу навіть нову книжку залити, або знайти вже залиту...  Тож нібито і кльово - дешева, швидка, гарна, але мені не зрозуміла... і я бігаю за кожним питанням до чоловіка... :((

Olya, Егору в 2 класі читалки не катять, н хоче читати книжки з читалки - не цікаво, картинок немає, відчуття не те.  :( А якщо закачати книжки на планшет, то читати буде не книжки, а грати в ігри.


 
ЛМДата: Субота, 03.10.2015, 00:47 | Повідомлення # 3276
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Olya ()
в цьому році - це який клас?
Сьомий... Підручників не так багато, та зробили розумно - розбили їх на частини, то вони у два рази тонкіші. (Тобто, наприклад, Географія, ч.1, після НР цей підручних здадуть, а видадуть Геграфію ч.2). І зошити дозволили на 18024 арк. Сумка набагато легше, але ж по 7 уроків кожного дня це 7 підручників та 7 зошитів мінімум (а ще робочі зошити з ін. мов, атласи, контурні карти)... 

Galchonok, у нас нібито теж покетбук, але малий нічого не розбивав. Спочатку вона почала пагано вмикатися і вимикатися, ось тоді її треба було в гарантійку нести. Але я думала, що то малий гальмує. И одного дня екран просто пішов смужками, причому вона працювала, але зображення завантажувалось не повністю, наприклад - у верхній чверті екрана, або до половини... Як я думаю, її треба перепрошити, але в гарантійі чоловіка так круто послали, що він і пішов. Сказали - екран розбили і крапка. я вже потім на форумі якомусь прочитала, що хто знає як, самостійно її перепрошивають... На Розетці зараз для школярів пропонують дві моделі до 2к гривень, але відгуки не дуже. Чоловік пропонує взяти йому якийсь дешевий планшет, але ж - очі. У мене від планшету дуже помітно падає зір.  dontknow

Цитата Galchonok ()
А якщо закачати книжки на планшет, то читати буде не книжки, а грати в ігри.
У нас в школі дозволили дітям носити планшети за умови відсутності на них ігр, але ж вони такі вже намахані - скачують їх прямо на уроках, а як йдуть додому - видалять)))


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
AnnaДата: Субота, 03.10.2015, 08:59 | Повідомлення # 3277
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
Сьомий... Підручників не так багато,
У вас есть учебники?


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
RedTataДата: Субота, 03.10.2015, 16:28 | Повідомлення # 3278
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
эх, у Агибу есть планшет уже год, а муж пообещал к концу осени купить ноут ему. в школе в этом году уже есть задания домашние на одном сайте (там с третьего класса начинается, но у них началось в этом году. с 4-го).
у всех в классе есть электронная почта - дают возможность даже зарегить почтовый ящик на сайте минобразования, тогда он с ребенком пройдет до конца его обучения.
но вот с телефоном тут мы пока даже не размышляем для него, а в Украине уже был перед отъездом.


Люблю Україну... :)
 
ЛМДата: Вівторок, 06.10.2015, 11:27 | Повідомлення # 3279
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Anna ()
У вас есть учебники?
Аня, да. И у Ильи, и у Сережки полный комплект. В прошлом году у Ильи каких-то учебников была половина (они оставляли их в классе и учительница выдавала по одному на парту, кажется Основы Здоровья, 2 класс), а Сережка первую четверть учился по старым, но убитым до ужаса (математика вообще на отдельные листочки разваливалась), так как старые учебники сдали в утиль, и для них искали отовсюду, где только можно. Потом выдали новьё. В этом году все учебники новые у обоих.


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
AnnaДата: Вівторок, 06.10.2015, 14:12 | Повідомлення # 3280
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
И у Ильи, и у Сережки полный комплект.
Илья меня не интересует в этом вопросе (извини), так как в 3 классе (и мой Сеня) учебники есть.
А в 4 и 7 учебников нет - их еще печатают и в когда они поступят в школу неизвестно. Поэтому и удивилась когда ты написала что у старшего есть учебники.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
ЛМДата: Вівторок, 06.10.2015, 17:24 | Повідомлення # 3281
Вдохновительница плодородия
Група: Модерируем-развиваем :)
Повідомлень: 18951
Нагороди: 24
Репутація: 80
Статус: Offline
Цитата Anna ()
Илья меня не интересует в этом вопросе
:D Да? Я наоборот думала, что тебе Сережка не интересен, всегда твои пацаны у меня ассоциировались +/- Илья.

Аня, прости, ввела тебя в заблуждение. Сейчас пошла и уточнила - у Сережи учебники 2007 г. выпуска, только пару штук новых, и часть есть в электронном виде (но мы - пас пока, так как читалка не пашет, а свой планшет муж ему не даст, буду заказывать на Али что-то недорогое). Так что меня подкупило очень хорошее состояние учебников и я решила, что они - новые. bush


Учись находить в жизни повод для радости - это простой и надёжный способ обрести счастье.
 
AnnaДата: Вівторок, 06.10.2015, 21:14 | Повідомлення # 3282
Всемогущая Нимфа
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2766
Нагороди: 4
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата ЛМ ()
твои пацаны у меня ассоциировались +/- Илья.
Так и есть, с Сеней они одинаковые, Тема старше на 2 года.


Артем 9.06.2005, Арсений 2.06.2007
Каждая женщина по сути ангел, но когда ей обламывают крылья, приходится летать на метле...
 
RedTataДата: П`ятниця, 09.10.2015, 19:36 | Повідомлення # 3283
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
про электровеники

Люблю Україну... :)
 
DjiDДата: Понеділок, 19.10.2015, 22:26 | Повідомлення # 3284
Кулинар романтичного настроения
Група: Дружим :)
Повідомлень: 2002
Нагороди: 4
Репутація: 22
Статус: Offline
Нарешті маю одноманітний посуд.
Сьогодні забрала різні чашки/блюдечка/тарілочки та інший фарфор для столу. Вибрала фарфор Thun, там є вибір не лише сервізних тарілок, а й салатників, соусниці, великі блюда, чашечки з блюдцями та чайниками для чаю/кави.


Хоча задивлялась на скло Люмінарк, але зупинилась на фарфорі. Залишилось дочекатись, коли будуть глибокі тарілки (їх поки в Україні немає).


День за днем у фото (проект 365)
 
RedTataДата: Понеділок, 19.10.2015, 23:33 | Повідомлення # 3285
Вдохновительница женственности
Група: Администрируем
Повідомлень: 20841
Нагороди: 28
Репутація: 47
Статус: Offline
DjiD, Юля, це і моя мрія - щоб весь посуд був з одного комплекту.
класний вибір!


Люблю Україну... :)
 
Форум Счастливая женщина » Рейтинговый раздел » Шоппинг НЕ продуктовый » Мои покупки сегодня (дневник шопоголиков и не шопоголиков тоже)
Пошук:

Наше Чадо. Сайт о беременности, развитии и воспитании детей